Bu hocayla ne yapmalı?

öncelikle merhaba arkadaşlar. hemen olaya giriyorum unideyim. okuduğum bölümden dolayı ingilizce kurs almam gerekiyo 4 ay önce bi kursa yazıldım, herşey güzeldi taki hocanın beni sevdiğini söyleyene dek. çoğu zaman birebiir gidiyordum sınıfla saatlerim çok uyuşmuyor, işin ters yani adam evli iki tanede çocuğu var.bakışlarından anlıyordum ama konduramıyordum evli ya hani! yaklaşık bir hafta önce dersi birden bırakıp başladı knuşmaya.( bu arada herkesin özendiği bi evliliği var, dışı seni içi bni yakar cinsten) eşinden sonra ilk defa birinden etkilenmiş, ondan sonra bu duyguyu yaşamaz sanıyormuş ama kalbine söz geçirememiş, her gece uykuya yattığında beni düşünüyormuş ws ws.. orda terslemedim ama böyle bişeyin imkansız olduğunu falan anlatmaya çalıştım eşiylede problemleri var sanırım. eve döndüğümde mesaj attım çocuklarına eşine sahip çıkması gerektiğini böylebi hataya düşersek başta ikimiz olmak üzere bi çok insanın canının yanacağını falan, aramızda on yaş fark var olgun konuşan küçück bi çocuğa doğruların bunlar olmadığını söyleyen bendim sanki. senden bi beklentim yok sdece gülen gözlerini benden esirgeme nasıl istersen öyle olsun gibi şeyler dedi. kursu çok seviyordum şmdi annemlere bırakıcam diyemiyorum, bırakmasam nolcak onuda bilmiyorum. o olaydan snra ilk defa bgn derse gittim kalabalık bi sınıfla. ama dersi bile dnleyemiyorum oda hiç bise olmamış gibi dvranmaya çalışıyor ama o bakışlar! böyle bise olmayacağı kesin, ama napmalıyım onuda kestiremiyorum:(

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• karısını satan senide satar varsayımından yola çıkmak biraz abest kaçar, sana olan aşkına karşılık belki seni karısından daha çok sever desem seni seviyorum diyen daha önce karısınıda sevmişti, inancına göre yargılasam inancımızda böyle birşeye yer yok, siyaset yapsam çıkar ilişkilerinden bahsedicem ki siyaseti sevmiyorum, değer yargılarıyla seni uyarmalıyım sanırım. bak bir yuva kolay kurulmuyor her ne kadar o senden hoşlandığını söylesede seni sevdiğini iddia etsede onun bir eşi ve çocukları olduğunu unutma. eşinden ayrılıp seninle birliktelik yaşasa bile kötü kadın konumuna düşeceğinden dolayı geleceğini bi düşün. aile yapını bilmiyorum fakat bu birlikteliğinin annenin ve babanın gözündeki hayal kırıklığını hafızanda bi canlandır. eğer bana katılıyorsan kararlı ol ve al telefonu eline onu ara ve ona sen bir şerefsizsin de . bunu ben istemiyorum bir çıkış yolu arıyordun al sana bir çıkış yolu.

0|0
    0|0
    • bartemo ne kdr güzel yazmıssın, inan hepsine katılıyorum.. okdr büyük bi ask yasamıs o byndan ıkı cocuk sahibi olmuş, cocuklarının biri 3 aylık biri birbucuk yasında hemde:( bn kesnlikle o konuma gecemem olabilir mi die dusunmuyorum bile ama öyle bi hoca kiii ders anlatısı, insanları etkileyisi cok farklı bütün ögrencileri ona hayran.. bnde öyleydim ta kii onunda bana hayranlıgını duyana kadar. benimki bi hocaya olan hayranlıktı, serefsizsin demeye cesaretm yok ama kursu brakmam gerek bu kesin:/

• isabet olur. bırakmaslısın kardeşim

Erkekler Ne Diyor 5

• Kendini o adamın eşinin yerine koy ve öyle karar ver.

0|0
    0|0
    • nasıl yani? nasıl krar verebilrm kiii ortada iki cocuk var:(

• tabi ki.Daha 20 yaşındasın.Önünde ne kadar güzel günler var.Çok istiyorsan git okulda biriyle çık.Ama bu hataya düşme kesinlikle.Sen zaten kararını vermişsin.Kutlamak gerekiyor.

• evet verdim hiç acaba olurmuyuz die dusunmedım zaten cnküü afedersin ama resmen kendimi kullandırmıs salak yerine konulmus ben olcam biliyorum.. esine üzülüyorum bazen geliyor ofise falan.. bu adamın o kadına olan askıda yalansa, yalan cıktıysaa bn bi erkege nasıl güvenirim onuda blmiyorm aykut:/

• senin suçun yok , o adam karısına sadık kalmayacak kadar şerefsizin biri, o zavallı çocukların suçu ne böyle şerefsiz bi babaya sahipler

0|0
    0|0
    • herseyin bayanda bittigini bildiğim içiin cok dikkatli davranıyorum son care nedir blmiyorm:/

• evt böyle bişey yapamam, cok günah yanlıs biliyorum. nası kurtulcam ama bgnde mesaj atmıs su muzigi dnle benden sna gelsin gibisinden of:/

• numarasını hemen engelle şerefsizin , daha fazla aklını karıştırmasın

• böylesini duyardımda inanmazdım.

olacak iş değil. yuva yıkan olmak istiyecegın son şey olmalı.

0|0
    0|0
    • son sey zaten, ynlıs anlamayan yazarken bile utandım ben!:( daha yirmi yasındayım o ise otuz onun olgunluk göstermesi gerekmezmiii?:/

• işte insan laf geçiremiyor kendine. ama doğru bi şekilde bu işin olmayacagı sonucuna varmak lazım.

• bence takıl

0|0
    0|0
  • erkek 2 kadını idare edebilir ama

türk toplumunda genelde 2.ler eziliyor

evlilik haklarını alamıyor ve mağdur oluyorlar

tavsiyem gizli ilişkiye yanaşma

varsa cesareti hanımıda haberdar olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Telefonu neden var sende ?

0|0
    0|0
    • özel ders oldgu için, hrkeste var numarası cokta sevilen cevresi geniş bi hocaa.

• 20. hocada 30yasında :/

• Sen ne yap et başka birinden ders al izini kaybettir.Bu işin sonu hayırlı değil.En kötüsü kabak sana patlar yuva yıkan kadın modunda buluverirsin kendini.Açıklayamazsında kimseye ,ailene bile.

Yükleniyor...