Bayanlar icin karın kası?

Mekik harici karın kasi nasil yapilir en kolay en hizli ykntemler bilen var mı bayanlar icin ve ne kadar surede belirginlesir lutfen yazin

Güncellemeler:
Plank ise yararmii

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece dirseklerinden ve ayak parmaklarından güç alarak vücudun yere paralel olacak şekilde 1-2 dakika bekle
    ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• erkek bayan icinde aynı diyet! yapcan ztn mekikde bişeye yaramaz :D
    karın kasları mutfakta yapılır.
    ben karın calısmam ama karın kaslarım hep vardır.
    tabi harekette yaparsan daha cok belirgin olur sekil acısından diyetle birlikte.

0|0
    0|0
  • En basit olarak benimde şu an uyguladığım youtube'a 8 dakikalık karın egzersizi yazarak çıkan videoyu yapabilirsin gayet faydalı

0|0
    0|0
  • Leg raise side bend rollut egzersizleri çok faydalı ancak temiz beslenme ve diyet yapman lazım karın kasları sadece antremanla olmaz

0|0
    0|0
  • vucut yağ oranının azalması gerekir mekik tek başına çözüm değil, baştan aşağı tüm vucut kas gruplarını çalıştırdığınız zaman daha etkili sonuç alacağınızı düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Göbek varsa hic yapma icteki karın kaslari gelisir göbek cikik durur ama göbek yosa mekik ve cesitli haraketler internete cok var cok sexsi duru en sevsigim sey bir bayada :)

0|0
    0|0
  • yag oranın kaç. istedigin kadar hareket yap yag oranın azalmadı sürece karın kasların gözükmek. ha zayıfım ama gine gözükmüyor diyorsan işler degişir. agırlıkla karın kası çalışmalısınki karın kasların büyüsün. AMA DEDİGİM GİBİ BU ZAYIFSAN GEÇERLİ

0|0
    0|0
    • 13 yag orani ve zayif degilim orta diyebiliriz ama zayflamak istiyorum ozellikle gobekden ne yapicam

• Spor yuapiyormusun yapıyorsanız suplement kullanırsanız ise yarar

• bisiklet sürebilirsin

0|0
    0|0
  • Çapraz mekik

0|0
    0|0
  • PLANK

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Plan karın kaslarını güçlendirir tüm vucudu çalıştırır resimde atılmıyor ki buraya çapraz kalkma var mesela

0|0
    0|0
    • İse yarar diyosunuz yani insallah baslicam bugun o halde buldum baya video falan

Yükleniyor...