Seksi kadın tanımınız nedir?

seksi bir kadın sözcüğünü duyunca aklınızda nasıl bir kadın canlanır ?

Seksi kadın tanımınız nedir ?

0|0
21|77

En İyi Erkek Görüşü

• Fiziksel olarak farklılıklar gösterebilir, illa manken gibi olmak zorunda değil, ama karakter olarak kesinlikle kendine güvenli olmalı ve Türkiye'de de bulunan orta doğu geri kafalılığının dışında yaşayabiliyor olmalı, toplumu takmamalı, kendisini belki 20 yıl sonra tanışacağı eşi için saklıyacak kafaya sahip olmamalı, giyinmeyi bilmeli, özellikle seksi giyinebilmeli ve her şeyden önce içi dışı bir olmalı, dürüst olmalı yani. Aslında ortalama bir insan seksidir zaten, ama kendine güvenli olmadığı ve bu geri kalmış topluma uyduğu zaman bu kesinlikle ortaya çıkmaz.

5|0
    5|0

Erkekler Ne Diyor 76

• link yine bu yeterlidir herhalde :)

1|2
    0|0
  • bu biraz iyi fena diil link

1|0
    2|0
  • benim seksi kadınım tiffany teen link

0|0
    0|0
  • 4|1
    8|1
  • bence her erkegın seksı kadını sewgılısıdır belkı sıze cok scm gelecek ben guzele guzeldemem guzel benım olmayınca pars hılton -1 not pınar altug -1 not guzelmı degıl aynı prayı sewgılım oalck kısege dokelım onlardan daha seksı olmazsa ben bırdha burda yorum yapmam

1|0
    1|0
  • kalçası dik,göğüsleri dik,dik oturan,spor yaptığı belli olan,dişi hareketlerle hareket eden kadın seksidir..güzellik tek başına seksilik değildir

2|0
    0|0
  • şoyle kocomam popolu güzel sarkık memeli boyle akşamları eve geldiğimde güzel bir kuru fasulye bişiren sonra bana soğan getiren ben onun ağzına o benim ağzıma kuru ve sovan tıkan ve gecenin en sonunda da yatakta debreşircesine sevişen opüşen soğan kokoulu kıll ... ay ne diyom ben ya :D

1|0
    1|1
  • bakışlar çok önemli ama illa bi isim istersen hilary duff çok hoş birisi

2|0
    0|0
  • kafanda hayali bir kalıp oluştur.. 85-100 arası göğüs ölçüsü, 55 - 65 arası bel çevresi, 85 -96 arası kalça ölçüsü.. bu şablonun altında ve üstünde kalanlar hariç, diğer hepsi kafi derecede sexidir ,baştan çıkarır...

1|0
    0|0
  • aklıma direkmen Banu Alkan geliyor

0|0
    0|0
  • AKILLARI FİKİRLERİ SEXY İŞLERDE SEXY GÖRENMEKTE VS VS SONRA ERKEKLER BİZİ NEDEN SEX OBJESİ OLARAK GÖRÜYOR. GÖRÜR TABİ BUNLARI BIRAKINDA KENDİNİZİ ZEKANIZLA BAŞARILARINIZLA KANITLAYIN.

2|0
    1|0
  • kum saati ya da coca cola şişesi gibi kadınlar seksi benim gözümde. boy önemli değil. boy kilo uyumu önemli.

1|0
    0|0
  • gözlerinden ateş çıkan böyle parıldak

6|0
    0|0
  • bana göre sexylik denince aklıma sibel can ve pınar altuğ gibi kişiler geliyor ... bu arada sexyliğin güzellikle de alakası yok bunuda belirtmek isterim

1|0
    1|0
  • Siyah. Mini bir elbise, dolgun göğüsler ve sütun gibi bacaklara parlak bir çorap kırmızı yada koyu bir ruj sürmüş ve etkileyici göz makyajı yapmış bir bayan seksidir

1|0
    0|0
  • miranda kerr

2|0
    1|0
  • Tek kelime ile bütün abazaları toplamayı başarmışsın helal takdir ettim

3|1
    0|0
  • seksi kadın =sizde onunla sex yapma dürtüsünü uyandıran ona baktığınızda sürekli sex yapmayı düşündüğünüz kadındır.

benim aklıma seksi kadın deynce çok düzgün bacaklar, güzey yuvarlak kalkık küçük bir popo, iri güzel göğüsler, pürüzsüz br cilt, kadife gibi bir ten kalın ve biçimli dudaklar yuvarlak hatlar ateşli bakışlar sıcak davranışlar

1|0
    0|0
  • Şişme kadın.

o o

O

hahaha yahu kendi kendime gülmek gibisi yok.

0|0
    0|0
  • hepsi yalan Celeste çok yaman.

link

1|0
    0|0
  • Vücudu güzel, bakışları ve konuşması hoş kadındır.

1|0
    0|0
  • Duştan yeni çıkmış bornozu ile kapıda beliren sevgilimin gülümsemesi canlanır...ve bu tanımlanamaz! ;)

1|0
    0|0
  • neden seksi olsun hanım hanımcık olsa olmazmı

3|1
    0|0
  • dişiliğini göstermesini bilen kadındır ...

Kim Kardashian

Kate Upton

bunlardan bazılarıdır..

1|1
    1|0
  • link Ölürüm buna mesela :) <3

0|1
    2|0
  • dominant ve erkeğini köle yapan kadın.

1|1
    0|0
  • Seksi kadını söyleyim ben sana ... akıllı zeki efendi dürüst namuslu hanım hanımcık

3|1
    1|0
  • Biz Türk Milleti olarak çaya düşkünüzdür ve kadınımızı da çay bardağımız gibi olsun isteriz ince sıcak ve kıvrımlarının güzel olması o çayı daha bi tatlı içilir hale getirir

1|0
    0|0
  • en başta cilve.

0|0
    0|0
  • Topuklu ayakkabı mini etekli vucudunun bütün hatları belirgin fit ölçülerde sırt göğus göbek dekote bir hatun .

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    46

Kızlar Ne Diyor 21

• bırakalım artileri mankenleri yazmayı:) hangimiz çevremizde onları görüyoruz ki? gerçekleri konuşalım seksi kadın hareket etmesini bilendir. neyi ne zaman yapıcapını, oturup kalkmasını, bir bakışın anlamını bilen kadın seksidir. bölesinin çay içmesi bile seksi gelir adama. yoksa bütün kadınlar birazcık ameliyatla o mankenlere kalıp olarak benzer iişin ruhu olmadan tabi.

3|3
    1|0
  • Her şey vücut değil :(( Tamam 1.64üm :((8

1|2
    1|1
  • link

bence seksı bır kadın bole olmalı :D

0|1
    2|0
  • 0|1
    1|0
  • Uzun boylu büyük göğüslü dolgun bacakları olan uzun ve gür saçları olan bir hatun geliyor gözümün önüne işte sexy kadın budur tabii birazda cilveli olacak

1|1
    2|0
  • Ay bu erkekler :D seksilik öyle yok bikinili olsun mini etek giymekle olmaz Kimi insanın doguştan gelen bir çekimi vardır. Ve bir seksi kadın her giysinin icinde seksi görünür ;)

0|3
    1|1
  • Seksilik =bikinile ,mini etekle dekoltele olmaz bana göre kadının bakışı duruşudur

1|2
    1|2
  • yuvarlak hatları, tavırları davranışları sayesinde seksi olan, açık giymeden de seksi olabilen kadın gerçekten seksidir.

1|0
    0|0
  • seksilik belli bir kalıpta anlatılamaz bence kimi insanın doğuştan bir çekimi olur.

0|1
    1|0
  • çekici giyinen ve tavırları çekici olan seksidir.

0|0
    1|0
  • bakışları etkileyici vucut hatları yuıvarlak

0|0
    1|0
  • aman Allahım neden yanlız olduğumu anladım sanırım verilen linklerden :D:D insanlar bu kadar mı zevksiz olur ya :) soğudum kaldım :D

0|0
    0|1
  • vcdu bakışları duruşu yüzü gözü falanı felanı çekici olan

0|0
    1|0
  • nefes alan iri memeli dilber.

2|0
    1|3
  • uzun iri ince belli uzun saclı olursa iyi olur güzel olmasada cekici olan kadın

0|0
    1|0
  • sağlam poposu vardır her şeyden önce.

0|1
    2|1
  • vücudu güzel ve havalı bir kadın gelir aklıma benim seksilik tanımında

0|0
    1|0
  • yuvarlak hatları ve güçlü bi enerjisi olan bir kadın aklıma geliyo

0|0
    1|0
  • bi koşu aynaya gidip bakarım

0|0
    1|1
  • güzel bacak tanımınız nedir sorusunu soran arkadas mısın sen ? :))

0|0
    1|0
  • bence bakışlardır

0|1
    1|0
Yükleniyor...