18 yaşından sonra vücut yani kemikler esner mi?

Köprü yapmaya calisiyorum ama olmuyor kucukken rahatlıkla yapabiliyordum vücut esnermi 18den sonra?

0|0
210

En İyi Erkek Görüşü

• 18 yaşından sonra esnemek biraz zor.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Yaşlandıkça kemikler sertleşir kirilganlasir o yüzden çocukken kemikler daha esnek yapıdadır.

0|0
    0|0
  • Evet kişiden kişiye değişir o

0|0
    0|0
  • antreman yapman lazım her gün bacak açma gibi ozaman kollar bacaklar esniyo biraz

0|0
    0|0
  • kemik esnemez ama vücudu esnetmek için önce bira ısın ve her gün çok zorlamadan esneme hareketleri yap en az 30 dk tüm vücut için

0|0
    0|0
  • 19 a kadar yolu varda köprü yapıp ne yapacaksın zaten 3. köprü yapılıyor ihtiyaç yok köprüye

0|0
    0|0
  • esnemez

0|0
    0|0
  • Kızlarda 20 erkeklerde 21 yasinq kadar boy uzamasi mevcut :)

0|0
    0|0
    • boy değil ya boyu nerden cikardin:)

• Esmeneme cimlastik diyosun k. b uzmanina sor simdi fitness desen yardimici olurdumda butda ne desm yalan olur :)

• Esnerde 1 gün yapmasan en baştaki haline geri dönersin belli yaştan sonra sürekli sürekli tekrarlamak gerekiyor

0|0
    0|0
  • 20-21 yaşlarına kadar uzama devam eder

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben küçüklüğümden beri yaptığım için yapabiliyorum ama kaç yıl ara verdiğinize bağlı...

0|0
    0|0
    • yapıyorum da yere yatarak basliyorum diger turlu kemiklerim kirilcakmis gibi hissediyorum. Bazıları yapıpta tek bacagini yukarı kaldırıyorlar ya onu yapmak cok istiyorum

• Yerden yapın o zaman. Yukarıdan yaparken ben de kardeşimden yardım almazsam yapamıyorum. Dikkat edin bir yerinizi incitirseniz geri dönüşü olmaz.

• esner ama bacak filan açabilirsin ondan ileriye gideceğini düşünmüyorum ben 11 yaşından beri (jimnastik eğitimi almadım) bacağımı arkadan kafama doğru getiriyordum artik bacağımı arkadan kafaya götürüyo sonra ordan ayağımı yere basıp kendimi kaldırıyorum :D ama bacak hiç açamıyorum köprüyü yapabiliyom o kadar ha bu arada çok ta kendini zorlama bir tane arkadaşım var kolunu kırdı şimdi ise 360 derece döndürüyo ama genede kolunu kır demiyom yanlışş anlama.:DDDD

1|0
    0|0
Yükleniyor...