18 yaşından sonra vücut yani kemikler esner mi?

Köprü yapmaya calisiyorum ama olmuyor kucukken rahatlıkla yapabiliyordum vücut esnermi 18den sonra?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• 18 yaşından sonra esnemek biraz zor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Yaşlandıkça kemikler sertleşir kirilganlasir o yüzden çocukken kemikler daha esnek yapıdadır.

0|0
    0|0
  • Evet kişiden kişiye değişir o

0|0
    0|0
  • kemik esnemez ama vücudu esnetmek için önce bira ısın ve her gün çok zorlamadan esneme hareketleri yap en az 30 dk tüm vücut için

0|0
    0|0
  • 19 a kadar yolu varda köprü yapıp ne yapacaksın zaten 3. köprü yapılıyor ihtiyaç yok köprüye

0|0
    0|0
  • antreman yapman lazım her gün bacak açma gibi ozaman kollar bacaklar esniyo biraz

0|0
    0|0
  • Kızlarda 20 erkeklerde 21 yasinq kadar boy uzamasi mevcut :)

0|0
    0|0
    • boy değil ya boyu nerden cikardin:)

• Esmeneme cimlastik diyosun k. b uzmanina sor simdi fitness desen yardimici olurdumda butda ne desm yalan olur :)

• Esnerde 1 gün yapmasan en baştaki haline geri dönersin belli yaştan sonra sürekli sürekli tekrarlamak gerekiyor

0|0
    0|0
  • 20-21 yaşlarına kadar uzama devam eder

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben küçüklüğümden beri yaptığım için yapabiliyorum ama kaç yıl ara verdiğinize bağlı...

0|0
    0|0
    • yapıyorum da yere yatarak basliyorum diger turlu kemiklerim kirilcakmis gibi hissediyorum. Bazıları yapıpta tek bacagini yukarı kaldırıyorlar ya onu yapmak cok istiyorum

• Yerden yapın o zaman. Yukarıdan yaparken ben de kardeşimden yardım almazsam yapamıyorum. Dikkat edin bir yerinizi incitirseniz geri dönüşü olmaz.

Yükleniyor...