Zeytinyağının saçıma ne yönden faydası olur ve nasıl uygulamalıyım?

Zeytinyaginın saçıma ne yönden faydasi olur ve nasıl uygulamalıyım ?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Zeytinyağını önce diplerinden başlayarak masaj yaparak sür sonra hafif hafif uçlarına doğru in benim saçlarım çok mat bir görüntüsü vardı 2 senedir yapıyorum inanılmaz parlaklık kazandırıyo saçlara bu arada fark ettim ki şampuan reklamı gibi oldu :) yumuşak ve parlak saçların oluyo ipek gibi bence ihtiyacın varsa uygula tabii ki hakiki zeytinyağı

Unutmadan zeytinyağını sürdükten sonra kimileri yıkandıkları zaman saçlarım zeytinyagından arınsın diye 4 -5 kez şampuanlıyolar saçlarının içine ediyolar banyoya girince saçlarına bol bol su dök sonra 2 kez şampuanla normal olanı bu ve çok sıcak suda yıkama saçlarını

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kiloluysan zeytinyağlı karnıyarık olursun o kadar.. zayıfsan bi etkisi olmaz kel kalırsın :))

0|0
    0|0
  • badem yağı faydalıymış

0|0
    0|0
  • bence sürme bitlenirsin felan mazallah :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• zeytinyağı-yumurta sarısı ayda 3 cm uzatıyor hem de besliyo saçları

0|0
    0|0
    • bu dogru denenmiştir

ayrıca kepeğide engeller

• Miktar ne kadar peki

• zaytinyağını göz kararı yumurta da 1 tane sarısını ayır karıştır krem gibi oluyo zatn hafta da 2 gün yapabilrsin 2 saatte beklet ve şampuanla yıka ben denedim gerçekten uzuyo ve matlaşmıştı saçlarım epey canlandı

• bende denim varmışmış faydası dökülüyor bu ara ya:(

0|0
    0|0
  • zeytinyağı saçı besler ve onarırmış gece yatmadan önce kuru saça sürüp tarayıp uyuyabilirsin sabahta yıkarsın ama bence zeytin yağı yerine argan yağını kullan kokusuda hafif olur böylece xx

0|0
    0|0
  • saçları besler dökülmeyi durdurur

0|0
    0|0
Yükleniyor...