Bir gün nasıl hiç edilir ?

Bütün gün boyunca evdeydim. Dün akşamdan plan yaptım ders çalışırım diye. Sabah kalktım her şey olağandı. Sonra annem tutturdu kışlıkları çıkar bazanın altından diye. Homurdana homurdana çıkarmaya başladım dedim 1 saatte çıkartırım sonra da dersimi çalışırım bir güzel. Ayy bunalım geçiriyorum şuan hala çıkarıyorum hala yazlık eleyip çamaşır yıkayıp kurutuyorum. Bitmedi bitmiyor saatlerdir. Bir günümü böylece hiç ettim. Siz nasıl hiç ettiniz gününüzü ?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• sabahın köründe kalktım. güzelce kahvaltımı ettim. her şey çok güzel başladı. sonra odamın karamsar havasına kapılıp uzandım. 3-4 saat uyumuşum. sonra kalkıp bir şeyler okudum ve biraz keyfim yerine gelince ders çalışacaktım. biri geldi ve dolabı kurdu kitaptan ayırdı beni. o gidince de okuyasım gelmedi ve bi bilgisayarı açayım dedim. açtım. bayadır da buralardayım ve keyif falan kalmadı. dayanamayıp sigaraya yüklendim ve pişman oldum. şuan kara kara düşünüyorum ne yapacağımı. zaten bir dersin sınavına girmeyip kalmayı göze aldım. ve annem aradığında sınavlarım iyi geçiyor diye yalan söylüyorum. buna rağmen çalışmaktan kaçmakta üstüme yok.hatta çalışmamaya birazdan film izleyerek devam edeceğim. ondan sonra belki. üf valla bıktım bu durumdan.

:) oh içimi döktüm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Senin bu yaşadığına Murphy Kanunu deniyor sanırım ve ne yazık ki ben her tatil gününde aynısını yaşıyorum yaptığım her plan kaderin çizgileri ile paralel gitmektense dikey çakışmalar gösteriyor ama ne olursa olsun bir şekilde planıma devam etmeye çalışıyorum moralim bozulsa da iştahım kaçsa da devam ediyorum. Bugünde gelecek hafta sonu sınavı için çalışacaktım uyku bastı nete girdim arkadaşımın yardıma ihtiyacı vardı. Kaldı ama akşamüstü başladım çalışmaya %10 verimde olsa niyet önemli değil mi ? :)

1|0
    0|0
    • Ne güzel demişsin öyle. Ben de en kısa dakikalarda başlayacağım inşallah ders çalışmaya :)

• ben 6 olmadan uyandım sabah 7 buçuk - 14:00 arası dışardaydım. birkaç saattir evdeyim. haber bekliyorum birazdan çıkacağım tekrar.

dışarıda da hiç edilebilir bir gün ama fark etmez. illa evde hiç edilir diye birşey yok

benimki bugün komple hiç mesela.

1|0
    0|0
  • sevgılımden ayrıldıgımda 2 ay yataktan kalkmadım felc olmustum...rabbım kolaylık versın

1|0
    0|0
  • Bütün gün birlikte kitap yazacağım bir arkadaş arayarak hiç ediyorum bu aralar...

0|0
    0|0
  • 1 aydır hafta sonları sabah erken kalkmaya çalışıyorum ders çalışmak için ama daha kitabı aralayamadım.

0|0
    0|0
  • bütün gün evin içinde pinekledim. yalnızlıktan sıkıldım artık.

0|0
    0|0
  • ben her gün bu sitede takılarak günlerimi hiç ediyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• boş işlerle uğraşarak

0|0
    0|0
Yükleniyor...