Bir doktor bir hasta yakınını dövmeye kalksa siz ne yapardınız?

evet duydunuz bir doktor bir hasta yakınını dövmeye kalksa ve hasta ile ilgilenmeyip br üzerine görev yerini bırakan doktor ve hemşireyi alo bimer ve 184 sabime şikayet ettim diye doktor tarafından bana bizzat şidet uygulandı siz benim yerimde olsa idiniz ne yapardınız

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• darp raporu alırdım ord bu olayı gören herkesi şahit yazardım karakola gider şikayetçi olurdum dava açardım ve nerelere şikayet ediliyorsa ederdim televizyona bile çıkardım bunu yapmaya kimsenin hakkı yok hakkınızı savunun

0|0
    0|1
    • ilgilenmediler bile çocuk kustugu halde tadavsini yarıda kestiler hatta annem siz manyakmısınız yada bilgisizmisiniz falan demiş onlarda bize hakaret etti diye tutnak tutmuşlar göya sonrada anneme üzerinde yazı olmayan bir kagıda imza atamaya zorlamışlar annem kabul etmemiş ondan sonrada bende hastane cıkısnda doktora bak ben bu cocuk köt hasta olsun bişey olsun seni hakkariye şırnaga nasıl sürdürecem dedim taksi cagırmaya giderken bana doktor sen erkekmisin ne kabadayılanıyn diyip üzerime

• yürüyüp hakaret etti ondan sonra hastanedeki polis ve güvenlik doktoru zapt etti ondan sonra bende takis cagırmaya giderken tekrar saldırdı sırtıma tekme vurdu sonrada hayalarıma gögüsüme yüzüme tekem atmaya kalkıt hatta atmaya kalkaer nerede bunun yüzü nerede bunun hayaları diyip tekemelrini savurdu

• hayvan oğlu hayvan yaaa ! hakkını savunnn

Kızlar Ne Diyor 3

• bende dra saldırırım

0|0
    0|0
  • Çok saçma.

Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0
  • Çok saçma

Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0
    • Sonuna nokta koysaydın tamam olurdu. =)

• yiyenime serum taktılar 3 yaşıda cocuga serum gitmiyordu defalarca uyarmış oldugum halde görevlerini yapmadılar üstüne birde beni azarladılar da onada bugün yiyenime tekrar serum taktılar ama serumu gayet güzel gitti ama başka bir hastanede taktılar bugün ve yiyenimi canı hiç yanmdadı ağlamadı bile

Erkekler Ne Diyor 3

• arkadaşım önce bi sakin sakin düşün.kızgınlığını anlıyorum fakat hiç bir doktor yada sağlık personeli durduk yere kimseye sataşmaz,dövmez vesaire.zaten bi ton iş var birde hastalarla uğraşmaz.yalnız şu unutulmamalıdır ki doktorlarda insandır.ve bi sabırları vardır.eminim ki olay karşılıklıdır.sen yada o haklısınız demiyorum ama olayın karşılıklı yanlış anlaşılma olduğunu düşünüyorum.ayrıca seni bi yerlere sürdürürüm tehdidi çok yersiz olmuş.hem sürdüremezsin hadi yaptın diyelim(o gücü birileri sana vermiş diyelim) kaybeden yine o doktorun baktığı bakacağı hastalar olur.

0|0
    0|0
    • sakinim ama arkadaşım bende bir insanım yiyenim zaten hasta idi canı yanıyordu doktordan korkmayan cocuk doktordan iğneden korkar oldu onda ne diyecegiz birde eger o doktor görevinin farkı da olsa idi diğer hastalarda ikinci sınıf muamelesi yapmazdı zaten doktorun diğer hastalara karşı küstahca davanısıları vardı artist artist hareketler yapıyordu bir ben 184 arayıp şikayet edince bana karşı davranışları agresifleşti doktorun birden cılgına döndü ona ne diyegiz

• dostum halkın doktorlara karşı (sağolsun sağlık bakanı!) inanılmaz bir gıcığı var.doktor ne yapsa ne dese halk onu artistlik,ukalalık olarak algılıyo.ayrıca yiğenin doktordan niye korktu onu anlamadım?serumdan dolayı diyosan serumu doktor takmaz hemşire takar ki( yiğenini küçük olarak algılayıp) çocuklara serum takmak inan deveye hendek atlatmaktan zor.bazen hemen takılır bazen bi kaç defada olmaz.bunlar sadece senin başına gelmiyo herkesin başına gelebilir.

• sen orda yiğeninin can acısını görüp ajite olmuş ve sinirlenmişsin bence.tabi doktor arkadaşında akabindeki davranışları hoş olmamış..

• Artık kaba kuvvet çözüm değil...yiyeceksin dayağı alacaksın darp raporu dava açacaksın gerekli yerlere bildirip açığa alınmasını bir şekilde sağlayacaksın bak sonra nasıl en ağır darbeyi koyacaksın :)

0|0
    0|0
  • Niye doktordan dayak yedim diye -sanmıyorum ama- içim içimi yerdi heralde.

0|0
    1|0
Yükleniyor...