Kadının geçmişte yaşadığı ilişkiler erkek için ne kadar önemli?

kızlar sizde cevap atablirisiniz hadi bakalım ne cevaplar alacagız kızar iyi okuyun

Kadının geçmişte yaşadığı ilişkiler erkek için ne kadar önemli?

1|0
1372

En İyi Erkek Görüşü

• Cinsel ve anal seks yaşamamış kadınla evlenmek herkesin hakkı.(anal seks zaten nesli helak eden bir uygulamadır. O yüzden şirk derecesi kadar büyük bir günahtır.)

0|0
    0|2
    • anal seks tamamda cinsel seks dediğin şey ne oluyor ? ayrıca 1 erkeğin dölü dünyadaki tüm kadınları dölleyebilecek nicelikteyken neslin helak olmasını neye bağlıyorsun? gelgelelim arka yerine önden yapılmış bir seksten sonra doğan döl israfları asıl nesli helak edenler değilmidir? bırakın cahilliği aydınlanın allah aşkına ya

• Döl israfı diye birşey yoktur. Sen seks yapsanda yapmasanda vücut biriken o enerjiyi rüyalanma-tahrik olma veya elle müdahale ve çeşitli yollarla atacak zaten. 1 erkeğin dölü milyonlarca kadını döllemsin diye islam ve yasakları var zaten. Eğer o yasağa uyulmazsa helak zaten yakındır. (kula bela gelmez hak yazmayınca - hak bela yazmaz kul azmayınca)

• Dinci zirvalari...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 71

• tamam belki bende sevgilime baska birinin dokunmuş olmasından rahatsız olurum ama asıl onemli olan benleyken ne olduğu onceden değil. Bide şu var ki saçmalıyorsunuz allah aşkına yok bakire olmak zorunda yok şoyle olmak zorunda yok namuslu olmak zorunda.. 1 gün sonrada türk kızları neden vermiyor diye ağlarsınız sizler. sen o tertemiz dediğin namusunla git her fırsatta birini yatağa atmak için 10 takla at sonra evlenecegim kız namuslu olsun bakıre olsun diye dolaş.. adam olunda gelin delikanlılıktan nasibinizi alın topunuzdan iğreniyorum geri kafalı herifler

9|1
    1|6
  • geçmişi sorgulaması gayet doğaldır. lakin geçmişini sorgulamak ile o kişiyi geçmişinden dolayı yargılamak arasındaki ince çizgiyi ayırt edemiyorsa bu da onun ezikliğidir. çünkü eğer sevdiği kız bugünkü haline, tavrına geldiyse bunda en önemli etken onun geçmişi, yaşadıklarıdır.şu an esas önemli olan üzerinde durduğumuz basamaktır. 'o'ndaki basamağın sağlamlığını bu şekilde kontrol etmek tehlikeli ve yanlıştır. geçmişiyle alakalı olarak öğrenilecek bir şeyler varsa da bunlar eski ilişkileri, sevgilileri değildir.

6|1
    0|1
  • Şahsım adına hiç önemsemem... Özellikle evlilik düşünüyorsam o kişiyi ilkim gibi düşünür, onun da beni öyle düşünmesini isterim...

Geçmişi sorgulamanın kimseye bir faydası olmaz...

5|0
    1|2
    • Malum organda daha önceden kıyıda köşede başkasından kalmış malum üreme sıvısı sizinki ile birleşip çocuk meydana gelecek ve öz çocuğunuz diye mutlu mesut yaşıcaksınız... Valla erkeklik kavramını bilmem ama bu adamlığa sığmıyor.

• Sorunun cevabı çok basit aslında, uzun vadeli ciddi düşünen kişi elbette araştırır merak eder geçmişinden kastım neler yaşadığı değil sevgilileriyle, sevgililerinin nasıl kişiler oldukları, kısa dönemli ilişki düşünenler, takılmak için düşünenler için çok önemli değildir sonuçta gelip geçici bir zevktir bazılarına göre sevgilileri.

Şuana kadar sevgililerimin hiç birine geçmişte yaşadıklarını sormadım, ya da kimlerle yaşadıklarını ama bu önemsiz demek değil.

Etrafıma bakıyorum sayısız kızla ya da erkekle birlikte olmuş kişiler hala karşılarındakine sen benim x. sevgilimsin diye yalan söyleyebilecek kadar yüzsüz kişilerde varken bu tamamen kişilik meselesi. Bana arkadaşını göster sana kim olduğunu söyleyeyim demişler ya aynen bu cümlenin yansıması, zaten geçmişini saklamak isteyen kişilerin karşısına eminim ki geçmişini saklayan ya da bunu saklamak isteyen kişiler geliyordur, zaten aynı huy ve davranışlar bir şekilde bir çekim yaratıyor.

1|1
    0|1
  • benım ıcın hıc bır onemı yok kendı adıma konusmak gerekırse.. nelerını gorduk vala gecmısınde hıc kımse yok ama..keske olsaydı dedımyaa... senın gecmısınde keske 20 erkek olsaydı en az dedıgım kızlar oldu..onun ıcın gecmısı o kadar onemlı dııl..yuz kızartıcı sucları bunların dıısnda tutuyorum ama :D

2|0
    0|1
  • Ben kıskanç biriyim, sevdiğimin özgürlüğünü güvendiğim sürece kısıtlamam. Yani güveniyorsam sınırsız özgürlüğü veririm, giydiğine, gittiği yere, arkadaşlarına pek karışmam.

Bu örneği birebir yaşadığımdan çıkacağım kıza direk bunları soruyorum. Zira başıma geldi, neredeyse 10 yıl önce ayrıldığı sözlüsüyle tartıştığımız ve kısa süre kontağı kestiğimiz esnada ,eski sevgilim bu adamla kontağa geçmiş. Bende neden görüştüğünü sordum, mantıklı cevaplar vermeyince de o sakin, hiçbir şeye karışmayan adam gitti, psikopat ben geldim :) İçimdeki Hulk uyandı ((= Doğru olanı seçip ayrıldık, kafamızda bu kadar soru işaretiyle mutlu olamazdık, çünkü bana doğruları anlatmıyordu. Hep puzzle da eksikler vardı.

Ne kadar değiştim, o zaman başkaydım desen de geçmiş önemli bence. Uzun süre çıktıysan, neden ayrıldın, neler yaşadın, neler oldu, onla ilişkin ne boyuttaydı ?

Mesela o adamla 3 yıl çıkmışsa, bana gelip de 1 yılda evlenelim derse kabul etmem. Referanstır, onla o kadar uzun süre çıkmışsa neden ben hemen evleneyim ? Hemen kıyaslamaya başlarım.

0|0
    0|0
  • Çok önemli siz yaşayın yaşayın erkeklerinde hepsini aynı kefeye koyun oh ne ala hayat devam ediyor .

1|4
    4|0
  • önemlidir tabiki. erkekte gelecek, kadında geçmiş aranır. sen nasıl yakışıklı, efendi, iyi geliri olan, sorumluluk sahibi, çocuğuna iyi baba olabilecek birini arıyorsan biz de geçmişi temiz olanı, az hata yapmış olanı arıyoruz. nasıl hiçbir kadın kağıt toplayan, içen dağıtan, kumar oynayan, hovardalığı olan biriyle evlenmek istemiyorsa biz de muhtardan fazla tanına kadınla evlenmek istemiyorz. şaşıracak bir şey yok. sizinkisi kriterse bizimkisi de kriter.

2|4
    3|0
  • Kadını o anki kadın yapan, ve değiştiremeyeceğim geçmişi kafaya takmanın anlamı yok. Yine de bazı şeyleri bilmemek akıl sağlığı açısından iyi olabilir iken, merakımdan dolayı onu o yapan geçmişi de içten içe merak ederim.

Ha nedir, şu an onunla mutlu isem, onunla huzur buluyor isem, geçmişte yaşananları dert etmek bindiğim dalı ellerimle kesmekten başka birşey değildir.

Takarım koluma nişanlımı, bakarım geleceğe. Geçmişi değiştiremem ama geleceği yazabiliriz! Fazla takılmamak gerek eskilere..

Haydi kalın selametle.

1|0
    0|1
  • ilişkiler içerisinde seks varya o çok önemli gerisi teferruat sıkıntı olmaz ama seks yapmışsa sıkıntı olur

2|2
    2|0
  • ilgilendirir eğer ben geçmişimde hiç kimse ile temas etmemiş isem karşımdaki kişininde kendim gibi temiz dürüst bir kişi olmasını dilerim

2|1
    0|0
  • Adam dediğin Kadına dokunmadan sevdalanan ve dokunduğu kadına namus gözüyle bakandır...

2|3
    0|0
  • Erkekler Hep Temiz Kız İster Kız Oglan Kız. Kız Ne İster Oglan Oglu Oglanmı. Hiç Gerek Yok İstemek İçin Haketmek Şart.

5|1
    1|1
  • Oldukça önemli.

1|3
    0|0
  • önemli değil beni benden sonrası ilgilendirir

3|1
    2|5
  • Çooooooooooooooooooooooooooooooooooook önemli

Bak öncelıkla gecmiste bakire olması gerekir hiç bir erkek bakıre olmayan kızla evlenmeyi istemez büyük konusmuyorum Allah kımseye göstermesin.

Her erkek sevdiği kadına tek onun elinin değmesini ister bilmem anlatabildimmi...

1|3
    2|0
  • bikaç tane olmuş olması sorun değil. hatta iyi cünkü hayat hakkında hepsinden farklı şeyler öğrenir insan. ama kalbin bi sevme kotası vardır bence. o kota dolunca bidaha sevmek zor olur. başka bi deyişle insan kalbi kırıldıkça daha zor sever.. bence .

3|0
    0|1
  • geçmişte ister fahişe olsun ister katil olsun ister b.k olsun. farketmez. seveceğim kişinin karakterini çözerim zaten iyi kötü. seviyorumdur yani geçmi geçmişte kalmış yeni bi sayfa açarızzzz

0|0
    1|1
  • Senin ileride evlliğini bitirecek kadar ÖNEMLİDİR.cinselliği evlendiğin eşinle ilk olrak yaşamadıysan eger SORUN BÜYK

1|3
    1|0
  • bırakında bizde düşünelim çünkü bizimde ne yaşayıp yaşamadığımız ortada çıktığımız veya yattığımız kızın haddi hesabı olmasa neyse sen haklısın fakat karşımdaki kişinin her zaman kendim gibi olmasın isterim... yinede beraber olmam felan diyede büyük konuşmam...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    51

Kızlar Ne Diyor 13

• Bi erkek için çok fazla önemlidir.. bazıları değil.. çoğu geçmişini kesinlikle sorar ve araştırır.. :)

0|5
    0|1
  • ozellıkle erkek sevıyorsa genelı buna cok onem verır cunku o zaman ciddi düsünme olanagı da yüksek ... ılerıde onunla bı hayat kurmak ıstıyorsa gecmıste kımınle ne yasadıgınıı illaki ogrenmek ıster.. kii bence hakkıdır beraber oldugu ya da olacagı kısıyii yeterınce tanımalıdır..

0|4
    0|0
  • ben şyle bi adalet olduğuna inanıyorum sen nasıl bi insansan ne yaşadıysan neler yaşattıysan aynısı karşına çıkar sn ne kadar temiz isen birine dokunmamıs konusmamıs isen aynı şekilde biri karşı çıkar ama yok gençliğini gnül eğlendirmeyle geçirdiysen onla bunla yatıp kalktıysan geçmiş olsun ağzını açmaya hakkın yok

0|1
    0|1
  • Benım ıcın bır erkegın ne yasadıgı onemlı degildir. Kanunen bir suc ıslememesı onemlı esas :-). Hırsız, tecavuzcu, kumarcı, tefecı, kavgacı ıse o adamdan uzak dururum. Benden de gecmıs aranmasını ıstemem öpüşmek harici deneyimim olmamasına rağmen, bir erkek asla bunu onemsememelı.

0|2
    0|4
  • Önemsemem dıyenlerın hepsı bı gun takıntı yapıyor ıtıraf etmeseler bıle

0|5
    0|1
  • Bilmiyorum lafi gecmeyecek olursa olabilir..

Amaa baskasinim ona dokundugunu veya onun baskasina dokundugunu bilmek beni cileden cikarirdi hayat heralde onada bana da zindan olurdu

0|1
    0|0
  • bakıyorum hemen hemen erkeklerin hepsi çok önemli demiş.pekala kızların peşinde takla atarken ,ilk fırsatta yatağa atmak isterken onun başka bir erkekle evleneceğini hesaba katıyormusunuz

1|1
    0|2
    • ne alakası var filiz hanım zorla da istemiyorya erkekler verirse yokda demiyo yanii olay bundan ibaret...

• mesela alıp verme değil.istemeye gelince istiyorsunuz,ama evlenmeye gelince el değmemeiş arıyorsunuz

• haklısın.

• önemli tabiki çünkü ilkin olmak isterler

0|3
    0|1
  • eğer erkek gerçekten sewiyosa bi süre sonra onun sormasına fırsat wermeden kendim söylerim. biriyle birlikte olmadım ama sözlüm benim için geçmişin önemli değil der her fırsatta :)

0|0
    0|2
  • önemlidir. bence sadece cinsel ilişki bakımından değil sadece, bu kızın ne kadar deneyimli ve olgun olduğuna da bağlı. sonuçta her ilişkinin insana öğrettiği bir şey deneyimliliğe dönüşür ve bu diğer ilişkilerin gelişmesine de yansır.

0|0
    0|3
  • kımılerı ıcın acılı kımıları ıse boşver salla gıtsın kısacası bu yanı

0|1
    0|2
  • önemli diyenler

güzellerden hep kötülük bekler suizan edersiniz

ama gider yirmi kişiye sakso çekmiş çirkinin tekiyle evlenirsiniz

kimsenin üzerine tükürmeyecegi malum tipler size masum ve namuslu geliyor nedense

1|1
    1|2
    • yani bunu yazdım da, şu manada..

bekaret veya namus diyorsunuz, ama insanları dıs görünüsüne göre degerlendirip hakketmedigi halde üzüyorsunuz

erkeklerin maymunlara meylinin sebebini merak ediyorum neden eksiliyorsunuz?

hepinizin evinde bahsettiğim maymunlardan 1 tane var dimi?

oh ulan, o çirkinlerle aynı yatakta kıvranmanız kadar müstehakk birşey olamaz

maymunlar...

• çok önemlidir

0|4
    0|0
Yükleniyor...