Fazla ilgi boğar mı?

fazla ilgi erkekleri boğarmı aşkının bitmesine neden olurmu ?

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• sevgilinin çok çabuk sıkılmasına ve ilişkinin ayrılığa kadar gidebilmesine yol açabilecek bir durumdur. Sakın ha yapmayın etmeyin. Nabze göre dayayın şerbeti yeter.. Her iki taraf içinde geçerli..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• İlgi derken, sürekli ne yaptığını sorgulamak sürekli konuşmak istemek bilgisayardan telefondan sürekli iletişimde kalmak istemek, kıskanmak , yaptığı herşeye karışmak. Bunları yaparsan arkasına bakmadan kaçar bir süre sonra...

1|0
    0|0
  • Bak sayın kardeşim, sen herşeyi dozunda tut bence.. Tamam seviyorsun ama gereğinden fazla kimseye değer verme.. Aradaki farka inan biyerleri kalkıyo ego tatmin etme meselesine gidiyo olay insanların hepsi böyle.. Kimin biyerleri kalkmaz ki 7/24 ilgili sevgilisi olunca değil mi? Ben şahsen denedim şahit oldum buna,el üstünde tuttum sevgilimi. Bana yukarıdan bakmaya başladı herşeye küsüp gider oldu. Sen sen ol yapma bunu,tamam değer vericeksin ama herşey dozunda nabza göre şerbet en iyisi..Yoksa pişman olursun.Seni ilgi gösteriyo diye cebinde görür. Sakın fırsat verme kardeşim sakın.. Ama şunu unutma en çok kendine bide ailene değer vericeksin bu dünyada..

0|0
    0|0
    • kesinlikle doğru...

• Her şeyin fazlası zarardır , fazla ilgide buna dahildir. İlişkinin uzun soluklu olmasını sağlayan dengedir. Ne aşırı ne fazla.

1|0
    0|1
  • Aşıksa eğer aşkını artırır

Deilse Kenedenden soğutursun

1|1
    0|0
  • olabilir insana görede değişir tabi

1|1
    0|0
  • Fazla ilgi, ilgi gösterenin değerinin azalmasına neden olur.

1|1
    0|0
  • evet fazla ilgi boğar hatta bazen erkek intihar etmek ister

1|0
    0|0
  • Boğmak ne demek intihara sürükler

1|0
    0|1
  • Beni bogar , ilginin fazlası zordur.

baskı altında hissettirir ve bunaltır.

1|0
    0|1
  • fazla ilgi herkesi boğar

1|0
    0|1
  • evet bogar cünkü bi erkek pesinde dolasan birisini degil onun pesinden kosmayi sever

1|0
    0|1
  • şımartır. çok sevdiğini belli edersen erkek-kadın farketmez ocağını söndürür.

ortasını bulacaksın işte.

0|0
    0|0
  • aşk varsa gerçekten boğmaz ama standart ilişkilerde, evet boğar. hem de nasıl

0|1
    0|0
  • boğar, olur.

0|0
    0|1
  • Beni boğar. Fazla ilgi değil, ilgi boğar. Sade ilgi, düz.

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Fazla ilgi boğar tabi, sadece erkeği değil. Her yaştan her insanı.

1|0
    0|1
  • Fazla ilgi arkadaşlığı bile bitirir.

1|0
    0|1
  • kesinlikle boğar ve bitirir ilişkiyi

1|0
    0|1
  • erkekleri boğar

0|0
    0|1
  • tabikide boğar.

0|0
    0|0
  • evet boğarr

0|0
    0|0
  • ilginin dozunu arttırıp elinde tutmaya çalışıyorsun sanırım. avuç için aşağı gelecek biçimde aç avucunu adam düşer gider. ve sanırım sen onu kaybetmekten korkuyorsun. peki avuç içini yukarıda tutacak biçimde dursan ve avucunu kapatıp adamı boğmadan da elinde durabildiğini görsen. yani boğmadan da sevmek mümkündür bence.

0|1
    0|0
Yükleniyor...