Milli takım aday kadrosu kurmaya ne dersiniz?

24 KİŞİlik bi aday kadro kurmak isteseniz kimleri alırsınız kadroya..ve nasıl 11 sürersiniz sahaya...futbol tarzınız nasıl olur?

benim takım

volkan -onur -tolga...GK

gökhan gönül-serkan balcı- semih- ömer toprak -egemen- giray- hasan ali ---gökhan süzen

emre belezoğlu- selçuk inan -mehmet topuz -mehmet topal -arda-sercan sararer-nuri-olcay şahan-engin baytar-olcan adın

umut-necati ateş-mert nobre

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• sen kurmuşsun böyle iyi

0|0
    0|0
  • emre belezoğlu- selçuk inan -mehmet topuz -mehmet topal -arda-sercan sararer-nuri-olcay şahan-engin baytar-olcan adın

umut-necati ateş-mert nobre

0|0
    0|0

• Yok

7 ay önceNASIL KI BU MILLETIN TACIDIR YILDIZLA AY,YÜKSEL TAA ARŞA KADAR ŞANLI GALATASARAY...1905 TE DOGDU ASKIMIZ ,SARI KIRMIZI AKAR KANIMIZ,CIMBOMBOM FEDA OLSUN SANA CANIMIZ OLENE KADAR HEP YANINDAYIZ. pş

0|0
    0|0

• Yok

7 ay önceNASIL KI BU MILLETIN TACIDIR YILDIZLA AY,YÜKSEL TAA ARŞA KADAR ŞANLI GALATASARAY...1905 TE DOGDU ASKIMIZ ,SARI KIRMIZI AKAR KANIMIZ,CIMBOMBOM FEDA OLSUN SANA CANIMIZ OLENE KADAR HEP YANINDAYIZ. pp

0|0
    0|0
  • terim gittimi ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• volkan-tolga-sinan

gökhan gönül-ömer toprak-egemen-hasan ali-toraman-ismail köybaşı-serdar kurtuluş

emre-topal-selçuk-olcan-gökdeniz-sercan-olcay-hurşut-volkan şen

nobre-burak-umut-pektemek

ilk11:Tolga...Gökhan-Egemen-Toraman-İsmail...Emre-Selçuk-Hurşut-Olcan-Gökdeniz...Burak

0|0
    0|0
    • toraman-gokdenız-volkan sen--- at bunları cope

• gokdenızı coktandır takıp etmıyorum dogru olabılırsın...serkan balcı turkıyede gokhandan sonra en hırslı sag kanattır dostum emın ol kı mıllı takımı hak edıyor...nurı ıse adamın hıc sansı gulmuyor sonu turkıye gıbı duruyor

• serkan iyiydi ama son 2 sezondur performansı düşük gibi,serdar kurtuluş daha formda.nuri topla oynarken iyi ama top rakipteyken2li mücedeleye bile girmiyor maalesef.dortmundtada alex gibi oynadığı için başarılı oldu.

Yükleniyor...