Sevgilinizle veya nişanlınızla gün içersinde ne sıklıkla konusursunuz beyler bayanlar :)

söyle acıyım sorumu gün içerinde ne kadar konuşursunz derken örnegin mesaj sıklıgınz ne aralıktatır veya sadece arayarak mı konuşursunuz cok konuşmak ta sıkarmı sizce sizin bu konudaki ayarlamalarınz nasıl ?

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• günde 5 6 mesaj akşamları konuşuyoruz genelde yatmadan önce yarım saat falan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• fazla görüşmek sıkmak aşkı yıpratıyo ben bunu der bunu bilirim iki tarafta özgür olcak biraz ama güven osnsuz olcak mesala sevgilisi olan bi kızın erkek arkadaşı olmaz ayne şekilde sevgilis olan bi erkegin kızlarla hiç muhattap olmaması lazım :) güve n ve suyunu çıkarmadan bi ilşiki sonsuz olur

0|0
    0|0
  • gunde 100 tane falandı tabı 6 7 ay once :D

0|0
    0|0
  • Aradaki aşka bağlı günde 5-25 telefonla

Günde 2-10saat yüzyüze olabilir

0|1
    0|0
  • 10000bin mesaj hakkı yetmeyenler var aşkım cicim bebeğim çok yapmacık ve çok saçma

0|1
    0|0
  • 10 15 defa konuşuruz heralde

0|0
    0|0
  • Şuan için bir sevgilim yok olunca söylerim sen konuyu güncel tut :)

0|0
    0|0
  • günde 1 defa ama 1 saate yakın

0|0
    0|0
  • sık sık konusma taraftarı degılım ama konusmayınca trıp atıyor o yuzden hep konusurz.

0|0
    0|0
    • bende öyleyim ya hemen başlıyorum benimle ilgilenmiyosun sıkıldın mı benden diye

• butun kadınlar bırbırıne cok benzer zaten

Kızlar Ne Diyor 7

• aynı sınıfta oldugumuz icin sabah 8 aksam 5 beraberiz haftasonları da gunde 20 30 mesaj ve bi kac kez telde gorusme..fazlası bunaltıyo beni ne kadar cok mesajlasırsak aramız o kadar kotu oluyo

0|0
    0|0
  • Her ikiside yok, ama sık konuşma taraftarı değilim. Günde 1 olur, bazen hiç olmaz. İyi olduğunu bileyim yeter.

0|1
    0|1
    • Günde 58455 kere arayıp, ''nerdesin'' diye sormazsan adam değilim..

Asıl bunlardan korkacaksın.. =)

• Demek ki yanılmıyor muşum, gördün mü bak..

• Yanılıyorsun.

• hiç mesajlasmayız ama bazen gunde 3 4 defa bazen 10 15 defa :)

0|0
    0|0
  • Ya yeter artık ya kaçıncıdır bu fakeler çok sıkıldım biraz kendinize güvenün kendi resimlerinizi yüklicekseniz yükleyin vee arkadaşlar lütfen bunlara inanmayınnn.!

0|0
    0|0
  • gece 2 saat

0|0
    0|0
  • 24 saat neredeyse =S sıçma, yemek yeme, banyo yapma gibi faaliyetleri saymazsak.

0|0
    0|0
  • en az 5 kere.sıkmaz neden sıksın ki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...