Protein karbonhidrat tozlari hakkinda?

plates yapiyorum her gün ve haftada 2 kez yüzüyorum fitnessa gitmem gerekmez dimi bunu kullanmam icin kilo almaya çalışıyorum da

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi protein kullanma kas yaparsın derler. Sen boşver kilo aldığın zaman toplu ve daha sıkı bir vücut için kas da gerekiyor. Ama toz kullanma derim sporu bıraktığın zaman etkisini çok çabuk yitirir ve eskisinden daha kötü bir hal alırsın. Makarna patates kepek ya da tam buğday ekmeği falan tüket karbonhidrat olarak proteini ihtiyacını ise haşlanmış tavuk yağsız kırmızı et konserve ton balığı yağsız lor peyniri süt yoğur ve yumurtadan karşılayabilirsin. Doğal yolları kullan daha uzun sürer sonuç alman ama çok daha kalıcı olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben kaslı kızları sevmem yani çok az yaparlar vücudu biraz şekil alır düzgün bir yapıya sahip olur yeter ama bence kızara kaslı bir vücut yakışmıyor protein tozu alırsan eğer istemediğin kadar kas kazanırsın ve sporu bırakınca da yağlara hoşgeldin dersin bu kadar sporu yaptığına göre güzel bir yapın var bu kadarı yeter senin için zaten yüzmek fazlasıyla cardio olduğu için fitness yapmak için iflağın kalmayacaktır :D

0|0
    0|0
  • Protein tozu kilo aldırmaz diyen arkadaşlar olmuş bilen bilmeyen konuşuyor. Mass gainer deneyebilirsin optimum en iyi markalardan biridir şu an rahatlıkla kilo alabilirsiniz. http://i.hizliresim.com/l70m8b.jpg

0|0
    0|0
    • ama karbonhidrat tozu alcam

• Sen bilirsin ama ben olsam bunu alırdım çok dandik markalar var besin değerleri iğrenç yağ oranı fazla. İyi araştır sonra pişman olma...

• Kanser yapar. Canavarlasirsin. Ben kullaniyorum oyle oldu. :(

0|0
    0|0
    • nasil yani?

• mass gainer?

• Protein tozu kilo aldırmaz, karbonhidrat tozu al.

0|0
    0|0
  • Kullanman gereken wheight gainer

0|0
    0|0
  • gerekir proteni tozları tek başına işe yaramaz faydadan çok zarar getirir...

0|0
    0|0
  • Bobreklerin iflas etse bigun şaşırma.

0|0
    0|0
    • neden ki?

• Gecen sağlık kontrolü için yaptırdığım kan testinde, 13-43 aralığında çıkması gereken üre değerim 77 çıktı. doktor testi görür görmez "sende böbrek yetmezliği var galiba" dediğinde yaşadığım g*t korkusunu anlatamam. neyse efendim, bir gün kullanmadım, ertesi gün gidip aynı testi tekrar yaptırdım, değer 39'a kadar gerilemişti. doktorun dediğine göre, zaten tüm öğünlerde protein içerikli besinler tüketen birinin bir de üstüne protein tozu tüketmesi böbreklere aşırı yüklenme yaratıyormuş. bu şekilde devam edersek böbreklere ciddi hasar verebilirmişiz.

• ama karbonhidrat tozu?

• Zararlı diye biliyorum

0|0
    0|0
  • shaker kullan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...