Kurlar Vadisi Pusu hayranları kimler?

Bu dizi hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? İzlerken neler düşünüyorsunuz. Anlatılanların tamamen gerçek olmasa bile gerçeği yansıttığını düşünüyormöusunuz... Siz de oluşturduğu izlenimler nelerdir... Mesela milliyetçilik damarlarınız mı kabarıyor, ya da sıradan bir macera gibi mi bakıyorsunuz olaya... Hadi birlikte irdeleyelim bunu!

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• konusunu mesajını falan bilmem ama çok kaliteli bi dizi gibi yansıtılmasına rağmen çok fazla çekim hatası ve mantık hatası oluyor, bu da ilgiyi ve inandırıcılığı azaltıyor

0|1
    0|0
    • mesela, çekim hatasına ve mantık hatasına örnek verebilirmisin?

• mesela mematinin bi adamı dövüp camdan attığı bi sahnede cama çekim yapan kameranın görüntüsü yansımıştı, mantık hatası olarak da polat bi çatışmada 100metre ileriye doğru kaçıyor o sırada kursun yağıyor ama sağa sola doğru kursunlardan kaçıyor. gibi...

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• bazı konularda gerçeği yansıttığını düşünüyorum bir ara haberlerle paralel gidiyordu hatta yapımcılar tehdit ediliyordu ileri gittikleri için ama sıkıldım artık şimdi ne konular işleniyor bilmiyorum

0|1
    0|0
  • Bu diziyi pek sevmıyorum ama dizide olan şeyler anlatılıyor Yapımcısı şunları söylüyor :Bu dizi bu ülkenin milli gelirinin yarısının vergilendirilmeden karanlık ve puslu bir vadiden geçtiğini anlatıyor ve bunun nasıl geçtiğini anlatıyor. Seyirci bunun için seyrediliyor”

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Babam izler. Komedi diye izliyorum diyor da kafa yorduğuna göre ciddiye alıyor. Kurtlar Vadisi'nin Rambo gibi bir propaganda filmi olduğunu düşünüyorum, tamamen uydurma. Dünyayı yöneten "güç odakları"nın kapkaranlık odalarda hep de kasıla kasıla konuşan tiplermiş gibi gösterilmesi, Polat'ın İncirlik'i orayı burayı basması falan başlı başına komedi. İzleyeni "vatan sevgisi" adı altında şiddete özendiriyor, küçücük çocuklarda kabadayılık özentiliği çıkarıyor. İdolleri Einstein değil Necati Şaşmaz

0|0
    0|0
  • izlediğim tek dizidir.güzel bir dizi,türkiyenin geçmiş ve geleceği anlatan ve ışık tutan bir dizi herkeze tavsiye ederim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...