Ailem protein tozu almamı izin vermiyor?

babam tandık a) sporcu hocaya konuştu protein tozu tavsiye etti alacaktık ezcaneye gittik onlar protein tozu zarar oldugunu söylediler böbrekleri zarar veriyormuş 10 yıl sonra hasar oluyormuş babam sinirlendi vazgeçti ben 1 yıldır spor yapıyorum hiç gelişme olmadı ne yesem kilo alamadım sporu bırakıyorum artık hayallerim hep yıkıldı güvenim kalmadı :((

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Protein tozu zararlı diyenlerin alın kabaklarına vurucam en sonunda gıda takviyesinin hiç bir zararı olmaz 4-5 kutu kullandım bunu 20 sene boyunca kullanan Savaş Cebeci var ne zararı olmuş? Protein tozu ek gıdadır protein ihtiyacını karşılayamayanlar içindir ayrıca çok pratik olduğu için tercih ediyorum ve içinde ki esensiyal olmayan aminoasitler sayesinde kaslara çok hızlı bir şekilde ulaşıyor eczacı bunu söylüyorsa onun aldığı belgeye yazık biscolata mood un arkasına baksın onlar ilk baştan ondan sonra protein tozunu kötülesinler ulan hamburgere laf yok sporcu gıdalarını yağmalıyorlar resmen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Protein tozu alma zaten kullanırken bırakınca kaslar eriyor diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Ee napalım?
    Mazot mu içelim, asfalt mı kemirelim?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kardeşim suplamentlere neden bu kadar bağlıyorsun kendini?
    Baban doğrusunu yapmış. Protein tozuna ne gerek var. Git ağırlığının 2 katı kadar tavuk göğüs eti ye aynı yere gelsin. Ne sporu bırak nede babanı kır.
    Ben protein tozu kullanmadım kullanmıyorum kullanmayacağım. Ulaşmak istediğim noktaya emin adımlarla yavaşça ilerliyorum.
    Tavuk ton balığı et süt yumurta gibi kaynaklar varken neden toz?
    İlla ki alacağım bu doğal olmayan ürünleri dersen amino asit al.
    Hocalara bu konuları danışmanıda tavsiye etmem. Hocaların bir çoğu satmak üzerine konuşuyorlar. Aile ise iyilik için.
    Hem anatomik sınır fizyolojik gelişim bir çok etken söz konusu.
    Kilo almak istiyorsan gainer al. Amino istiyorsan bcaa glutamine al. Gerisini bırak. Zorladıkça heves tık tık aşağı çekiliyor.
    Sormak istediğin olursa mesaj at. Aminolar olsun destek ürünleri olsun bilgi verebilirim.
    Kolay gelsin..

0|0
    0|0
  • Protein tozları sağlıklı değildir. Boşuna üzülme.. Baban çok iyi yapmış. Protein tozu yerine tavuk göğsü tercih edilebilir. Tabi masraflı olur..

0|0
    0|0
  • Yalan ya Vücudun ihtiyacı olan besinleri almayıp sadece protein tozuna ve ete dayanırsan herhalde zararlı ama takviye olarak kullanırsan herhalde bir zararı yok. Medyanın baskısından dolayı insanların yanlış bilmesinden kaynaklanıyor bunlar. Ailen izin vermiyorsa alma zaten yeni başladıysan şu an için ihtiyacın yok bir sene adam akıllı beslen ve sporunu yap sonra alırsın takviyeyi annene de söyle madem o zararlıymış tek çeşit yemekten fazlasını yapmasın ;)

0|0
    0|0
    • Dostum 1 yıldır yapıyorum hiç gelişme yok spordan sonra ton balık yerdim yatmadan önce süt beslenmem sağlamdı ne ikna etsem inanmazlar artık mutsuzum ya :(

• Valla dostum veda edicem gibi tozsuz olumyor spor yapmak isterdim olumyor

• Eğer onay gelmezse sen güzelce sporunu yap güzel ve etkileyici bir vücut yap sonra bahaneyle aldır en kötü ihtimalle ya da gizliden alacaksın ama tavsiye etmem

• tüm yararlarını geçtim de, başka bi' özelliği daha var;

günde ortalama 100 gramı, geceleyin 20 çürük yumurta gücünde osurtuyor. yemin ederim şu soğukta pencereyi sonuna kadar açmak zorunda kaldım, yorganın altına soktuğum saç kurutma makinesiyle ısınıyorum.

gözlerim yaşlı..

0|0
    0|0
    • Noldu anılamadım kı fıkra mı bu?;)

• Ne sacma sapan yorumlar atmissiniz normal protein tozlari zararsizdir kucuk cocuklardan yaslilara kadar kullanilir kullanirsan eger her ay kan tahlili yaptir hic bir zarar vermez organlara zararli olan steroid dir ve steroid bulunan protein tozlari cok fazla pahalidir sponsorlar tarafindan alinir

0|0
    0|0
  • yapay maddeler alma zaten, makarna, yumurta, ekmek al bol bol..

0|0
    0|0
  • kullanma

0|0
    0|0
Yükleniyor...