Kapat

Yedikden sonra spor yapsak olurmu?

Mesela bir gun kacamak yaptik diyelim ki dayanamyip 300 kalorilik bir pasta yedik hemen ardindan 45 dakika ip atladin 300 kalori yaktin o zaman yememis gibimi oluyorsun?

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• zor yakarsın

0|0
    0|0
    • bir spor hocasi vardi bana bu yonetimi o soyledi boyle kilosunu korudugunu soyledi ama tereddutte kaldim

• Fazlasiyla suanda boyum 1.63 kilomda 45 şu an zayifain diyebilirsin ama ben almak da istemiyorum cunki cok cabuk kilo alan yapim var korumak amacim

• öyleyse yakarsın. 45 ne ya dal gibi bişeysin sen o zaman. çok çabuk alman kötü de, çok çabuk verebilsen çok iyi olurdu

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 10

• Çok basite indirgemişsiniz. :D
    Burada glisemiks indeks ve insülin direnci devreye giriyor. Bu 2 başlığı araştırmanızı tavsiye ederim.
    Böyle bir karbo yüklemesi sonrası dedğiniz gibi yapsanız artı eksiyi götürür olmuyor maalesef.
    Ayrıca yemek sonrası antrenman sağlığa zararlı olur. Örnekle açıklamak gerekirse futbolculara maç öncesi domates yedirmezler. Çünkü domatesin büyük çoğunluğu sudur. Su midede bir ileri bir geri çalkalanır mideyi ve vucudu yorar mide bulantısına sebeb olur. Derine inmek istemeyeceğiniz konular bunlar.
    Size önerim bazen haftada bir mesela kaçamak yapın. Dünyaya 1 kez geliyoruz. Bu kadarı zarar vermez kilo aldırmaz. Prof çalışma yapmıyorsunuz nasılsa.
    Başarılar.. :)

0|0
    0|0
  • Evet, hatta faydalı bile olur.

0|0
    0|0
  • Ne diyon ya :D yap iste spor ip de atla çatıdanda atla nereden atlardan atla zıpla.

0|0
    0|0
  • keşke öyle olsa o zamn ben burger kingi satın alırım sonra 1 ay spor yaparım fayda olmaz

0|0
    0|0
    • Valla bilmiyorum ki ya aslinda bazen diyorum neden olmasin mesela ben kahvaltida 350 kaliriyi hic gecmem arada bazen cikolata yesem birde aksam yemegi o yedigim cikolata icin 45 dakika ip atlasan kilo almazsin diye dusunuyorum ama bilmiyorum

• Yakmış oluyorsun yani yememiş oluyosuna çıkıyor evet

0|0
    0|0
    • Cidden dogru yani bazi insanlar cok zayif mizal arkadasim surekli abur cubur tatli yer bana dedigi sey ben yedikten sonra yakiyorum sporla diyor

• Dunyanin en sanslilari onlar :)

• Bence değiller zayıflık iyi bişey değil bana göre one öyle zargana gibi yok yok

• Gıda alındıktan 1.5 2 saat önceden idman yapılmaz mide boşta idman yapılmaz

0|0
    0|0
  • bir işine yaramaz.

0|0
    0|0
    • Sadece kilomu korumaya yarasa yeter kilo artisi azalisi yapmasin yani

• Evet mesela soyle hesapladim bazal metobolizmam 1300 civari ben aktif biriyim korumak icin 1500 almam gerek diyor internetten yaptigim testler ben gunde 1000 yemeklerden zor alan bir insanim abur cuburda yemiyorum uzun suredir bu yuzden abur cubur yemeyince otomatik kilo veriyorum fakat yedigim zamanlardada aliyorum bunu dengelemek icinse 300 kalorilik abur cubur yersem 300 kalori yakmaliyim diye dusunuyorum

• iyi düşünmüşsün :)

• istediğin yemegi ye
    3 saat sonra sporunu yap
    en az 1.5 koşu yediğini eritirsin

0|0
    0|0
  • Bu kafayla gidersen oldugun yerde adımlarsın

0|0
    0|0
    • Amacim o zaman kilo alip vermek degil oldugum yerde kalmak :D yani kilo vermek hedefim degil ama almakda istemiyorum sence bu yontem. uygunmu

• Tabiki de uygun :D

• Evet telafi etmiş oluyorsun.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...