En son ne zaman ağlamıştın ki?

Ağlamak sizce acizlik mi? Yoksa biriken stresinizin dışarıya vurması mı?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• dün akşam:( acizlik değil bence. stress ne yaparsınn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hatırlamıyorum 1-2 hafta önce falan ağlamıştım sanırım

Acizlik değil tabiki hiç öyle düşünmem.Ama başkalarına pek göstermeyi sevmem gözyaşlarımı :)

0|0
    0|0
  • ben bunu acizlik olarak görmüyorum.biriktirilen o duyguların en son seviyeye ulaştığında gözden taşması olarak görüyorum.en son bugün ağlayasım geldi ama ağlamadım sanırım bi kaç gün önce ağlamıştım.

0|0
    0|0
  • İbrahim Tatlıses'in hayatını, şarkılarını falan gösterdiler, boğazım düğümlendi ama ağlayamadım. Meğer ne çok anısı varmış, şaşırdım.

0|0
    0|0
  • bazen acizlik bazen rahatlama aracı. gözyaşımın degmeyecegi insanlara gözyaşıma degmeyecek şeyler yaptıklarında beni aglarken görmelerine tahammül etmem.

ama aglamak güzeldir.. gökkuşağı felan çıkıyosa sonrasında.. güneş fln.. :)

0|0
    0|0
  • acizlik değil ama ben çok duygusal olduğumdan en ufak bir filmde bile gösterilen sahneden ağlyabilirim ve çoğu zaman rahatlatııcı oluyor bence

0|0
    0|0
  • Ağlamak acizlik değildir.

Biriken stresin dışa vurulmasıdır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence ağlamak kesinlikle acizlik veya zayıflık göstergesi değil, duyguların şelaleden kendini belli etmesi :) Bu konuda biraz sıkıntım olduğu için az biraz araştırmıştım önceden. Okuduğum kadarıyla ağlamak olması gereken ve gayet sağlıklı bir olay. Bilimsel olarak ağla açılırsın sözü de kanıtlanmış, ağlayınca zararlı maddeler vücuttan atılıyormuş ve rahatlamaya yarıyormuş.

En son ne zaman ağladınıza gelince 6-7 yıl olmuştur. Başta zayıflık olarak gösteriyor diye kendimi zorlardım ağlamamak için, şimdi de istesem de ağlayamıyorum, duyarsızlaşıyor olabilirim. Ağlayamayıp da içinde kalan acı üzüntü mahvediyor gerçekten, o yüzden ağlayın arkadaşlar, açılırsınız :))

1|0
    0|0
  • ben sinirdien veya bir stresten dolayı ağlarım.

orta okulda bir kız yüzünden ağlamıştım. acayip içimde birikmişti...

0|0
    0|0
  • bu soruyu 2. kez görüyrum ama cevap vereyim bu sabah

0|0
    0|0
  • çaresizlik ağlatır adamı ben hep bu yüzden ağlıorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...