Futbolcu olmak isteyen fakat 14 yasinda bir cocuga lisans verilir mi?

Arkadaşlar merhaba, benim akrabam var 14 yasinda futbolcu olmayi cok istiyor fakat 14 yasinda oldugundan cok gec oldugunu ve kabul edilmeyecegini dusunuyor. Sizce 14 yasinda futbolcu olunur mu? gercekten olmayi cok istiyor. Lisans verilir mi? bilginiz varsa yazin lutfen tesekkurler.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Alınır lisans neden alınmasınki

0|1
    0|0
    • abicigim bazilari sinir 12 yasindan sonra verilmez diyor, ona kafam takildi.

• Rica ederim bende eig için teşekkür ederim

• ne demek, ben tesekkur ederim :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Verilir

0|1
    0|0
    • cevabin icin tesekkurler, peki bu "filiz lisans" kac yasina kadar verilir?

• Yeteneği varsa bölgesel amatör ligi takımlara girebilir

• peki :))

• Benim bir tanidigim var 14 yasinda ve lisansi var zannediyorum ki verilir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• verilir tabikide

0|1
    0|0

• onu bilmiyorum netten araştırabilirsin

• Tabi verilir geç falan degl hatta tam zamanı bir klube gidcek altyapısında baslcak evraklarını tamamlcak lisansını çıkarırlar bunlar basit şeyler umarm ben gibi sakatlık yaşamaz

0|1
    0|0

• yani tum futbolcu gelecegi olanlar icin sinir yok diyosunuz? peki tesekkurler :)

• Aynen kardeşim rica ederm

• Geç bile kalmis. Bu ise 8-9 yasinda baslaniyor.

0|1
    0|0
    • bende oyle dusunuyorum ama cogu arkadas verilir diyor, insallah verilir tam bir futbol asigi :)

• bende 16 yaşına girecem ama çok yetenekliyim lisans verilir mi

0|0
    0|0
  • u14 diye bir takım var tabi verilir

0|1
    0|0

Yükleniyor...