Hediye versem saçma mı olur siz söyleyin

böyle 3. sorum olucak..şimdi 1 haftadır tanıdığım hoşlandığım bi kız var..onun sevdiği bi şey var bildiğim..şimdi onu çağırsam o hediyeyi verrsem tuhaf mı kaçar..geçen bi hata yaptım özür babında bi hediye gibi..reddeder mi sizce 30 40 tl lik bi şey...muhabbetimiz yeni yenii açılıyor

Güncellemeler:
almaya gitcem son anlar :) bi fikir
güzel bi hediye aldım yarın vericem :) alma diyenler empati kurarak bi daha cevap verirseniz çok memnun olurum.. aynı şekilde al diyenler ne hisseder ne düşünür lütfen açıklar mısınız

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• sen hediyeni ver dedigim gibi reddderse tatlı bir şekilde naz yapıor zaten ama gerçekten istemezse boşver hayır gelmez ondan

0|1
    0|0
    • naz yaparsa üstüne giderim usülüyle öyle olmalı di mi .. zaten hiç ümit yoksa uzatmam tabi

• inşallah güzel olur bakalım sonuçları da yazarım :) teşekkür ettim :)

• rica ederim hayatın tecrübesi bizde artık siz yaşayın

Kızlar Ne Diyor 4

• Kıza bağlı gelmesi sorun eğer gelirse verirsin zaten.

0|0
    0|0
  • muhabbetiniz biraz daha ilerlesin daha sonra al bence.

0|0
    0|0
    • ortak ortamımız yok öyle olsa zaten beklerim biraz daha..ama niyetimi bilmesi bence daha iyi..sonra friendzone a düşmeyelim

• vermelisin çok iyi olur kızın dikkatini çekersin :)

0|0
    0|0
    • vericem yarın gelirse inşallah vericem :)

• baska bırsey al bence kabul etmez

0|0
    0|0
    • ufak bi şey olsa peki yeni tanıştığın birinden alsan 2 haftalık tanışmışlık orta muhabbette..abes mi olur senin de fikini alayım :)

Erkekler Ne Diyor 3

• hiç durma götür ver redderse ısrar et gerçekten istemiyorsa bırak boşver hayır gelmez ondan

0|0
    0|1
  • hayırlısı bakalım sonucu bekleriz.

ama %51 kabul etmicek diyorum.

0|0
    0|0
    • yarın hediyeyi verdikten sonra buraya cevap atarım :)

• kabul etmez. çok erken :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...