Kızlar sınıfınızda ki bir erkek size böyle dese anlam çıkarır mısınız ?

Öyle çok konuşmuşluğunuz olmayan biri , xxx üstündeki çok yakışmış ya , çok güzel olmuşsun dese bir anlam çıkarır mıydınız bundan ?

Güncellemeler:
Peki anlam çıkarmanız için çocuğun size ne demesi gerek ? Önerilerinizi bekliyorum :D:D Üstü kapalı bir şekilde kıza ondan hoşlandığımı belli etmem lazım :D

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• hyr. ama çok sık diyorsa evet.

0|1
    0|0
    • Ben öyleye gelemem ne öyle hep aynı şeyi mi söylücen sürekli..Bir kere olsun anlasın istiyorum nasıl bir üstü kapalı birşey söylüyebilirim ? Hoşuna gidebilcek ?

• Teşekkürler

• rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayır .Bu bir anlam yüklenecek birşey değil.

0|0
    0|0
    • Bunu uzun vadede tekrar ederse ve daha çok konuşmaya çalışırsa vs vs

• Ben öyleye gelemem ne öyle hep aynı şeyi mi söylücen sürekli..Bir kere olsun anlasın istiyorum nasıl bir üstü kapalı birşey söylüyebilirim ? Hoşuna gidebilcek ?

• Bu hayatta herkes iltifat edebilir.Sırf bir kere yakıştı dedin diye kızın hoşlanmasını mı bekliyosun.O zaman sokakta laf atanlarla hemen çıkmaya başlardık .

• yoo illa her şeyden bi anlam çıkarmak mı gerekir, tamam her şeyden mutlaka bir anlam çıkar ama o anlam da çıkmaz yani :D bence normal bişeydir, beğenmiştir de söylemiştir, geçen yıl bi arkadaş ne güzel giyiniyon sen ya demişti gayet de normaldi hani art niyetsiz, hoşlandığı tarzdır söyler.Bi kızın bi erkeğin giyim zevkini beğenmesi gibi bişey bu da :D

0|0
    0|0
  • bu beni beğeniyooooo diye düşünürüm :D

0|0
    0|0
    • Bi sen böyle düşünyon baksana diğer kızlara hiç böyle düşünmüyo :(:(

• yo nıe cıkarıımkı belkı yalaakalık yapıodur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• 20dk önce tanıştığım bi' kız arkadaşım "Vov gözlükler çok yakışmış. Çok karizmatik olmuşsun." dedi. "Eyvallah" dedim muhabbete devam ettim.

Kız beğenisini sunmuş altı üstü, büyütmenin alemi yok. "Teşekkür et" kafi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...