Spor yapanlar yardımcı olabilir mi?

Ben salona yazıldım. Amacım incelmek sıkılaşmak yağ yakmak. 40 dakika kardiyo yapıyorum daha sonra ağırlık çalışması yapmak istiyorum ama hangi hareketleri hangi ağırlıklar kaldıracağımı bilmiyorum. Hangilerini yapmam lazım?

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• 40 dk kardiyo iyiymiş :)
    Ağırlık sporunu bodybuıldıng olsun fitness olsun birebir hoca dışında öğrenmeniz zor. Cm lik bir duruş tutuş bozukluğu hareketin etki ettiği noktayı değiştirir. Amacınıza ulaşmanızı erteler. Yazıldığınız salonda derece sahibi bir hoca olmasına dikkat edin.1000 lira veren herkese fitness antrönörlüğünü dağıtıyorlar resmen.2 ağırlık kaldıran 2 motivasyon workout videosu izleyenler de hemen antrönör oluyor.
    Antrönör vardır ilgi alaka şahane 1 yıl yaparsın tık ilerleme olmaz habire parçalanırsın kas yakarsın hacim olmaz. Antrönör vardır 2 izleme yapar 1000 lira verir yine bişi olmaz.
    Kendi antrönörüm 5 türkiye 2 avrupa 1 overall dereceli yaşamını bu işten idame ettiriyor. Antrönör belgesi yok. :D
    Ben hem yanında yetişiyorum Personal trainer olarak hem gelişimimi mükemmelleştiriyorum. Şartlar bunlar. Seçim size kalmış.
    Anlayacağınız çelişkili durumlar çok :D
    Başarılar..

0|0
    0|0
    • bunu yazmanın amacı ne?

• Sizin yazmanızda ki amacınız ne?
      Spor salonuna gidiceksiniz fakat uzaktan kumanda arıyorsunuz size antrenman yaptıracak.
      Ve bunu kızlarsoruyor. com da arıyorsunuz
      Vücut geliştirme veya diğer sporlar için kurulmuş birçok forum varken sizin bu sitede böyle bir soruya cevap aramanızın amacı ne bende anlayabilmiş değilim.
      Haklısınız bilgimi böyle açıkça paylaşmak hep başıma sorun olmuştur.
      İyi günler beyfendi.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Bizim hoca baya ilgili. Sizin değil sanırım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 40 dakika kardio ağırlık çalışmak için enerji bırakmaz sanırım yağlanma fazla biraz önce buna odaklan body ve yoğun kardio hem sağlıksız hemde kas gelişimi için etsiz kalır

0|0
    0|0
    • ağrılık çalışmasını yağ yakmak için yapmak istiyorum hacimlenmek için değil

• bisiklet ve yürüyüş de aynı etkiyi yapar hatta daha fazla kalori harcarsın yine sen bilirsin makinalar ile yapacağın egzersizleri yap serbest ağırlık egzersizinden daha güvenli daha etkili olur

• makineyi yapayım ozamn serbest ağırlığa gerek olamzssa

• Salonda hoca yokmu?

0|0
    0|0
    • varda hoca kibirli bişey hiç takmıyor bizi kadınlarla ilgilenıyor rasgele sunu yap bunu yap dio

• Gelmesin sıkıntı yok, ben herşeyi takmam, ergenlikten çıkalı uzun zaman oldu.

• herşeyi takmazmısın alkıslıyoruz

• Spor salonuna yazıldıysan zaten orda hocan gelip sana program veriyor

0|0
    0|0
  • Orada eğitmenler vardır.
    Onlardan program istemelisin.

0|0
    0|0
    • varda hoca kibirli bişey hiç takmıyor bizi kadınlarla ilgilenıyor rasgele sunu yap bunu yap dio

• Başka hoca yok mu?
      Ayrıca azıcık sizde baskı yapın.
      Sonuçta o kadar para veriyorsun.

• ben biliyorum sen merak etme yap yap diyor. bana abuk subuk harektler yapııtıro

Yükleniyor...