Diyete başlayacağımda?

Dukan diyeti yapmayı düşünüyorum yapanlar müthiş kilo vermiş doğru bir karar mı yardımcı olur musunuzz?

Güncellemeler:
Aslında genel olarak sorayım nasıl kilo verebilirim iştahım çok yemek yiyorum irademe sahip olamıyorum. Şu an 67kiloyum

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Diyet yapacağm dıyorsun kilo vermekıcın her bırseylere dıyet pgramı bakmana gerek yokkı az yemek öz yemek yiceksin yağlardan uzak durcaksın yag ıstıyorsan zeytınyagla salata yersın. bır tatlı kasıkla tabı. haslanmıs makarna yersın. aksamdan sonra yemek yeme gecelerden acıktınmı yogurt yıyeblırsn veya bır elma yıyeblırsn kafeın olan uzak durcaksn. süt haftada 2-3 kere bardakıceblırsn yarım yagdan. gunde 1-2 lıtre bolbol su ıcıceksn ekmek gunde 2-3 kere yıyeblırsn tambugdan ye hem saglıklı hemde kılo vermek. kepek ekmek ıyı degıldı. ve spor ıcınde 1 saatt spor yapablırsın yarım saat pılates yarım saat hızlı yürüş veya koşmak bunlardan 1-2 aya yapa yapa faydası görüceksn ;) kılo vermek yeterlı degılse hala dvam edeblırsn. yemeklere dıkkat ederek spor yaparak ozmn kılo vermıs olursn hem fıt gıbı gorumlu olursn.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Diyet önerisi ve görüşü paylaşmak için yaş boy kilo cinsiyet gibi bilgiler lazım. Eksik bilgileri tamamlarsanız daha yararlı cevaplar gelecektir.
    Dukan diyeti çevremde yapanlar oldu. Su tüketimi düzenli olmadığında kabızlık sorunu ortaya çıkıyor. Nedeni üst düzeyde protein (et) tüketimi. şu an ki bilgiler ışığında bunları yazabilirim.

0|0
    0|0
    • 18 yaşındayım 1.73 boyundayım 67/69 kilo arasında seyir ediyorum bundan 6 ay öncesine kadar 57 kiloydum birden iştahım açıldı midem inanılmaz genişledi çok yemek yiyorum

• Hmm.. 6 ayda 10 kilo.
      Bu dönemde yaşadığınız herhangi bir psikolojinizi etkileyebilecek durum olduysa yeme isteğinizin artmasına neden olmuş olabilir.
      Henüz gelişim evreniz sona ermediği için (21-23 e kadar devam) çok ağır bir diyet spor yapmanızı önermem.
      Önerim günlük sıvı alımınıza dikkat edin. Az ve sık sık yemek yiyin. Yemek yemeden önce 1 bardak ılık su tüketin. Uyandığınız zaman 1 bardak ılık su tüketin.
      Spor olarak da günlük düzenli olarak 1 saat yürüyüşler öneririm. Hayatınızı düzene koyduğunuzda (spor ve beslenme konusunda) aldığınız süre içerisinde verirsiniz.

• İşte en büyük sorunum iştahımı tutamamam iltahımı kapatıcak birşey gerek

• Ymek yme en fzla olursun olmssenn zayiflarsib

0|0
    0|0
  • nasıl yardımcı olmamızı bekliyorsun?

0|0
    0|0
  • Zayiflama. ben seni alirim. evim var arabam var üstüne de yaparim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yanlış bir karar derim. Yarar görenlerden ziyade bir de zararlarını arastır derim.

0|0
    0|0
  • Bunu icat eden doktorun lisansi elinden alındı tehlikeli bir diyet diye

0|0
    0|0
  • ikinci kez başlamayı düşünüyorum.80den 67e inmemi sağlamıştı motive olmam lazım tekrar :)

0|0
    0|0
    • Çok masraflımı oluyo diyet bende 67kiloyum 10kilo fazlalığım var zorluyormu diyet

• şok diyetler yaparsan vücut yağdan değil sudan kaybediyor o yüzden anında tekrar alıyoruz o kiloları. ben kola manyağıyım mesela ama hareket etmeye çalışıyorum fazla

• Zumba yapmaya karar verdim aslında o da kilo verdiriyormus

Yükleniyor...