Hayal kırıklığı yaratan futbolcular kimler?

bu sezon ambrabad ve hamit ön planda sonra batuhan gelir. sizce ?

Hayal kırıklığı yaratan futbolcular kimler?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Amrabata hayal kırıklığı demek için daha erken bence çünkü Galatasaray onu süreli bir transfer olarak yaptı ama Krasiç,ve Hamit tam bir fiyasko çıktı Birde Hamit kanat oyuncusu değil Hamit ortada oynayıp şut atar ve iyi paslar atar Hamiti kanata ittiğiniz zaman bu özelliklerini kullanamaz Hamitte kanat oyuncusu diyebileceğimiz kaç tane özellik var bir Keita´ya bak birde Hamite birde Meloyuda listeye ekleyebliriz Batuhan ise bana göre hayal kırıklığı değil çünkü Batuhan geçen senelerde ne yapmışki bu sene yapsın?Yanlış bir transferdi sadece

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hamit. El bombası! Patladı, patlayacak...

0|0
    0|0
  • Bülent Ersoy.

Pardon hatlar karıştı alışmışım her yere onu yazmaya :D

0|0
    1|2
  • evet ambrabad

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Krasic,Escude,Amrabat,Janko

0|0
    0|0
  • Beşiktaş bu sezon para harcamadığı için hayal kırıklığından da pek söz edemeyiz. Renkliler düşünsün tonlarca para boşa gitti.

0|0
    0|0
  • krasiç açık ara

0|0
    0|0
  • Ambrabad hamit burak bunlar çok faydalı olamadılar bence. hele o burak beni avrupa maçlarında deli ediyor . Sanki çizgiden topunu çıkarmışlar gibide kafasını tutuyo her vurduğu topta sinirleniyorum. Fenerbahçeliyim Krasiç forması aldım ama adam hergün alemde. 2 sene önceki topunu oynayamıyor. Kezaa Batuhan dediğin gibi Beşiktaşta tekrar olcay adın. Adam 10 numara giyiyo son 3 maçta 5 tane karşı karşıya kaçırdı bakınız : Ts maçı son dakika :))

0|0
    0|0
  • Escude kesinlikle

0|0
    0|0
  • stoch yalan olduu bu sene gerci sans bulmuyo fazla ama bldugundada bi cacık yaptıgı yk

0|0
    0|0
  • krasic ve hamit tam bir hayal kırıklıkları. Bir de teknik direktör olarak Samet var tabiki.

0|0
    0|0
  • Kendi takımımdan Melo ile Hamit ön planda. Ancak onlarda form tuttuğu zaman çok yararlı olacaklardır;)

0|0
    0|0
  • Batuhanın derhal yollanması gerek :/

0|1
    0|0
  • Melo'yu ekle listeye.

0|0
    0|0
  • hamit bence yahu adam fizik olarak düşük takım oyunu düşük her şey düşük

0|0
    0|0
  • cris - melo takımın kötü gidişatının sebebi

0|0
    0|0
  • krasic ilk sırada

0|0
    0|0
  • krasiç,melo,(amrabatın hamitin zaten başarılı olcagını düşünmüyordum).

0|0
    0|0
  • cris,melo,hamit,amrabat,krasic,stoch,egemen

0|0
    0|0
  • krasic diye düşünüyorumö

0|0
    0|0
Yükleniyor...