Sizce Fenerbahçe küme düşürülmeli mi?


Merhaba arkadaşlar. Artık yazmak gereksimi duydum. haberi aldınız mı bilmiyorum. habere geçmeden önce kendi yorumlarımı size bildirmek istiyorum. İlk başta fenerbahçe otobüsüne bildiğiniz gibi saldırı oldu. bunu bir trabzonsporlu olarak bende kınadım ve benim gibi trabzonspor sevdalılarıda kınadı hatta trabzonlu gençler lideri jan marie 'de açıklama yaptı.

Ama kendini bilmez bazı fenerliler halada terörist demeyi bırakmadı. ve geçenlerde hiç bir alakası olmamasına rağmen voleybol maçında. amacının sadece savaş çıkarmak olduğu bir grup GFB taraftarı trabzonspor taraftarına pusu kurmuş ve saldırmıştır.

Emin olun bundan sonra olaylar dahada kızışacak. Bana kalırsa ülkemizde kan dökülmesi istenmiyorsa. Ligler ya ertelenmeli ya da fenerbahçe küme düşürülmeli. Şimdi siz fenerliler tepki göstereceksiniz. kardeşim adam olsaydınızda takımınıza sahip çıksaydınız zaten adam olsaydınız o azizi orda tutmazdınız oda ayrı bir konu..

Her neyse feneri seven takım taraftarı olduğunu sanmıyorum varsada bir kaç kişidir. Neyse bazı önemli şeylerde ekliyecektim ama şu an eklemiyorum. pazar gününden sonra eklicem. ondan sonra ne demek istediğimi iyi anlayacaksınız.

Ha birde pankart gitti g*t gitti şeklinde şeylerde yazıldı. Şöyle kelimeler yer alıyor pankartı polislerin verdiği ve hatta videosununda olduğu video facebookta mevcut. Emin olun youtube biraz baktığınızda İstanbul'da fenerlilerin nasıl kaçtığını ve bayraklarını nasıl bıraktığını görürsünüz.
Buraya Tıkla

  • Fenerbahçe kümeye düşürülmeli.
    A seç
  • Lig'e uzun bir süre ara verilmeli.
    B seç
  • Aziz yıldırım ve ekibi spordan men edilmeli.
    C seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
47

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...