Sizce Fenerbahçe küme düşürülmeli mi?

Merhaba arkadaşlar. Artık yazmak gereksimi duydum. haberi aldınız mı bilmiyorum. habere geçmeden önce kendi yorumlarımı size bildirmek istiyorum. İlk başta fenerbahçe otobüsüne bildiğiniz gibi saldırı oldu. bunu bir trabzonsporlu olarak bende kınadım ve benim gibi trabzonspor sevdalılarıda kınadı hatta trabzonlu gençler lideri jan marie 'de açıklama yaptı.

Ama kendini bilmez bazı fenerliler halada terörist demeyi bırakmadı. ve geçenlerde hiç bir alakası olmamasına rağmen voleybol maçında. amacının sadece savaş çıkarmak olduğu bir grup GFB taraftarı trabzonspor taraftarına pusu kurmuş ve saldırmıştır.

Emin olun bundan sonra olaylar dahada kızışacak. Bana kalırsa ülkemizde kan dökülmesi istenmiyorsa. Ligler ya ertelenmeli ya da fenerbahçe küme düşürülmeli. Şimdi siz fenerliler tepki göstereceksiniz. kardeşim adam olsaydınızda takımınıza sahip çıksaydınız zaten adam olsaydınız o azizi orda tutmazdınız oda ayrı bir konu..

Her neyse feneri seven takım taraftarı olduğunu sanmıyorum varsada bir kaç kişidir. Neyse bazı önemli şeylerde ekliyecektim ama şu an eklemiyorum. pazar gününden sonra eklicem. ondan sonra ne demek istediğimi iyi anlayacaksınız.

Ha birde pankart gitti g*t gitti şeklinde şeylerde yazıldı. Şöyle kelimeler yer alıyor pankartı polislerin verdiği ve hatta videosununda olduğu video facebookta mevcut. Emin olun youtube biraz baktığınızda İstanbul'da fenerlilerin nasıl kaçtığını ve bayraklarını nasıl bıraktığını görürsünüz.
Buraya Tıkla

• Fenerbahçe kümeye düşürülmeli.
    57% (4)50% (3)54% (7)Oy Ver
  • Lig'e uzun bir süre ara verilmeli.
    29% (2)33% (2)31% (4)Oy Ver
  • Aziz yıldırım ve ekibi spordan men edilmeli.
    14% (1)17% (1)15% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Sizde ADAM olsaydınız da KARDEŞİMİZ diye arkanızda duran GALATASARAY taraftarına ve GALATASARAY futbol takımına evinizde sahip çıksaydınız!

1|2
    0|0
    • Galatasaray hiç bir zaman kardeşimiz olmadı. dostumuz olmadı. galatasaray eğer bizi dost yerine koysaydı 2011 yılında destek olurdu.. Bizim tek dostumuz ve kardeşimiz var. Bursaspor Ankaragücü Şanlıurfaspor Kayserispor karşıyaka.

• A şıkkı.

0|0
    0|0

0|0
    0|0

0|0
    0|0
    • yoksa az kaldı. kan çıkacak. gerilim artıyor.

Erkekler Ne Diyor 6

• ülkenin içine edildi

0|0
    0|0
  • Gfb Fenerbahçe taraftarı tarafından makul görülen bir grup değil Bilmem 1569 kere şikayet ettiniz elbette gerçekler çıkacak ortaya operasyonu yapan polisler ya men oldular ya da içeride

0|0
    0|0
    • İnşallah. yani kardeş şu an taraftar acayip sinirli bu kadarını diyim. baya kötü şeyler olacak.

• Türk futbolunun temizlenmesi için trabzonun haritadan silinmesi lazım

0|0
    0|0
    • Trabzonu kötülüyorsun :) trabzon çocukları geçen dünya şampiyonu oldular :) trabzon gençleri kürtlere ders verdiler. bunu kadıköy boğaları yapabildimi? boğa mı dedim aaa pardon civcivleri :)

0|0
    0|0
  • Tamam gizli

0|0
    0|0

0|0
    0|0
Yükleniyor...