Kapat

Kreatin neden meyve suyuyla alınmalı?

kreatin sipaşimi verdim ama araştırdıgımda meyve suyuyla alınmalı diyor. nedeni ne?
spor öncesi su ile alsam ne olur?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Aroma yok kreatinlerde. Tadı kireç gibi. Yüklemeli kullanacaksınız muhtemelen.1 bardağa o kadar kreatini koyup su ile günde 4 kere içince meyve suyunu siz ararsınız:D
    Kreatin yüklemesine dikkat etmenizide şiddetle tavsiye ederim. Böbrek ve karaciğer sağlığınızı bozabilirsiniz.
    Başarılar..

0|0
    0|0
    • yükleme yapmıcam. supplement şirketlerinin para tuzağı diye düşünüyorum. zaten antreman sonraıs hepsi basbas bağırıyo 5 gram yeterli diye. neden yükleme yapalım ki :D
      ben 1 ay kullanıp 1 hafta ara vericem. ve her gün değil antreman günleri spordan önce alıyorum sadece

• Ulaşmak istenilen hedefe göre kreatin yüklemesi kısa mesafeli yani yükleme ve uzun mesafeli kullanım olarak 2 çeşit kullanımı mevcut. Yaz yaklaşırken definasyon bulk vs gibi dönem aralıklarında ne yapılmak istenildiğine göre kullanım yöntemleri seçilir. Yakalamak istediğiniz bir hedefiniz yok ise kısa vade için söylediğiniz kullanım şekli size ideal.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• tadından dolayıdır muhtemelen, suyla baya kötü oluyor bu arada kreatini dikkatli kullan doz aşma, böbrekle ilgili olan değerleri baya yükseltiyor, 1 ay sonra ara vermeyi unutma sakın

0|0
    0|0
  • Meyve suyu ideali

0|0
    0|0
Yükleniyor...