Kardeşim kornerden 2 tane gol attı bu yaz hangi kulüp seçmelerine götüreyim. (RESİMLİ)?

Kardeşimin fiziği çok iyi daha 17 yaşına girmedi 1.80 civarı boyu var Gareth Bale gibi yani ona çok benziyo mevkiside aynı sol bek ve sol açık sol ayağı mükemmel diyebilirim ben şımarsın diye kötüsün olum diyodum ama şu an çok iyi. Geçen maçta kornerden direk 2 gol attım dedi 1 de frekicckten atmış. rkadaşlarının bir kaç tanesi fenerbahçe ve kasımpaşaya transfer oldular torpille buna söylemişler kesin İstanbul'da çok külüp bulursun diye ama ben 3 büyüklere gönderip kaybolmasını istemiyorum. Hayalim göztepede oynasın en azından şimdilik sizce hangi külüplere götüreyim bir fikriniz var mı?
Kardeşim kornerden 2 tane gol  attı bu yaz hangi kulüp seçmelerine götüreyim. (RESİMLİ)?

Güncellemeler:
Güncellll

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Evet iyi fikir, 3 buyuklere hemen yollarsan kaybolabilir orada. Orta halli bir takimdan baslamasi daha iyi.

0|0
    0|0
    • beşiktaşta kaybolacağını sanmıyorum alt yapısı bayağı zayıf diyolar ama sonuçta adı var. Başakşehir ve kasımpaşa düşünüyorum özellikle kasımpaşa barcelonanın alt yapı hocasını altı çok iyi olur kardeşim için

• türkiyede en iyi alt yapı gençlerbirliği galatasaray, kayseri ve bucada var son yıllarda çıkardıkları futbolculardan belli zaten özellikle galatasaray çok iyi yeni birini aldı canavar gibi çocuk diyolar

• Evet genclerbirligi iyidir, o da bir secenek olabilir.

• Kornerden gol atmak önemli değil fizik kuvveti Posizyon alma kafası yerde değil devamlı sahayı taraması gerek menajeri yoksa bu işler zor

0|0
    0|0
    • evet menejeri yok o çok sıkıntı aynı takımda olduğu bir kaç çocuk fenerbahçe kasımpaşa gibi kuluplere torpille gittiler. Fiziği iyi durun toplar zaten harika sol bek olmasına rağmen her topu bu kullanıyo trabzonspor izlemeye geldi ama o maçtan hükmen mağlup oldular malesef kavga çıkmıştı

• Gönder fenerbahçeye bir denesinler illa büyük takım olmasın İstanbul takımı olsun diyorsan başakşehire gönder

0|0
    0|0
    • aynen bu yaz mutlaka gönderecem şu an fitnisste vucut yapıyo

Yükleniyor...