Fenerbahçe'nin transferleri yanlış mı yapıldı sizce?

Arkadaşlar bildiğiniz üzere Fenerbahçe kadrosuna yaz döneminde biçok oyuncusuyu kattı ama katmasına ragmen hiçbirinden tam verim alınamadı ve takım gittikçe kötüye gidiyor? Sizce transferler yanlış yapıldı? Örnek yobo 32 yaşında daha genç istikrarı olan birisini alamazlarmıydı? Emre'den sonra hem takımın temposunu ayarlıcak,oyunun yönünü değiştiricek,takıma pas oyunu oynucak oynatıcak bir ortasaha lazım değilmiydi örnek Tino costa? Krasiç geçen sene juventus'da yokları oynadı,adam resmen bitmiş,iyi bi kanat oyuncusu alınamazmıydı? Veya bi forvet daha alınamazmıydı kuyt yerine? sizce transferde yanlışlar oldumu gerçekten dediğim gibi?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• trasferlerde yanlışlık yok mantalite yanlış stoper konusuna sana hak veriyorum ama geçen sene yobo maçlarda en çok süre alan oyunculardan biriydi takımı tanıyan uyum sorumu yaşamayacak biri olarak alındı,kuyt ta sana katılmıyorum çünkü kuyt hiç bir zaman bir santrafor olmadı tamamlayıcı bir oyuncu sene başındaki maçlardada görebilirsin takımın bence acilen yönetim kadrosunu değiştirmesi lazım yoksa stad yaparak forma satarak gelen paralar krasiclere gider ve elde yine 0 başarılarla ne olacak bu fenerin hali diye sorarız...

0|0
    0|0
    • tino costa gibi bi pasör'e? driplign yapan,sezonda 10 küsür gol atan bi kanat oyuncusuna? Genç 27 yaşlarında bir stoper mutlaka alınmalıydı bence.

• sezonda 10 gol atan biri olarak kim mesela ?

• Stoch en kısa örneği adam Geçen sene 12 gol attı iki derbi maçını aldı,bu adamı iyice kazanmak liderlik vasfı vermek yerine neden bitirir bi insan? Onu geçtim mesela farfan veya jucak(macar) bunlar dediğim gibi sezonda 10 gol rahatlıkla atan oyuncular.

Kızlar Ne Diyor 2

• Fenerin hayatı yanlış zaten :D

0|0
    0|2
  • fener artık formunda değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kadro kalitesi iyi fakat uyumda sorun var

0|0
    0|0
  • Emreyi göndermeseydi Alex Kalsaydı Bide Tuncay Şanlıyı Takıma Geri Çağırsaydı bence Ne Krasic e nede kuyta gerek yoktu..

0|0
    0|1
Yükleniyor...