İnsan spor yaptıgını düşünerek forma girebilirmiş sizcede mümkün müdür?

Bilim adamları oturmuş düşünmüş sonrada araştırmış denemiş. ve eldeettikleri sonuç çok şaşırtıcı sıkı durunsöylüyorumm.. Evettt insan spor yaptığını düşünerek zayıflayabilir, forma girebilirmiş.. Sizcede böyle birşey mümkün olabilir mi ? Ye iç Yat.. sonra otur düşün yak.. ve forma gir ilginç degil mi :))

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• Tbbt'de Sheldon düşünce gücüyle sevmediklerini yok ettiği gün bu da mümkün olacaktır

link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• okadar bariz sonuçlar alamazsın. ama beyin ilginç birşey. ağırlık kaldırdığını düşünürsen, yani tam konsantrasyon sağlarsan vücutta ve kaslarında gelişmeler oluyor. beyin onu yaşadığını düşünüp ona göre vücudu ayarlıyor. ama bu ufacık etkiler tabiki.gözle bile zor görülebilir hatta görülemez bence. öyle 1 ay düşünüp harika bir vücuda sahip olunamaz.

0|0
    0|0
  • Bir başka Secret zırvası (tabrimi mazur görün). Ben spora gitmeme rağmen forma zar zor giriyorum, beyler çözümü bulmuş.

Gerçek olan birşey varsa "düşünürsen olur" diye milyon dolarları götüren hokkabazlar.

0|0
    0|0
  • Evet doğru olması muhtemel dir ve bazı kişisel gelişimciler veya nlp ciler bunu doğru bulur.Bu matıkla çıkarsak önümüzdeki sene garanti bilkenti veya odtüyü kazanırım.Bunu amacı beynin bilinçaltını buna oşullandırmaktır başarırızlığa koşullandırılmış (buna öğrenilmiş çaresizlik der mümin sekman ) başarıya koşullandırmaktır.Kısacası İNANMAKTIR dostum İNANMAK

0|0
    0|0
  • Düşünce olarak vucutunu hazirlarsin,obezite yolundada ilerlersin :)

0|0
    0|0
  • Beynimizin keşfedilmemiş daha nice sırları var. Şaşırmam yani bu araştırmaya. :)

0|0
    0|0
  • gerçekden ilginç ha millet spor salonlarına boşuna para yatırıyor desene

0|0
    0|0
  • uygulama da olmalı

0|0
    0|0
  • mümkün.

0|0
    0|0
  • böyle birşey mümkün değil

asparagas bir haber,ter dökmeden & diyet yapmadan Z A Y I F L A N A M A Z

0|0
    0|0
  • spor yaptıgını dusunmekle kalma ve yap bak bakalım her yonden forma gırersınn zihinde olmak muthisss

0|0
    0|0
  • baklava baklava kaslarım var. Hergun içerek besliyorum onları mümkün tabi. Türk kası.

0|0
    0|0
  • Evet, mükün ama söylendiği gibi basit değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Daha dün dinlediğim bir sesli kitapta basketbol oyuncuları üzerinde yapılan bir deneyde, gerçek bir antremanda kasların gelişmesi %24 hayali antremanda %23 hiç antreman yapmayanlarda %0 olduğu ortaya çıkmış :))

İnsan sadece düşünerek çok şey yapabilir aslında.

Örneğin, limon yediğinizi düşünün. Hemen tükrük bezleriniz harekete geçecektir ;)

0|0
    0|0
  • Düşünce gücünün etkileri kanıtlanmış bir şey yani beyne telkinle bir istediğinizi kabul ettirmek .. Düşünce gücünü nar olarak ele alırsak bilim adamları

- Bulduk ! Düşünerek zayıflanabilir..

- Bulduk ! Düşünerek başarı elde edilebilir..

- Bulduk ! Düşünerek bilmem ne yapılabilir vs vs ..

diye "Biz burda yatmıyoruz bişey buluyoruz herhalde" demek için kaldırım mühendisliği uğruna nardan tane ayıklıyorlar. Anladık düşünce gücü ! Bunun kullanım alanlarını da düşünerek bulabiliriz herhalde gerizeka değiliz ama aptalmışız gibi buldukları şeyi farklı adlarla tekrar tekrar ısıtıp soğutup önümüze koyuyorlar..

Ha tabi birde düşünce gücü diyip bir tepsi böreği, baklavayı yiyip sonra da düşünce gücüyle zayıflamayı beklemeyin .D Oturup on saat "Ohh zayıfladım on kilo gitti valla" "Şuan yakıyorum yağlarımı, bisiklete biniyorum koşuyorum" falan diye bi köşeye geçip hommlasanız kar etmez yani benden söylemesi .D

0|0
    0|0
  • Düşünce gücü saçmalıklarından biri daha.Bilimadamlarının söylediği her şeye hemen inanmayın.2 sene sonra öyle değilmiş böyleymiş derler

0|1
    0|0
  • Formül basit; aldığın kalori harcadığın kaloriden fazla oldukça kilo alırsın. Enerjiyi yakma şeklin ister beyin, ister fiziksel çalışma ile kasların olsun. Formül bu; aldığın kalori>harcadığın kalori=şişmanlık

0|0
    0|0
  • sabah 1 saat spor yapyorum aksamda 1 saat dusunsem super bence:)

0|0
    0|0
  • Mümkün. Düşüne düşüne öyle olmayan birşeyi öyle görebilirsin mesela.

0|0
    0|0
  • bence çok mantıksız

0|0
    0|0
  • palavraaaa...

0|0
    0|0
  • hangi japon demiş?

0|0
    0|0
Yükleniyor...