Terleyerek zayıflamak?

Haftada üç gün profesyonel antreman yapıyorum. Yediklerimede dikkat ediyorum. İdeal kiloma daha kısa sürede ulaşmak için kat kat giyinip ip atlasam? Bunun örneğini ve kilo verenleri çok gördüm. Oluru varmı? Ve bu antremanla ne kadar sürede kaç kilo verebilirim.10 kilo civarı vermek istiyorum. :)

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Terleme ile kilo vermenin alakası yok. Öyle olsa yazın sıcağında millet 10 kat giyinir dışarı çıkar. Giy rahat ve kısa giysilerini rahatça yap sporu. Zevk al işkence haline getirme.

0|0
    0|0
    • ama işte daha kısa sürede vermek istiyorum. yaz geldi nerdeyse. :/

• Olmaz. Az tüketiyordum diye bir şey yok. Boyunu yaşını ve kilon ile günlük kalori ihtiyacını öğren.2000-2500 dür kızlarda ortalama. Ona göre gün içerisinde yediğin bütün şeyleri hesapla. Benim 3200 falandı geçenlerde. Günde 1500 e yakın kalori açığım çıkıyordu. bazen 1500-1700 alıyordum günde 1500 açık harika bir şey. 1 kilonun7000 kalori olduığunu düşünürsek güzel kilo veriliyor. Benim dediğimi yap disiplin ve kesin bilgiler şart. başarılar :)

• çok teşekkür ettim o zaman :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Profesyonel antrenman olarak ne yapıyorsunuz?
    Hangi branşta yapıyorsunuz?
    Profesyonel antrenman yapıyorsanız bu profesyonel antrenmanınızı hazırlayan bir hoca olması lazım. Hocanıza danışmak yerine neden bilgi birikimi olmayanlara sormak?
    Sanki zıtlıklar var yazınızda?

1|0
    0|0
    • kick boks yapıyorum. ben oraya zayıflamaya gitmiyorum. Ve evet antrenörümüz eşliğinde yapıyoruz. Çekindiğim için soramıyorum? Bunda kötü olan veya tutarsız olan hiçbirşey yok. Gizliden kimse senin kim olduğunu bilmeden sorabilme imkanım varken bunu kullandım?

• ilk 10 dakika hafif tempo koşu 5 dakika hızlı koşu.20 dakika bacak açma germe hareketleri. sonrası lapa çalışması.2 buçuk saat kadar.

• Aerobik ve Anaerobik sistemleri birlikte kullanıyorsunuz.
      Plyometrik ve nitelikli kuvvet teknik taktik çalışma hızlanma gibi konular daha çok antrenamanınıza dahil ettikçe hocanız attığınız ter daha açok yağ yakmanızdan kaynaklı olacaktır.
      Düzenli olarak ter atmak vücuttan minerallerin atılmasına neden olur. Maden suyu ve düzenli su tüketimini tavsiye ederim.
      Bu tarz antrenmanlar vücudu gerçekten hem şekillendiriyor hemde yağ kas oranlarında olumlu değişimlere yol açıyor. Kötü olan kısmına gelince uzun süre böyle çalışırsanız sakın ama sakın sporu bırakmayın. Alınan kilolar maalesef fazla oluyor. Başarılar..

• limon suyu
    maydonozu da ekle

0|0
    0|0
  • İp atlamak çok faydalı birşey ama tek seferde 500 kere falan atlarsan işe yarar en kötü 100 100 5 set

0|0
    0|0
    • başladım zaten 1 set 250 atlıyorum. Toplamda 4 set. birkaç dakika mola sonra devam. İlk hafta böyle. Sonra ya 5 sete çıkarıcam. ya da bir seti 300 e bakalım.

• Olabilir

0|0
    0|0
  • dogru ve dogal bir yol tercihi amacına ulasabilirsin

0|0
    0|0
    • inşallah bakalım :)

• evey biliyorum.

• onlardan baska hic birsey yapma o zamn onlar senin daha cabuk zayıflamana yardımcı olur ve her sabah uyandıgında yaparsan senin icin daha rahat olur

• naylon giyiceksin. kocaman naylon bir çuvalı giy. onunla spor yap.

0|0
    0|0
    • peki

• çok önemliydi şeklini değiştirdi hemen eşorTmanın bir harf. bencede artık git.

• imla ve yazım kuralları mühim. muhatabımın seviyesini öğrenmiş oluyorum.

• Kardiyo yapıyorsun yani.

0|0
    0|0
  • terleyen kızlara tahrik oluyorum nedense

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Verirsin tabi. Bol bol su tüket.

0|0
    0|0
    • işte onu biraz zorluyorum. su sevmeyen biriyim :)

• Ama vücut terleyerek su tüketiyor ya ondan zorlaman lazım. Bol şans ✌

• teşekkür ederimm :)

Yükleniyor...