Tek bacağımın gelişmesi sorunu?

Arkadaşlar bir süredir evde alt bölgem için çalışıyorum sağ ayagımda sakatlık oldu diye sola biraz fazla yüklendim ondan mı oldu bilmiyorum ama sol dizim gelişip sıkılaştı sağda bir halt yok onuda nasıl sol gibi yapabilirim bir bacağım ince bir bacağım kalın kalmasın özürlü gibi😂 (squat ve kalça egzersizleri yapıyorum)

2|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• sadece hareketler yerine biraz koş, koşmak iki bacagı dengeye sokar

0|0
    0|0
    • Sağ ayagım sagolsun koşamıom ki astım var bide :/

• rica ederim ama yinede bir doktora danış

Erkekler Ne Diyor 8

• Merhabalar. Okulda gördüğüm bir derste hocamızın anlattığı bir konuya çok benziyor anlattığınız. Fizik tedavi uzmanına görünmenizi tavsiye ederim. Sinir sıkışması olması ihtimali çok yüksek. Sıkışan sinir yüzünden kas a ileti gitmez. Bu yüzden gelişim durur. Ağır antrenman yapmanız size yarardan çok zarar sağlar. Çünkü sinirleri daha da çok zorlarsınız.
    Sağlıkla kalın..

0|0
    0|0
  • Gelisen bacaga pek fazla yuklenme her iki bacaga da esit agirliklarla gir vucut kendini toplar oyle. hafif gir ama esit gir

0|0
    0|0
  • Squatı vücudu ortalayarak yap ne sağa ne sola yüklen. her bölge için geçerli bu dengeli ve eşit çalışmak gerek

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun neden kalcan cok mu buyuk ya takinti yapma boyle seyleri. kimse begenmiyorsa ben begeniyorum ve. ilani ask ediyorum.

0|0
    0|0
  • ne zamandır çalışıyon diye soracam 2 hafta falan dicen. ben de pofff, o sıkılaşma değil şişiktir şişik, buz koy iner dicem.

0|0
    0|0
    • Bende düşündüm aceba şiştimi ağrım var biraz diyeceğimde ne bilim abi sertte😂

• Salona duzenlı gidemedımden ötürü çok fayda görmedim aynen haklısın hersey için tesekkkurler;)

• aslında pek faydalı olmak için yazmadım ben ya. iyilik yapmayı sevmiyorum. ama ne bilim sana faydalı olduysa napalım artık katlanıcaz :)

• Merak etme aynı düzeye gelirler ama bacak ve kalça için squad yap açıkcası ciddi anlamda squad yaparsan suyunu çıkarmadan her erkeğin istiyceği bir taş olursun :D

0|0
    0|0
  • Pistol squat hareketi var biraz farklı ama zor bir hareket sakatlığın geçince yap

0|0
    0|0
    • Çok ağır şeyler yapmim ya kaslarım zayıf kaldırmıyor cidden varsın 6ayda olcagına 1yılda olsun beklerım sorun değil 4kg lık dumbell ım var çift işte 2kg 2kg onları kullanıon yetıyo bana agırlık almam da :)

• Anladım, ama vücut ağırlığıylada hareketler yapabilirsin zaten biliyoun :)

• Şişlikten değildir dimi tüm bacak komple şişmez heralda az ağrım var ama öyle dayanılmicak gibi değil menüsküs varya onda zorlamadandır fazla zorlayamıyorum onu

• @ttava

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• şimdi sağa yüklen

0|0
    0|0
    • Haha bu iyiydi:D üsttede şişmiştir diyolar evet o gelişen dizde ağrım var biraz ama komple bacak şişer mi ki saçma geldi diz şişse haklısınız derdim de

Yükleniyor...