Mekikte 3. haftam azda olsa sonuç vermişmi?

Şu göbek sorunu olmasa daha iyi olurdu aslında 2×4 yapıyorum bu arada
Mekikte 3.haftam azda olsa sonuç vermişmi?

Güncellemeler:
Çok pardon 20x4 diycektim ya kahretsin :D

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• 2x4 nedir ciddi ciddi toplamda 8 mekik mi? 4 tane yapinca utanmadan mola mi veriyon :) 2 set 4 tekrar mi bunu bir onayla once yanlis bisey yazmadan

0|0
    0|0
    • Ya çok pardon güncelleme :D

• Hangi spor kaç kalori yaktırıyor? - Hürriyet Keyif
      m. hurriyet. com. tr › Haber
      Für Mobilgeräte - 04.03.2015 - Peki, hangi aktivite kaç kalori yaktırıyor? Koşu: 30 dakikalık bir koşu 450 kalori harcamanızı sağlıyor. Koşmak aynı zamanda... Masa tenisi oynamak: 1 saat 318 kalori yakar.

• Profiline baktim sozum ona sporcu adamsin cok tuhaf gercekten bunu bile bilmiyorsun.. resim olmasa fakesin dicem nerdeyse saka gibi

Erkekler Ne Diyor 14

• karın kası veya göbek senın tabırınle göbek sorunu mutfakta çözulur mekık cekerek karın kaslarını büyütürsün ama üzerindekı yağ tabakasını yoketmeden olmaz vucuttakı yağ oranın dustukce karın kaslarn bellı olur benım annemdede karın kası var ama göbeği var :)

0|0
    0|0
  • Önceki halini atsaydın farkı görseydik.

0|0
    0|0
  • 2 x 4 çooook az.
    eminim hiç yormuyordur bile.
    zorla bence kendini.

0|0
    0|0
    • Kaç yapıyım?

• Bilmem. ben sen değilim.
      zorlayacaksın işte.
      o karnına hamlık ağrısının girmesi lazım.
      şahsen ben vücut geliştirme ile uğraşmış birisi değilim. kendimi bildim bileli dövüş sporlarıyla uğraşıyorum ve kondisyon ağırlıklı yapıyorum bu çalışmaları. atıyorum 4 şınav 4 mekik 4 tekme koşarak git gel sonra yine aynısı ama hiç durmadan. gibi gibi. şuanda six pack var yani. üstelik fit gösterir sıkılaştırır seni. tavsiye ederim ama bir spor salonu şart. sana eşlik edecek partner lazım sonuçta.
      ama sadece mekik çekeyim bu bana yeter diyorsan, başka arkadaşlar vardır illaki uğraşan. onlar yardımcı olsun

• Peki çok teşekkür ederim

• O göbek erimeden günde 1000 tane mekik çeksen o kasları gösteremezsin

0|2
    0|0
    • göbek yok yemek yediğimde çıkıyor onuda tekrar mekikle eritiyorum

• Çok pardon yanlış yazmışım güncellemede düzelttim teşekkür ederim :D

• 20x4 de günlük az. Sadece düz mekik çekme. Yan karın kasını, alt karın kasını falan da çalış.

• Isınmadan, açma germe yapmadan direk yatıp mekik çekenleri ve beklentilerini anlamıyorum abi. bide sadece yatıp düz mekik çekmeyle olmaz 50 tane mekik hareketi var o bölge de 4-5 bölge kas var bilinçsiz yapılan ilkel spor oluyor seninki

0|0
    0|0
  • Önceki hali yok mu

0|0
    0|0
  • 100 mekik eşittir 15 dk koşu senin ihtiyacın olan kardiyo böle yaparsan iç karın kasların olur göbegi daha çok öne yiter 2 yıldır fitnsee yapıyorum 1000 tane mekik çeken var adamın hala göbegi var :)

0|0
    0|0
  • iyi ki retrika

0|0
    0|0
  • İyi duruyo

0|0
    0|0
  • Mekik çekmekten suratını kaybetmişsin. Çok zorlama kendini.

0|1
    0|0
  • böyle devam abla

0|0
    0|0
  • Beslenmeni değiştiir

0|0
    0|0
  • 2×4 az ki

0|0
    0|0
  • 4 tekrar yap 15 mekik çek. Adam akıllı yap dsha tatlış olursun☺️