Spor yapanlar bakabilir mii?

Spot salonunda ağırlık ile bacak açıp kapama aleti ne işe yarıyor? Yaparsam bacaklarımda kas olmaz dimi? Çünkü ben bacaklarımı inceltmek istiyorum?

Güncellemeler:
*spor

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• İç ve yan bağlari geliştirir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kas oluşumu ağırlık kaldırdım kaslanıcam şeklinde işleyen bir prensibe sahip değil. Özelliklede bayanlar için geçerli bu söylediğim. Kaslanmak ile hacimlenmeyi karıştırmamak da gerekir. Kaslanmak için yeme içme antrenman uyku düzeninizin olması gerekir. Ağırlık çalışmalarında set tekrar sayısı ağırlık artırma azaltma set şekilleri süper set drop set gibi birçok ince ayar söz konusudur. Bahsettiğiniz hareket iç bacak kasları içindir.
    Ayrıca kilo vermenin yanında eğer sağlıklıysanız kardio + ağırlık çalışmasıda yapmanız gerekir. Set sayınız tekrar yüklenme ve çeşitliliğiniz iyi ayarlanırsa bunun yanında güzel bir diyet ve kilo verimiyle ortaya parlak yağ oranı düşük şekilli bir vücut çıkacaktır.

0|0
    0|0
  • 1) adı üzerinde bacak açıp kapama aleti bir spor salonunda geliştirme amaçlı kullanılır.
    2) inceltmek istiyorsan spor salonuna değil, kavitasyon'a git..

1|0
    0|1
  • bacagının iç tarafını eritir

1|0
    0|0
  • bacaklarındaki yagı kasa cevirir

1|0
    0|0
  • bacağını özellikle üst baldırları inceltir

1|0
    0|0
  • Spot salonunda olmaz merak etmeyin

0|0
    1|0
  • evet spor yapanlar bakabilir kafa zehir

0|0
    1|0
  • inçelme hareketlerinde öenmli olan hareketi yapmak ve mümkün oldugunca hafif agırlıklara yani orda en düşükte çalış bu skılaşmanı saglar.

0|1
    0|0
  • Bacağındaki yağlar erir ve yerini Abartılı kas değilde seksi duran kaslara çevirir.

0|1
    0|0
  • Bacaklarında kas olması incelmeyle alakası yok o aletlerle bacaklarındaki yağı kasa ceviriyorsun bir yandanda kilo vermeye bakarsan eğer bacakların mükemmel bir forma girer

0|0
    0|0
  • O kaslari gerdirir o kaslar. ne dersen de sey kaslari iste

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• olmaz olmaz kas öyle hemen oluşan bir şey değil sadece spor yaptığında şişer inersin olacak olan bu şu anda

1|0
    0|0
  • Hareketi hızlı yap eger kilosunu arttırıp yavaş yaparsan kas oluşumuna sebeb olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...