Başka biri için size değer veren adamı bırakıp değerini anladınız mı?

Merhaba arkadaşlar, kız arkadaşım başkasını sevdiği için beni bıraktı... Ben onu okadar çok sevmiştim ki şöyle bir erkek düşünün, nezaman isterse onun yanında olan, ne isterse onun için yapan uğrunda canını feda edebilecek, saçlarına kadar değer veren, hatta dökülmüş olan saçlarını toplayıp bir kutuda biriktiren, asla ve asla bir kıza yan gözle bakmayan bir erkek... Sizce değerimi anlayıp pişman olurmu ?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Kimsenin mutsuzluğunun üzerine mutluluk kurulmaz rahat ol aynısı basına gelir onun.

1|1
    0|0
    • Moral oldunuz teşekkür ederim...

• biliyorum insanın canını acıtan en büyük şey yaptıklarının karşılığını alamamaktır haketmediği şeylerle karsılasmaktır ama elbet karsına bunları anlıcak biri cıkıcaktır üzülerek daha fazla onu sevindirme bence:)

• Haklısınız, güçlü durmalıyım ve zaman bırakmalıyım umarım pişman olur ve döner.

Kızlar Ne Diyor 3

• Açıkçası o biraz kıza bağlı.Benim eski sevgilim de beni çok seviyodu hatta ayrıldıktan sonra baya bi süre peşimi bırakmadı.

Ama ben başkasını sevdim ayrıldıktan sonra,eski sevgilim de umrumda olmadı açıkçası.

Eğer şu an birlikte olduğu insanı çok seviyosa pişman olmaz bence.

0|0
    0|0
    • o çocuğu bile tanımıyor bilmiyorum ama onca şeyden sonra bunu nasıl yapabildi bana...

• Onu kendinden soğutacak bi şey yapmamışsan geçmişte,belki pişman olur.

• hayır okadar adi değilim

0|0
    0|0
  • tabikii de anlayacaktır

0|0
    0|0

• gerçekden moral oldunuz teşekkür ederim :)

• rica ederm

Erkekler Ne Diyor 2

• hemen pısman olmasını ısdıyorsan aldıgın hedıyelerın hepsını ısdemen yeterlıdır gerısı gelır aga

0|0
    0|0
  • Olacak dostum ama iş işten geçtikten sonra

0|0
    0|0

Yükleniyor...