3 haftalık ömrünüz kalsa ne yaparsınız?

Aklıma birsürü şey geliyor acaba cidden 3 haftalık ömrüm kalsa napardım..siz ne yapardınız ?

Güncellemeler:
vakit saat geldi mi onu sorgulamaya hakkımız yok..dünya ya gelirken sorduk mu da giderken neden ben diye bi soru soralım değilmi :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Salya sümük ağlayarak geçerdi , arada bir iki gülsemde , Feryadı figan ortalığı yıkardı "Allahımm neden bennn nedennn " :))

• Bana mı laf çarpıyon :)) bende �Allahım neden bennn , neden soran değilll " derimm :D

• Öncekileri Göster
    • oluuuu :))

• :D :D

Kızlar Ne Diyor 13

• Her şeyi,herkesi boş verir kitap okurdum.

• yüklü miktarda kredi çekerdim ve görmek istediğim ülkelere giderdim.

• uyanık mk :D.

• ömrümün sonuna gelmişim. 3 hafta sonra yokum ne yani normal hayatıma devam mı edeyim :))

• :D:D:D.

• Gün sayarım.

• tövbe eder kendimi ibadete adardım belki günahlarım affolunur diye

• yani.. aslolanda bu olmalı çünkü orda para mal mülk sorulmuyo :)

• aynen

• anı yasardımm ,nasılsa bı gun olecegım hergunumu dolu dolu yasamaya bakardım pısmanlık duymadan ve kımseye soylemezdım olecegımııı

• Yatar uyurum :))

• he he görürsem söylerim..hiç canın burnuna gelmemiş senin belli :))

• Görürsen söyle :))

• :))) delüüü :D

• valla ebn öyle olsam bunu kimseye demez annem bamamla helalleşip sevgilm yanına giderdim ve hem ona doymaya hemde bol bol ibadet yapmaya çalışırdım

• bankadan borç alıp kullanırdım . kim öderse ödesin bana ne ya

• şeytansın demiyorum sana :D.

• Öncekileri Göster
    • peki laf sokmalar filan ne böyle? uyuzlaşmıssın sen :D..

• tamam herneyse görüşürüz panpa.

• müzik dinler, bol bol para harcar, gitmek istediğim yerlere gider, insanlara onlar hakkında ne düşündüklerimi söylerdim..

• sen geçen niye,yazdıklarıma cevap vermedin :/(((.

• Beni eklermisin? Seninle konuşucaklarım var :(.

• hiçbişi yapmam ölümü beklerim

• vallaha ben gider kredi çekerim gider ayak bankalardan intikamımı alayım aileme para kalsın

• O parayla napcan:)

• İşte ailem mezarıma jelibon felan getirir gül diker :)

• ibadetle geçirtim

• Eğer birini seviyorsam içimde kalmasın diye ona sevdiğimi söylerim sonra canım ne yapmak istiyorsa o an içimden ne gliyorsa onu yaparım ailemle bolca vakit geçirrim ama kendimi eve kapatmam güzell vakit geçirrrm

Erkekler Ne Diyor 7

• öğrendiğim an ölürdüm zaten... psikolojim biterdi, 3 haftayı sevdiklerime bakıp ağlayarak geçirirdim heralde. diğer arkadaşlar da gerçekçi olsunlar biraz. yok günümü gün ederdim falan... pardon da "NAH" ederdiniz... o psikolojiyi yaşadınız mı hiç? kanser hastaları böyle mi yaşıyorlar sanıyorsunuz?

• 4 hafta sonra ödiycem diye senden borç alırdım :)

• :)))

• Meksikada bir sahil kasabasina gider,sirtimi kucuk kayiga yaslar ufuklara bakardim.gecmisimi gozden gecirirdim.ve gidecegim yeri hayal eder notlar alirdim.belki birtanede sarki yapardim..hergunum boyle sakin ve dingin gecerdi..

• hiç düşünmedim

• Bol bol namaz kılarım.

• Bunu çalar, çıkarım yola.. Bir de bir Lisa Stansfield albümü ve sigara aldık mı, tamamdır.. link

• Kredi çekip dünyayı turlarım :P

Yükleniyor...