Evden çıkmayı sevmeyen var mı?

Ben gerçekten evcil birisiyim dışarı çıktığım zaman evi özlüyorum. Bir çok kişi iyi değil dese de elimde olan birşey değil. Gezmeyi sevmiyorum evimde daha rahatım tek ben mi böyleyim, yoksa benim gibi olanlar var mı?

Güncellemeler:
Kardeşim ise evde durmaz o derece :)

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• Bende evi çok severim ama evde durmaya vaktim yok dışardan çoğu zaman.

Kötü birşey degil bence güzel bişey.

Bizim evimiz biraz daha büyük olsa bahçemiz flan olsa keşke çiçek bakarım bişeyler ekerim kedi köpek tavuk tavşan beslerim süper olurdu.İlerde çok param olursa böyle bir ev alcam hayalim bu :)

1|0
    0|0
    • ben de öyle yapıyorum. hayvanları çok seviyorum balkonumda 6 tane muhabbet kuşu bahçemde 5 tavuk 3 ördek besliyorum. köpekte gelicek yakında :))

• off ne kadar güzel yaa. Senin neden evini sevdiğin şimdi belli oldu :)

Erkekler Ne Diyor 16

• Tabbikiii insan krallığını ilan ettiği yerde daha huzurlu olur. Bu arada insanın doğası gereği ilk çağlardan beri güvenli yer arayışı ve temel bir içgüdü olarak korunma güdüsüde sanırım bizi evcimenliğe itiyor...

1|0
    0|0
    • doğrudur. arkadaş ortamımı bile bıraktım. belki de kendileri gibi davranmadıkları içindir. sırf sahte gülücükler sarfettikleri içindir. bilemicem

• Benim kız versiyonumsun :) Bu arada benimde kardeşim öyle , hiç evde durmaz.Senle herşeyimizle aynıyız valla ya :D

1|0
    0|0
  • Aynen senin gibiyim.Dışarı çıkmamın tek sebebi abur cubur alabilmek.O da evde zaman daha iyi geçsin diye. =)

1|0
    0|0
  • ben varım evden çıkmıyorum bir koltuğum var hep o koltuktayım bunun gibi aynen link

1|0
    0|0
  • depresyon belirtisi

0|0
    0|0
    • depresyon olamaz kendimi bildim bileli böyleyim. annem de aynı benim gibi

• dışarı çıkamama, anti sosyallik... annenin sağlam olduğuna emin misin ki "olamaz" diye kesin hükümde bulunuyorsun?

• benim oturduğum yerde arkdaşlarım yok kendine arkadaş edinmeye çalış bende senin gibi evden çıkmıyorum ama bunun nedeni yalnızlık sendeki sorunda budur

0|0
    0|0
    • hayır arkadaş çevrem oldukça çok ama görüşülecek insan değiller

• çok doğru sölüyorsun senin sorunundan girdik benim sorunumdan çıktık =)

• eheheh önemli değil ya :)

• mecburen evdeyim,çıkmayı severimde ,tekbaşına çıkılmıyorki

1|0
    0|0
  • Sürekli hareket halinde olmam lazım yoksa karnım ağrımaya başlıyor

0|0
    0|0
  • ben evcil biriyim 'yengeç' burcu olduğumdan dolayı :)) ev hapsi verilse seve seve yatarım yani :D

0|1
    0|0
  • yok allah korusun

0|0
    0|0
  • tekbaşına dışarda ne yapacan mecvur evde oturuyoruz

0|0
    0|0
  • Hım bende öğlemiyim acaba.?!

0|0
    0|0
  • yengeç burcu olabilirsin. onlar çok evcimen olur.

0|0
    0|0
  • Enteresan.

0|0
    0|0

• izinli olduğum günler beni kimse dışarıya çıkaramaz.

0|0
    0|0
  • aylarca evden çıkmadığımı hatırlıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ayyy hava soguk disariya cikmak zorundayim :(

solarima gidecegim, alisveris yapacagim, kuföre gidecegim ve aksamda kizlarla vur patlasin cal oynasin :)

ama yarin evdeyim

1|0
    0|0
    • hayat sana güzel valla odun gibi evde geçiriyorum gençliğimi :))

• canim ayda 1-2 defa cikmazsam hafakanlar basiyor bana :) ama bak pazar günleri hayatta cikmam evdeyim pijamalarimla gezerim evin icinde :))

• bilemiyorum ya kişiye göre değişiyor demek ki :)

• Ben varim :)

Gerekmedigi sure cikmam..hatta odamdan bile cikasim yok..ben ve kendim biz bole cok mutlu ve huzurluyuz..

1|0
    0|0
  • aynen dısarı cıktıgım zaman evı özlüyorum kendımı evde daha mutlu hıssedıyorum.

1|0
    0|0
  • işte o benim :) artık çık şu evden diye isyan etselerde pijamam kahvem mutluyuz biz

1|0
    0|0
  • ben gezmeyi alışveriş yapmayı para harcamayı çok severim ama eğer evde işlerim varsa çıkmamayı tercih ederim ve hiç evcimen biri değilim evimi çok nadir özlerim 3 ay falan gitmediysem ve kaldığım yerdede bazı şeyler eve nazaran kötüyse

0|0
    0|0
  • Aslında gezmeyide evde oturmayı severim. Dışarı çıktığım zaman saatlerce gezerim ama evde olduğum zamanda dokunmasınlar aylarca dışarı çıkmayabilirim.

0|0
    0|0
  • evde oturursam kıç büyütürüm başka bir şey değil :)

0|0
    0|0
    • mesele oturmak değil ki ev işleri de yapıyorum bahçemizde tavuklarımız ördeklerimiz var onlarla ilgileniyorum falan. evden uzaklaşmayı sevmiyorum yani

• ben sevmiyorum mesela

1|0
    0|0
Yükleniyor...