Bugün son gün yardım edin? Özellikle erkekler..

Erkek arkadasım bugün geri dönüyor askeriye ye ve ben bugün güzel gecmesini istiyorum hem duygusal hem eğlenceli etkilenebiliceği gün mesela ne yapılsa etkilenirsiniz yada ne söylenirse o an vay be diceğiniz birşey yada bir olay?

Güncellemeler:
Yorumlarınızla aklıma gelen onunla birlikte şarkı söyleyerek telefona kaydetmek hem anı olur hemde güzel olur dimi?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Askere giden herkes için ne yazıkki geride bıraktıkları konusunda güvensizlik oluşur eğer ciddi düşünüyorsan bence sembolik bir yüzük veya bir kolye ona vermen ve verirken ''onu çok sevdiğini hiç bırakmayacağını''söylemen onu her akşam seni düşünmeye sevk eder bu arada 1-2 tane el/yüz havlusuna kendi parfümünü sıkmanda onun üzerinde uzun süreli güzel bir etki bırakır.

1|0
    0|0
    • O kunye yaptırdı bana kunyelerimiz var zaten yüzük biraz abartı olmaz mı dünden razıymısım gibi. Mektup yazdım birde atkı ördüm onları vericem.

• O zaman dediğin gibi olsun bir bakıma haklısın sonuçta sen tanıyorsun onu ama çok da günü iyi geçirmek için abartma derim erkeği çok da şımartmaya gelmez :)

• Tamam teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Onu once güzel bır lokantaya götür gerısı gelır zaten=)

1|0
    0|0
  • Gel teskere gel teskere bitsin bu gurrrrbet şarkısını söyle.

1|0
    0|0
    • Burdan şarkı söyleyebilirim sonucunu çıkarıyorum ve teşekkürler:)

• Gider ayak psikolojisini bozmayalım da:D

• Tabi tabi düet yapın daha gıymetli...

• bence gezin tozun eğlenin ama vaktinizi yollarda arablarda harcamayın ve küçük bir sürpriz hediye vs de olabilir ilişkinizin durumuna göre başbaşa olmanız bence daha mantıklı hava güzel gibi illa eve kapanmanıza gerek yok gidin yeşile maviye doğru işte ...

0|0
    0|0
    • Yaşadığımız yerde öyle gezilcek güzel bir yer yok malesef. Sinemaya gidelim desem vakit kaybı bence birbirimizle ilgilenmek varken sinemada zaman harcanmaz lunapark gibi bir yer desem o cok cesaretli ben o kadar değilim :D Küçük süprizler yapmak istiyorum ama ne gibi süprizler olabilir bunlar? Duygusal bir konusma yapıcam orası kesin de süpriz de olmalı.

• siz bu istanbulun neresindesiniz yahu şuan nerdesiniz çocuk nereye gidecek hem :) szi zaten anlaşılan eğlence vs faslını yapmışsınız yer mekan sormaya ne gerek kalkınca kahvaltı vs falan derken çıkarsınız artık bir hava alırsınız güneş görürsünüz heralde iyi gelir hem şimdi onun başı ağrıycaka falan ooo bence çok atraksiyon bekleme plana gerek yok ;)

• Aynen gürültülü yerlere gitmemek lazım.

• Yok, şarkı fikrini beğenmedim.Bu değil.Beni anlamıyorsun.Onları herkes yapıyor.Daha farklı bir şey lazım :)

0|0
    0|0
    • Bul farklı birşey bana o zaman :)

• Yapmasına yaparımda aklıma birşey gelmiyor inan. O biraz çılgınlığı aksiyonu seven birisi öyle cok büyük seye mutlu olmaz en küçük sey bile mutlu eder.

• O zaman işi kolay.Onu mutlu etmeye çalıştığını bilsin yeter.Kıskandım çocuğu :)

• onunla gez eğlen tadını çıkar

0|0
    0|0
  • Asker adama yapılacak tek şey belli aslında ama neyse terbiyem müsade etmiyor özür dilerim :)

0|0
    0|0
    • O yapıldı :)

• Sen son defa bugün bir daha yap akşama kadar... iliklerine kadar kurut ozaman emin ol mutlu olacaktır..

Kızlar Ne Diyor 1

• onu sevdiğini göster yeter

0|0
    0|0
Yükleniyor...