Çıkacağınız erkekten ne beklersiniz?

kızlar, bu tam çıkılacak erkek diyebilmeniz için bir erkeğin ne yapması gerekiyor. Sınıfınızda olabilir farklı sınıfta olabilir beklentiniz nedir? erkek nasıl olmalıdır yani seksi, romantik, çok yakışıklı, nasıl biri olmalı?

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• öncelikle kızlar aynı sınıftan çıkma işine soğuk ve önyargılı davranır bu ayrı birşey. Daha sonra kızlar hoş sohbet karizmatik duruşu olan erkekleri sever çok mantıklı cümleler kuran zeki erkeklere bayılır ayrıca kibar ve vücut olarakta yapılıysan iş bitmiştir kızı kıskandırmak yanlış ilişkiyi bitirecek harekettir buda bir ayrıntı ve ikide bir kızı aramak msjlaşmakta yanlıştır geniş biri olursan kız sana hayran kalır tabi kızına göre değişede bilir beğen bari o kadar taktik verdim :)

1|3
    0|0
    • oka ya +1 kızlardan böyle dürüst cevaplar almak çok güzel

• ben atm nerde var diye sordum işe yaradı, banka neydi ortak noktaydı kart uyardı derken baya takıldık :D ama para çekemedim tabi kız varken, ondan fazla takılamadık zamanlamayı iyi ayarlamak lazım :D

• gayet açıklayıcı olmuş.

Kızlar Ne Diyor 10

• Efendi olmali illa muzurluk yapicaksa bana yapabilir.

Caliskan olmali

Sahiplik duygusu guclu olmali

Yanyana durdugumuzda yakismaliyiz bakimli olmali

Temiz olmali

Ee tabiki sadik olmali

Cok sevmeli

Kiskanmali

vs vs

varmidirki bunlarin hepsi bir arada olani:)

0|1
    0|0
    • Efendi Ol. Efendilik her zaman prim yapar. Bak 'Yüzüklerin Efendisine' nasıl gişe yaptı. Olay yüzükte mi? Hayır, efendilikte.

Öyle değil mi ama?

• arkadaşın dediği gibi, aklı sadece bir yere çalışmamalı, güven verici olmalı, hazır cevap kıvrık zeka ve esprili üçlüsünü barındırmalıı :) bakımlı olması önemli değil desem yalan olur.. metroseksüel-paspal ortası bişey olsun yeterli :) oo böyle böyle uzar bu yaa :D

0|0
    0|0
  • kıskanç oLcak fena sahipLencek, ciddi oLduunu beLLi etcek, ve kızLarLa tüm bağını kesicek ve bunu sevgilisne beLLi etcek..gözün sadece sevgilini görcek !

0|0
    0|0
    • açma kapama tuşu da olsun mu? :D

• Asosyal kumandayla çalışan bir erkek modeli istiyosun demek...

• kızLarLa muhatap oLmamak asosyaL oLmak demek değiL. erkek arkdşLarı yeterLi .

• Adam olsun yeter ..

0|0
    0|0
    • Biz nefes alsın yeter diyince linç edilmediğimiz kalır..

• evet bi linç edilmediğiniz kalır . çnkü aramızda fark var siz bize bi malmışız gibi bakıyosunuz :) nefes alsın yeter lafından bi tek bunu çıkarabildm :))

• en başta bana çok aşık olmalı sonra kıskanç seksi yakışıklı romantik şımarık komik sevimli sempatik karizmatik olsuun :) ha bi de sadece benim olsun:)

0|0
    0|1
  • yaa var yaa iyii bir insan olsunn dürüstt olsunnn! yeter yemin ediyorummm yeterrr...

1|0
    0|0
  • romantik

0|0
    0|0
  • romantik sexi :D gülüşü tatlı bide döşü Kıllı :D

0|0
    0|0
  • Birlikte olduğum beyfendiden ilgi beklerim..:=) Nasıl biri olmalı beni ruhuma hitap etmeli..

0|0
    0|0
  • aklı sadece belli bişeye çalışmasın ve destekçi olsun yeter

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Merdivene çıkıcaksanız eğer kaslı maslı bişi olur taşıman gerekbilir..

Böyle manava dogru falan cıkıcaksanız cebinde para olsun meyve falan ısmarla..

Plajlara dogru cıkıcaksanız yakışıklı sexy bişi olman gerekebilir..

Gece davetine doğru cıkıcaksanız eğer kibar ve centilmen olman gerekebilir..

Hepsi bi arada oldumu senin değil onlar senin üstüne cıkabilir..

Böyle bişi işte.

0|2
    0|0
    • bişiey sorcam cinselik kategorisine girince neden dream legıon çıkıyor sakıncalımı bildiğim kadarıyla değil

• soruyu "kaçacağınız erkekten ne beklersiniz?" diye okudum :D uyumam lazım :D

1|0
    0|0
  • ne sevişmesi yahu, 15 yaşında çocuklarsınız.

lisede ders çalışacaksın..

0|1
    0|0
  • özgüven özgüven özgüven

başka model kızlar için :

para para para

0|0
    0|0
  • Para beklerler :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...