Hadi bakalım gelsin itiraflar..

Yaptığınız bi hatanın vicdan azabını çekip hala hayatını düzene koyamayan varmı.yani başına gelen kötü olayları o yanlışa bağlayan yada ah aldığını düşünen..

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• ben öyle cok hatalar yaptım ki degmeyeck kişiler için cok cabaladım olmadık seyler yaptım ve bugun anladım kımse için degmezmiş unutuldum.ben kımseyı kırmadım herkese yardım ettım ama yıne yanlız kaldım yanlızım ama olsun ögrendım herseyı kaybetmekten korkardım önceden ama sımdı kaybetmek sayesınde cok sey ögrendım kımseye guvenılmeyecegını kımseyı sevmıcegını...yanlızım ama canım yanıyo olabılır ama ögrendım herseyı artık sadece kendım ıcın yasıcam ınsanlar uzak dursun benden...tüm darbelere ragmen ayaktayım artık eskısı gıbı olamıcam bılıyorum bunun farkındayım mutlu olucam tek basına ben önceden ınsan kaybetmekten korkardım ama artk korkmuyorum...

0|0
    0|0
    • bu yaşta neler yaşamışssın sen ya:) karamsar olma daha çok uzun bir yol var önünde:)

• Yani bencede herşeye ramen ümitli olmalıyız.bi gün devran dönermi onu merak ediyorum

Kızlar Ne Diyor 6

• olmaz mı ya. 2 yıldır aynı sıkıntıyı yaşıyorum kendi tercihim yüzünden :/

1|2
    0|0
  • ben aşka falan inanmayan biri olarak çıktıklarımı hiç önemsemedm takmadm hatta çok sürmeden ayrıldım. Sonra sewdm birini önce onunda canını çok yaktm ama o ilişkide anladm ki ne yaptysam bşkalarna benm başıma geldi.. O kadar sevmemze rağmen bi türlü yürütemedk birilerinin ahını aldm kesn...

0|0
    0|0
  • hayatıma kattığım bir insanı seçemedim yaa ona yanarım...

0|0
    0|0
  • ah almamak için kendime dün dur dedim :))

umarım yanlış yapmamışımdır

0|0
    0|0
  • Allahıma şükür hiç öyle bi durumum olmadı ama ah ettim fena tuttu :S

0|0
    0|0
  • PARA isteyen çocuğa vermedim çok ukalaydı sonra pişman oldum :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Hiç bir insana kötü davranamıyorum. Ama ben iyi davrandıkça başkaları bana kötü davranıyor. Nalet olsun içimdeki insan sevgisine!

0|0
    0|0
Yükleniyor...