Bozulan moralin tamiri nasıl olur?

moraliniz bozulduğunda ,canınız sıkıldıgında neler yapıyorsunuz. tekrar keyiflenmek için ? sebeb önemli değil canınızın neye sıkıldığının.

0|0
1116

En İyi Erkek Görüşü

• Valla biniyorum arabama vuruyorum kendimi yollara nereye gittiğimi planlamadan teybini sesinizde acıyorum sonuna kadar bağıra bağıra şarkı söylüyorum bazen Tekirdag da kendime geliyorum bazen Silivri bazen Kadıköy hiç belli olmuyor ama acayip kendime geliyorum.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• canım sıkıldığında, tek başıma yürüyüş yaparım... 1 saat falan beni bu yürüyüş fotive ediyor... sonra eve gelir sevdiğim şarkıları dinlerim :)

0|0
    0|0
  • moralim bozuk kalıyor. ilerleme yok

0|0
    0|0
  • Balkona Çıkarım Bi Sigara Yakarım Neden Böyle Oldu Derim Sonra Kalkar Hiç Bişe Olmamış Gibi Yoluma Devam Ederim .

0|0
    0|0
  • Net üzerinde de olsa çok değerli dostlarım var.Morelimi düzeltiyorlar.Ve bol bol müzik dinlerim.imkan varsa yürüyüşe çıkarım.Kafam tam manasıyla dağılır.Sis perdesi aralanır ve güneş çıkar.

0|0
    0|0
  • Bende en cok insanlarin yogun ama gurultunun az oldugu bir yere gidip insanlarin uzaktan yaptiklarini izlemek beni rahatlatiyor. birde bunu klasik müzik esliginde yaptiginiz mi ne morel bozuklugu nede stres vs kaliyor denemelisin bence. arkadasini derdini sikintini anlatip icinide rahatlatabilirsin. ama uyumak bilinci uyusturmaktir bence uyuyarak bi yere varılmaz bu durumda.

0|0
    0|0
  • Netten karikatürler bulup bakarım.

0|0
    0|0
  • işte değilsem spor yaparım hemen 4 8 km arası yürüyüş

işteysem dışarı çıkıp bir hava alırım zaten pc başındayım neşeli bir müzik açarım :)

0|0
    0|0
  • canımı sıkan konuya gore degısır..

ya gıderım taksıme eller havaya yaparım :D

ya gıderım bogaza karsı bı kafede nargıle ıcerım

ya da bı arkadasla rakı balık yaparız..rakısı bol olanından :D

0|0
    0|0
  • dertlesirim dert alirim

yuruyus

yakin arkadaslarimin yaninda olurum

uyurum

hosuma gden syler yaparim muzik vb

farkli ortamlar

ne yapiyosam tam tersini yaparim

0|0
    0|0
  • Eskiden olsaydı içerdim vs. sarhoş olunca unuturdum ayılınca tekrar moral bozukluğu olurdu. Şimdi ise moralimi bozmuyorum bile hayata gülümsüyorum her ne koşulda olursam olayım;)

0|0
    0|0
  • seni sakinleştirecek güsel bir film izle kendin dünyandan çık sonra filme kapıl

0|0
    0|0
  • canım sıkıldında gazteyi alır bi nerscafe eşliğinde bi de müzik açıyom eşlik ede ede dewam..

0|0
    0|0
  • Müzik dinliyorum bir süre sonra unutuyorum

0|0
    0|0
  • Alkol alırım küfür ederim

0|0
    0|0
  • morel değil moral onun doğrusu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• biraz düşün... sadece biraz düşün... beyninin esas işlevini yerine getir... hiç bişeyin önemli olmadığını göreceksin. (sevdiğin insanları görünce de moreller düzeliyo :D )

0|0
    0|0
  • Ağlıyorum. Boş bir yer bulup son demine kadar ağlıyorum. Bu beni rahatlatıyor ve sonra normal hayatıma dönüyorum.

0|0
    0|0
  • efkarlı müzikler dinleyip kendimi yerin dibine sokarım yok düzeltmek :)

0|0
    0|0
  • komedi filmleri, arkadaslarla toplanmak ,aılemle vakıt gecırmek ve neden bılmıyorum ama bısıklet surerken moralım cok duzelıyo rahatlıyorum unutyorm herseyı o arada hareketlı muzıkler dınlıyorum kulaklıgımı takıp:)

0|0
    0|0
  • temizlik yaparım

1|0
    0|0
  • beni her daim keyiflendiren dostlarım var:)))

0|1
    0|0
  • müzik dinle imkan varsa dışarı çıkıp kafa dağıt

0|1
    0|0
  • 2 damla göz yaşı beni 1 ay idare eder :)

0|0
    0|0
  • araba ile biraz hız bana iyi gelio, denemen de fayda var :/

0|0
    0|0
  • valla moralim bozuksa birşey düzeltemiyor bir süre öyle kalıyor .ama spor yaparım genelde .

0|0
    0|0
  • müzkle onarırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...