Sifonun bozuk olduğunu anlarsanız ne yaparsınız?

Arkadaslar düşünün bigün bi yere misafirleğe gitmek zorunda kalıyorsunuz ve ogunde motorları bozmussunuz.. bi süre sonra tuvalete gidiyorsunuz tam işiniz bitiyor cıkacaksınız ama sifonun bozuk olduğunu gördünüz o an ne yaparsınız? :)))

arkadaslar soruya puan verirseniz cok sevinirim...

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Su haznesinin içini açar tıpayı elimle kaldırırdım herhalde öyle bi durumda ne yapılabilir ki başka xD

yada sessiz sessiz sıvışacan başka çaren yok ki :D

0|0
    0|0
    • sifon bozuk oldugu için orda su olmama olasılıgı cok yuksek :))

• Burasının sanırım soru-cevap şeklinde ilerlemesi gerekiyor. En iyi si fazla uzatmayalım kardeşim bu muhabbet sifon dan başladı alıp başını gitmeden durduralım artık en iyisi :D...

;)

Kızlar Ne Diyor 7

• ben bes verdim ha birde isim bitince lehenle su duldurum atarim uyle pis brakmam

0|1
    0|0
  • Başka yerde wc ye gidince temizlik açısından herşeyden önce bir sifon çekilir..

1|1
    0|0
    • işte mantıklı bir cevap... fakat sorudaki kilit nokta motorlar bozuk illaki o tuvaleti kullanman gerekli...

• tabi ki diyeceğim hoşçakal ;)

• şuan sana nekadar ayıp bilemezsin :(( iyi madem görüşürüz arayı sogutma özletme kendini... :)) annengillere selam söle .. hayriye teyzeye falan :)) byebye...

• sen elimizde tüm imkanları kasten alıyosunki .cevaplarada baktım o bozuk o yok felan?

neyse . gitmeden önce motoruma dikkat ederim .

gerekirse erken kalkarım .

dışarda kullanmıyorum ...

0|1
    0|0
    • hayır neyi elinizden aldım aaa...? :(( allah aşkına sen hiç alafranga olan bi tuvalete girdiğinde maşrapa tas vb seyler gordunmu? musluk bozuk diye ben soylemedim.. ki sağlam olsada tas vb bişey oladıkca bi işe yaramaz... neyi elinizden almısım? hakkımı yeme lütfen :(( amac burda gülmek eğlenmek... düşünsene komik olmazmı? :)))

senin cevabınında acık kısımları var ama söylemeye cekindim acıkcası! :))

ama tesekkur ederim ilgi gösterip cevap yazdıgın için...

• bencede :D sorma :D

• aynen gerek yok :))

• oralarda kas falan wardır dök suyu

0|0
    0|0
    • alafranga tuvaletin bulundugu bi tuvalette tas gördünmü hiç daha önce bilmiyorum ama? cevap için tesekkurler...

• Lavabo camından kaçardım heralde utandım bak cık cık cık ... :P

0|0
    0|0
  • öyle bırakır çıkarım :D

0|0
    0|0
    • :))) tüüü piss seni :))) şaka şaka cevap için teşekkurler... puan vermeyi unutmayalım lütfen :)

• Çeşmeden tasa su doldurup dökerim.

Not: 1 puan verdim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• elime poşet geçirir boya badana yapardım :D :D

0|1
    0|0
  • mekan sahibine derdim icerisin hali ne öyle girmemle cikmam bir oldu bune hal :):):)):

1|0
    1|0
  • Sizin kenefte bi alem ben yaptım o geri çıkardı galiba beni sevmedi der yavaştan konuyu çoluk çocuk nasıla bağlarım.

1|0
    0|0
    • Yani o konuyu ordan bağlayamassın bence arkanı dön ve çık evden sessizce -_-

• ve bütün adres telefon ne var değiştir bence :))

• Onun evinde beslenmişsem hiçte umursamam israf olmadı avuç avuç gübre yapsın

• çoğu kişinin başına gelmiştir ; misafirlikte ihtiyacını giderirsin sifonu çekersin o bi türlü gitmez ya o daha kötü .s

0|0
    0|0
  • bişey yapmıcan sakince içeri gidip biz kalkalım artık diyip kalkıcaksınız bidahada oraya misafirliğe gitmiceksiniz :D :D

0|0
    0|0
  • yanıtla demişinde pek tarzım değil bu soru motor konusunda tecrübeli arkadaşların yorumlarına kulak ver:)

0|0
    0|0
    • burdaki motor konusu yanlış anlaşılmasın bagırsaklardan bahsedıyoruz acıklayalımda..:)))

yınede ilgin için teşekkurler.. :))

• yapma bunu yapma bunu... zaten esnek dilimiz var sende lastik etme iyice :))

• çek sündür 5milyon:)

• kova vb birşey varsa hallederim yoksa da zaten kendi sifonları klozet kapağını kapatır, sifonunuz çalışmıyor biliyorsunuz değil mi derim. soru da iğrenç ya bu arada

0|0
    0|0
    • sen kafanda nasıl yorumladın bilemem ama , burda amac gülmek insanların yüzünde hafif bir tebessüm olusturmak... yoksa kimse kimseden dünyayı kurtarmasını beklemiyor.. begenmediysen cevap yazmazsın olur biter ... sırf puan kazanmak veya bişeyler söylemiş olmak adına bişeyler yazmak bence daha iğrenç ...

• eminim herkesin yüzünde tebessüm oluşmuştur, paylaşamadım bu anlayışı, olabilir. evet puan hastasıyım, bağımlılığım var. tamam oldu mu

• 2. cevabım :)

polis çağırırım :)

0|0
    0|0
    • belediye daha mantıklı değilmiydi? :)) polis neden? kendinimi ihbar edicen ? :))

• Kanka olmadı 110 u ara hortumla müdahale etsinler al bak senin güzel haytın için bu kadar iğrençleştim :/

• yapmasamıydın ne? :)) şimdi gidip bi kenarda utanabilirsin kendinden :))

• Maşrapa ile su dökerim.

0|0
    0|0
  • Şu tuvalet muhabbetleri bir bitmedi arkadaş.

0|0
    0|0
  • alaturka tuvalet tercihimdir.

0|0
    0|0
    • tabi söyleriz sana özel yaptırırlar sen gitmeden önce :))

• nasıl bi şans varsa sende de mübarek :))

• Hepiniz mi yalılarda büyüdünüz anlamadım ben şimdi ki ?

Yükleniyor...