Gangnam style bir muzik değil de bir deney ise?

herkesin bildiği şu gangnam style muziğinin neden bu kadar popüler oldugunu araştırıken birden bu yazıyla karşılaştım okuyup yazıya hak verdim gelmiş geçmiş en saçma ve kurgusuz karografisiz bir dans ve klibin ve muziğin nasıl bu kadar popülor olabileceği konusunda bu yazı oldukça açıklayıcı geldi adete klip ve muziğin sözleri hipnoz etkisi yapmakta bu konuda sizin düşünceleriniz nedir

Güney Kore’li bir sanatçının yaptığı saçma sapan bir müziğin milyonları nasıl etkilediğini hep beraber izledik ve gördük.

Uzmanlar bu müziğin yüzyıllardır sevilen ilgi odağı olmuş parçaların notalarının bir deney labuatuarında birleştirilmiş ve etkisi gözlemlenmek üzere piyasaya çıkarılmış bir parça olduğunu belirtiyorlar!

Bakın bu tür deneyler dünyanın her yerinde yapılıyor!

İnsanlar insanlıklarından uzaklaştıkça bu hipnoza daha yatkın oluyorlar!

Tüm dünyanın yaşadığı bu deneyin parçası olmayalım, aptalca bir müziği gerekirse dinlemeyelim!

Bebeklerin bile ekran karşısında bu şarkıyla nasıl hipnoz olduğunu tüm haber kanalları vermiş iken; hala olaya eğlence gözüyle bakan halkımıza bu haberimizin içeriğini internetten araştırmalarını bekliyoruz!

FBKG

link

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

• Katılmıyorum bu yazıya.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ee yani hipnoz oldukta ne oldu şimdi.. piyasada bu kadar gereksiz şarkı varken gangnam style mı batmış millete hipnoz ediyorsa da hipnoz olanlar düşünsün

0|0
    0|0
  • Hipnoz doğru olabilir evet..Türkçe şarkıların bile çoğunluğunda insanların bilinçaltına hitap ediyorlar.Reklamlar yine öyle..Dizilerde kötü örnek davranışların alası var zaten..

En iyisi tv izlememek müzik dinlememek.Tv neysede müziksiz olmuyor..enstrüman mı dinlesek sadece napsak ki :/

0|0
    0|0
  • Bende düşündüm bunu..doğru da olabilir,yanlışta..popüler bir müzik haline geldiği için,uydurulmuş bir haber de olabilir..ama istisnalar kaideyi bozar.

0|0
    0|0
  • herkes o şarkıdan bahsediyordu bir dinleyeyim dedim 10 saniyeden fazla dayanamadım.

0|0
    1|0
  • Demek ki millet hipnotize edilmeyi uygun buluyor

0|0
    0|0
  • abartmayın ya

1|0
    0|0
  • zannetmiyorum..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• o zaman televizyon izlemeyelim gazete kitap okumayalım çünkü hepsinde sübliminal mesajlar var..

1|0
    0|0
  • Ya şu klibi müziğiyle beraber bir ben izlemedim galiba. ): Yaşasın İslam kuralları. :]

1|0
    0|0
  • Evet bak millet sapıtmış link

0|0
    0|0
  • kore firmasında çalışan arkadaşım bunun bunların kültürel bir dansından çıktığını, at dansı olduğunu söylemişti.

0|0
    0|0
  • İnternet Çağı bu hersey olabılır

0|0
    0|0
  • Berbat bir muzik.

0|0
    0|0
  • Evet bu konuda haklı olmaları kuvvetle muhtemel...

0|0
    0|0
  • başka geyik mi kalmadı yaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • türk gangnam styla dinleyin kardeşlerim :)

0|0
    0|0
  • çok saçma. adam seni şarkıyla hipnoz etse eline ne geçcek ki

0|0
    0|0
  • Kimse anladığından değil ritminden dolayı dinliyor. Hipnozla falan ilgisi yok yani. Hoş, ben o müziği 20 sn'den fazla dinlemedim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...