Ah şu kadınların sözünü geçirme inadı

nedir anlamıyorum bugün gündüz telefonda kız arkadaşımla konuştum ve uzun süredir görüşmediğim ortaokul arkadaşımla buluşacağımı ve akşamda arkadaşımın evinde kalacağımı söyledim fakat hayır kalamazsın napcan orda diyor daha önceleride yaşadığm için bu konuyu tartışmaya dönüşeceği için sustum ne yapmalıyım sizce

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Neden diye sorsaydın ya? Niye istemiyormuş? Eğer sırf uyuzluk olsun diye istemiyorsa ve sen de aslında kızı çok sevmiyorsan ayrıl, çekilecek dert değil, çocuk gibi o ne öyle...

Ama "ah şu kadınların..." demen komik olmuş, her kadın aynı değil ayrıca hiçbir mantıklı açıklaması olmadığı halde kız arkadaşına şunu yapma bunu yapma diyen erkekler de dolu...

Böyle mantıktan yoksun canlıların cinsiyetlerinin bir önemi yok, komple kımıl zararlıları =). Uzak durmakta fayda var.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• susmaya devam et çıldırı iyce

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• susmayacaksın sen erkesin sen kendi sözünü geçiremezsin kız arkdaşın şutlar yakında seni

0|0
    0|0
    • çoğu zaman dengesiz ve olmayacak şeylerde sözümü geçiriyorum geçirmiyorum değilde bu ara ailesel yönden çok sıkıntıda o yüzden fazla tepki vermek istemiyorum zamanı gelince net bi şekilde açıklarım

• ALIŞTIRMA böyle şeylere.hayatının kendine ait olan kısmına sahip çık

0|0
    0|0
    • orası öylede susuyorum bakalım şimdilik zamanı gelince kaşırım :)

Yükleniyor...