Facebook hesabımın sahte olduğunu idda ederek hesabıma erişimimi engellediler

facebookta adımın başındaki çengeli kaldırdım daha sonra yeni adın tarafımızca onaylanmadı, sahte isim kullandığın için hesabına erişim engellendi , tc kimlik numarası baba adı gibi bilgileri gizleyerek kimlik fotoğrafı gönder dediler yolladım birazdan bizden e-posta alacaksın dediler dün hala atmadılar hesabım açık şu an ama ben giremıyorum daha önce basına böyle bi şey gelmiş olan var mı

Güncellemeler:

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• benim başıma geldi

farklı bi isim kullanıyordum. Şimdi gerçek isminizi girip kimliğinizi gösterin dediler.

Hesaba kendi ismimi girmek istemedğimden zaten farklı isim girmiştim o yüzden Ben de bıraktım o hesabı. Bir kaç ay sonra tamamen siliyorlar

gerçekten facebooka yolladığından eminsen bişey olmaz.

0|0
    0|0
    • facebook sayfasında oldu keklendin dyolar ya kötü hissettim kendmi şu an hacklenmk böle mi oluyo

• facebookta gerçekten böyle bir durum var ve benim başıma geldiği için hacklendiğini düşünmüyorum.

• @emeritus bana mesaj atabilir misiniz?
      benim de aynı sorunum var

Erkekler Ne Diyor 15

• Yardım kısmı vardır elbet . Oraya bir yazı yaz belki acarlar

0|0
    0|0
  • Bu var ya tamamen facebook un düzmecesi göndermesen iyiydi ne alaka ya senin fotoğrafın falan nerden bilecekler ki elinde dosya kaydı mı varmış bilgi topluyor arkadaşım facebook gelmeyin galyana kapatın gitsin hesabının da bilmem nesinin de.

0|0
    0|1
    • dimi baba adı tc kimlik no kapatıyor ama fotoğrafın altında ki kodu herkes unutuyor

• Hayır; Hesabın şüpheli olursa facebook senden resmi belgeler ister, bu nüfus cüzdanı olabilir vs.vs Gönderdiysen beklemelisin, hacklenme gibi bir durum söz konusu değil.

0|1
    0|1
  • Bir internet sitesine TC kimlik no girmeyiniz.. Facebook değil isterse google olsun..

Al sana babeyin adı diye bir geri dönüş yaptığını umuyorduk.. Verdik gitti yazmışsın..

1|0
    1|0
  • Güzel keklemişler, Bayanların en çok bu yönünü seviyorum lan:D

1|1
    1|1
  • Mesajına arkadaşın olamadığım için cevap veremiyorum. Korkacak bir durum yok, mesaj da geç gelebilir. Gönderdiğin kimlikteki verilerle hesabındaki veriler incelenecektir.

0|0
    0|0
  • bidiğim kadarıyla facebookun türkiye ofisi ve türkçe teknik desteği yok ayrıca vatandaşlık numarası aktivasyonuda yok geçmiş olsun fena keklenmişsin umarım bilmediğin borç adını duymadığın şirketin olmaz ve inşallah geçer

0|0
    1|2
    • link Böylece öğrenmiş oldun.

• @Phreaker kime yazıyon aga sen facebooka mı asılıyon yoksa sorana mı

• Kimseye asıldığım yok arkadaşım ne bu gerginlik.

• geçmiş olsun senin hesabı hacklemişler sende verdiysen bilgileri unut o face i artık

0|0
    0|1
  • Burada da gizlisin zaten..

Bu fake muhabbeti kaderin senin aslında.. : /

0|0
    0|1
    • CEvabı aldıktan sonra soruyu güncelleyip gizliye çevirdi. Bil istedim.

• sende yeni hesap aç parayla değil sonuçta

0|0
    0|0
  • olsun kızım güvenme facebook kim ki ?

0|0
    0|0
  • kızım sen saf mısın yoksa dalga mı geçiyorsun o bilgiler yollanır mı ? ?

0|0
    0|0
  • sanki parayla bidaha aç :D

0|0
    0|1
    • bir sürü arkadaşım var ve tekrar ekleyemeyeceğim kişiler ekli

• boşver bi sürü arkadaşın olacağına 1 tane oldun adam gibi olsun :D:D

• göndermem yeniden açarım iki dakka. ayrıca ilk defa duydum face bunu da yaptı he

0|0
    0|0
  • TC kimlik, baba adı falan mı? =|

Facebook iyice abartmış yahu o ne öyle. Milyonlarca kişinin yavaş yavaş ve tek tek bilgilerini topladıklarını düşünsene... Bence vermesen iyi olurdu.

0|0
    0|0
    • tc kimlik numarası baba adı gibi bilgileri gizleyerek kimlik fotoğrafı gönder dediler diyor.

• onları kapattım fotoğrafta

• Türkçe mi söylüyorlar bunu ve hangi e-posta adresinden geldi bu bilgi?

Kızlar Ne Diyor 5

• facebook neden kimlik istesin ki tek diyecekleri yeni adın onaylanmadı der eski adınla devam edersin. facede sahte isim kullanıyorsun diye red etme olayı olmaz kimsenin kimlikte yazan adını kullanma zorunluluğu yok.

0|0
    0|1
  • yok öyle bir şey

0|0
    0|2
  • geçmiş olsun :( seni şikayet etmiş olabilirler sahte profil diye düşmanın var mıydı?

0|0
    0|0
  • biri seni yemis olmasin :-).

0|0
    0|1
    • facebookun security kismini yonetenler salakmis o zaman. baskasinin fotosunu koyup photoshop yapsan kim alar :-).

• Telefonla onay istemediler mi daha önce?

0|0
    0|0
    • hayır

• Sen yukarıdaki keklendin, haclendin diyenlere bakma facebook kişinin kendisi olduğunu kanıtlaması için bu durumlarda kimlik istiyor ama şöyle istiyor kimliğini taratıp üzerindeki tc noyu baba anne adı felan üzerini karalıyorsun sadece ismin ve soy ismin kalacak şekilde sonra onu gönderiyorsun, Bu şekilde yaptıysan doğru.

Yükleniyor...