Eski sevgilimi sevgilisi ile gördüm...

Bugün dışarıda 6 ay önce ayrıldığım eski sevgilimi yeni sevgilisi ile gördüm. Kız balık etli kısa boylu minyon tipli yani, ve sarisindi. Biz beraberken bende saçlarımı sarıya boyatmistim ve o bana o zamanlar sarı sacı çok itici bulduğunu söylemişti ve derhal koyu renge boyatmam gerektiğini söylemişti bende onu çok sevdiğim için yapmıştım. Şimdiki sevgilisi balık etli, ama ben 3 kilo aldığımda sisko diyip dalga geçmişti benimle. Bu nasıl bir adalet?

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Ne yani? Senden daha iyisiyle cikamadi diye mi uzuluyorsun?

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• İlişkilerde adalet diyemezsin. Cünkü ilişkilerde erkek ya da kız cıktıgı kişinin yüzündeki bene , kaşındaki incelige , gözlerindeki güzellige, bakışına, gülüşüne vb. olan yerden etkilenmiştir.

bu yüzden burada adalet arama.

0|0
    0|0
  • 6 aylık sevgilisiyle dalga geçen adamdan onun kusurlarını surekli yuzune vuran adamdan ne hayır gelir ki senle çıkarken amacı belliymiş aslında kurtulduguna sevinmelisin... Hayır kusurun olur insan gıbı uyarır söylersinde dalga geçmek neyin nesi

0|0
    0|0
  • çarpsaydın tokadı

1|0
    0|0
  • sana yakışmıyodur sarı saç o kıza yakışıyodur o zaman. ayrıca neyin tribindesin 6 ay olmuş şimdi dönüp bakma bile bence.

0|0
    0|0
  • Sevgi dediğin bir sürü etmenin toplamıyla çıkar En azından bi numaran olacak

Senin demek kusurlarını örtecek bi numaran yokmuş

0|1
    0|0
  • zevkler zamanla değişebilir.

1|0
    0|0
  • yokluktan olabilir. saçlarının sarı olması hoşa gitmiştir başka erkeklerinde hoşlanmamasın için ndegiştirmeni istemiştir.

0|0
    0|0
  • dış görünüşe bakmıyo ozaman adam ruhunun ince noktalarını inceledikten sonra karar verdi demekki

0|0
    0|0
  • adam hovarda işide bu zampara aşk için uçar, Atina`ya, Roma`ya

0|0
    0|0
  • seninle ne için çıktığı belli.Sağlam kurtulduysan yat kalk dua et !

0|0
    0|0
  • sende yeni bir sevgili bul ozaman artık

0|0
    0|0
  • onunla takılıyordur belki veya sarı saç sana yakışmıyordur ama o kıza yakışıyordur senin fizikle o bir değildir bu yüzden farklı yrumlamalar olabilir

0|0
    0|0
  • adam tutarsız biriymiş şansın yokmuş sana denk gelmiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• sen şimdi tam olarak ne öğrenmek istiyorsun... sarı saç sana yakışmamış ta olabilir ..o kıza yakışmıştır..ondan çekici olmuştur... çoğu kız; ayyy sarışın erkek mi...iğrenççç erkek dediğin esmer geniş omuzlu olur... derler... derler dii... amma velakin kıvanç tatlıtuğ... her türlü gideri var derler yaa... herkesin şöyle bi içi akıyooo yani.. link bak beni susturdu :))

sen kendini nasıl beğeniyorsan git saçını ona boyat... kendini nasıl hissediyorsan... öyle saçını kafaya göre boyayabiliyorsan... git inadına saçını sana yakışacak! bi sarıya boyat :)))

kafana tokadan başka bişi takma bebeğim :) :*

1|0
    0|0
  • vallahi görünüşü adelet olarak görüyorsan sana yazık aslında.

zevkler değişebilir ki belki o senin gibi fiziği güzel değildir ama eski sevgiline göre çekici bir yanı vardır sende olmayan. senin kıskandığın belli açıkcası, bence fazla takma olayı. ne bok yerlerse yesinler senden bunane sen kendin mutlu olmaya bak canım

0|0
    0|0
  • Çok büyük konusmus eski cıktığın demek ki.

0|0
    0|0
  • Seni kusurlarını görecek kadar seviyormuş, onu ise görmeyecek kadar...

2|0
    0|0
  • Büyük konusmanin sonucu guzelim takmaaa

0|0
    0|0
  • her şey saç boyasında kiloda mı bitiyor bu kadar basit düşünme

0|0
    0|0
  • İnsanın sevgisi olmayınca inan karşındaki insanda bir sürü kabahat, kusur bulabiliyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...