Sevgiliniz sizi en yakın arkadaşınızla aldatsa tepkiniz ne olurdu?

evet sevgilinizin sizi en yakın arkadaşınızla aldattığı öğrenseniz ne yapardınız ?

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• ikisini de parçalardım herhaldeç...

sonra da hayatımdan silip atardım ikisini de hayatımdan...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Hiçbir şey söylemezdim vicdan azabı onların yakasını bırakmazdı ve mutlu olamazlardı bir ömür boyu çünkü ALLAHA havale ederdim o en iyisini bilir.

0|0
    0|0
  • sinir krizi geçirirm.

0|0
    0|0
  • sevgilime tek kelime etmem arkadasımın yüzüne tükürür rezil ederim ve ikisininde cehenneme gitmesi için dua eder asla görüşmez hiç bir açıklamayı geri dönüşü blabla kabul etmeeeeeeem

0|0
    0|0
    • sevgiline niye tek kelime etmiyosun.. ? .d

• bravo valla böyle bi durumda kuuul olabilceksin.. :))

• tabiki olacaksın olmalısın yeteri kadar aşağılanmışsın bide ezik davranışlar sergilememelisin belkide başıma gelmediği için bu kadar rahatım konuşuyorum ama gururlu olman gerekir diye düşünüyorum çünkü bu bir hakaret ;)

• ne yalan söyleyeyim kabuğuma çekilir sessiz sakin hayatıma devam ederdim

0|0
    0|0
  • şaşırmam insanoğlu sonuçta beşer şaşar kör bir kaşar demişler.

0|0
    0|0
  • bi daha gormeemk uzere arkama bakmadan kaçarım

0|0
    0|0
  • hiçbirşey yapmazdım onlar gibi küçülmezdim susmak en büyük erdemdir ama tek bir cümle söylerdim ikisinede allah belanızı...

0|0
    0|0
  • kesin benim arkadaşım değildir o ..arkadaşım olsa sevgilime yan gözle bakmazdı.. bakamazdı..

0|0
    0|0
  • kendimi aptal hissederdim heralde. ikisinide rezil ederdim.

0|0
    0|0
  • ikisinede yol verrr

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kıza dönüp "Beni arkadaşının sevgilisine yan gözle bakacak kadar alçak birine tercih ettiğinin farkında mısın?" derdim.

Kızdan çok en yakın arkadaşımın bana bu yamuğu yapması koyardı. Arkadaşımı kız baştan çıkarmaya çalışmış olsa bile arkadaş dediğin böyle arkadan vurmaz ya!

0|0
    0|0
  • ikisine de hayatı zindan ederim kabüs gibi çökerim üstlerine ...hatta daha da ileri giderim muhakkak vururum cezası bile yok bunun..

0|0
    0|0
Yükleniyor...