Eşiniz/sevgiliniz'in estetik harikası olduğunu öğrenseniz siz ne yapardınız?

geçenlerde gazeteler yazdı haberler gösterdi, haberiniz vardır.. çinde eşinin estetikli olduğunu öğrenen adam ( bebekleri çirkin olmuşmuş da öyle öğrenmiş..) eşine boşanma ve tazminat davası açıyor ve haklı bulunuyor, iyi de tazminat alıyor.. çevremdekilere sordum, ben de aynısını yapardım kadın resmen kandırmış, diyenler de oldu.. ben yapmam sonuçta artık eşim hem çocuğumuzda olmuş önemli olan iç güzellik.. diyen de. ben genel kanıyı merak ediyor ve soruyorum, siz ne yapardınız?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• O kandıran kadında da ne vicdan varmış arkadaş.

Sahte bir kişiden anında buz keserim

0|0
    0|0
  • Öğrenmemiş gibi yapardım o kadar harika ise.

0|0
    0|0
  • Şaşırırım. Eski fotoğraflarını göstermesinde ısrar ederim. Sadece nasıl bir değişim geçirdiğini merak ederim. Kandırmak bu durum için ağır bir kelime bence , olabilir kendini beğenmiyor eski halini görmemi istemiyor. Ama adam ilginç, böyle dava konusu mu olur? Hem bebeğin çirkini nasıl oluyor?

0|0
    0|0
  • Bende kulaklarımı estetik yaptırsammıki yok yok ALLAH verdiği ve böyle uygun gördüğü birşeyi değiştirmek olmaz ben böyle rahatım hahaha varsın böyle beğensinler beğemeyenler ha kapı aha sapı :) kadının kandırması yalnış tabiki doğruyu söylemesi daha iyi olurdu

0|0
    0|0
  • o noktadan sonra zaten ne yapayım hiç bir şey yapmam öncesinde öğrenirsem de yakışmışsa sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • sorun edıcek bır durum yok..şu an mı guzel mı?guzel.. bu kadar

0|0
    0|0
  • kulağının dibine 3 tane yapıştırırdım :D

0|0
    0|0
  • hemen ayrılırdım ondan orjinal birini bulurdum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• başta estetikli olduğunu bilmek isterdim ama artık iş işten geçmiş çocuk olmuş adamı da seviyorum ne yapayım.

o çinli adamın karısını boşamak için bahaneye ihtiyacı varmış hem bahaneyi bulmuş üstüne bi de para almış ohhh miss

0|0
    0|0
  • ya ne acaip seyler bunlar. biz erkeklerin tipine bakip almyrz. okuz aliyorz belkide ama adami seviyoruz diye bircok seyide gormezden gelyrz. estetik gecrms sunu yapmis bunu yapmis hepsini gec ya yaslaninca guzellik kalmioki. onemli olan ic guzellk

0|0
    0|0
  • Gider doktorun elini öperdim nasıl da belli olmamıs.

0|0
    0|0
  • Şaşırırım tabii ama neden sorun çıkartayım ki yani? Önemli olan şu an yakışıklı ya da güzel olması değil mi:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...