Çerez tabağındaki hangi kuruyemişsiniz, neden?

Çerez tabağındaki hangi kuruyemişsiniz, neden?

Lütfen sadece ciddi cevap verecek olanlar cevaplasın nasıl bir terbiyesizliktir arkadaş.

Not1: link bununla çekiyorum fişi, dinleyeceksiniz yüksek sesle dinleyin sefil hayatınıza renk katın. Hahahaha muah<3 güldüğüme bakmayın, son harekette bana hiç yakışmadı.

not2: gizli kullanıcı, hani oturursun kafan böyle sağa sola flulu, sürekli yol kontrol sistemi şarampolden çevirir salyangoza bağlı denge sistemi. Hah, işte o sırada elini yılan gibi uzatır bordonun üzerine tuz taneleri olan kabuklara elini atarsın ya, ama o kalabalıktan(artık çöptür) bir fıstık çıkmaz. Yıkım... onun gibisin. Boşsun.

0|0
10|11

En İyi Erkek Görüşü

• Antep fıstığı elinde üçer beşer biriktir dişinle ayır ye beni ham yap beni yeah

3|1
    0|0
    • ayıklarsın bir de ince ince utanmadan, sanırsın ki bir akıllı sensin :D

• He sanki gözümüz elindekilere kaçtane aldı lan diye kaymıyo sanki bi hıyar biziz cık cık cık

• :D:D helal olsun

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 10

• en ucuz ve bayat olanından bişeyler işte

1|1
    0|0
  • Tamamen kapalı antep fıstığıyım. Fethim zor, fatihim tek :((88

2|2
    1|2
  • Açılmış fıstık. Onu görünce mutlu olursun. Oh be kabuğu yok dersin hop atarsın. İşte öyleyim. Benle olan aynı öyle yaşar anı. Canı asla sıkılmaz ne yapacağını bile düşünmez hiç uğraşmaz her şeyi ben hallederim düşünürüm. Kabuksuz fıstık işte. :D

0|1
    0|0
  • İki adet badem tanesinden biriyim abi ben..

link

1|1
    0|1
  • antep fıstığı ya da en iyisi ceviz olsun, kabuklu ama içinde kerameti. hem ceviz bildiğin sağ lob sol lob ya

1|1
    0|0
  • çekirdek kaplarının içindeki gramı yükseltsin diye konulan ufak çıpıtlardan olayım..tabağa düşeyim..alan küfretsin..muah <3 sadıcım sjkldfksdfsd

0|1
    0|0
  • hani kuruyemişin içine taş kaçarya aha o benim kolay lokma değilim beni yutamazlar ;)

1|1
    0|0

• kaju

0|1
    0|0
  • damağa giren çekirdek parçası olayım. o kadar kılımdır

0|1
    0|0
  • beyaz leblebiyim yanlışlıkla yiyenin dişini kırıyorum.

0|1
    0|0
    • o değilde sarı leblebi tuz gibi dağılıyor,çerez tabağında daha neyin kahramanlığı...asdsadasd

Yükleniyor...