Çerez tabağındaki hangi kuruyemişsiniz, neden?

Çerez tabağındaki hangi kuruyemişsiniz, neden?

Lütfen sadece ciddi cevap verecek olanlar cevaplasın nasıl bir terbiyesizliktir arkadaş.

Not1: link bununla çekiyorum fişi, dinleyeceksiniz yüksek sesle dinleyin sefil hayatınıza renk katın. Hahahaha muah<3 güldüğüme bakmayın, son harekette bana hiç yakışmadı.

not2: gizli kullanıcı, hani oturursun kafan böyle sağa sola flulu, sürekli yol kontrol sistemi şarampolden çevirir salyangoza bağlı denge sistemi. Hah, işte o sırada elini yılan gibi uzatır bordonun üzerine tuz taneleri olan kabuklara elini atarsın ya, ama o kalabalıktan(artık çöptür) bir fıstık çıkmaz. Yıkım... onun gibisin. Boşsun.

0|0
1011

En İyi Erkek Görüşü

• Antep fıstığı elinde üçer beşer biriktir dişinle ayır ye beni ham yap beni yeah

3|1
    0|0
    • ayıklarsın bir de ince ince utanmadan, sanırsın ki bir akıllı sensin :D

• He sanki gözümüz elindekilere kaçtane aldı lan diye kaymıyo sanki bi hıyar biziz cık cık cık

• :D:D helal olsun

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• beyaz leblebi olmayayım, yeter. hep dipte bıraktığım, yemeyi tercih etmediğim çerezdir. gereksizdir. ailede bir babam yer sadece ama onun da bir olmazsa olmazı değil. zavallı beyaz leblebi.

1|1
    1|0
    • beyaz leblebi pişmalıktır, beyaz leblebi olmadığın kadar iyi olduğun için sona kalmaktır

• çikolatalı leblebim ol <3

• Kajuyum ben. Çoğu kişi bilmez. Ama tadım da çok güzeldir :D

0|1
    0|1
  • seçme şansım yok.bugüne kadarki beni beğenen kız olsun erkek olsun hep bana fıstık diye hitap ediyo.kızsa fıstık erkekse fıstığım ne iş anlamadım :)

0|1
    0|0
  • antep fıstığı...dicem ama herkesi tek alternatifi:)) gibi...

kaju..böle dışardan bakınca sert bir mizacı var givi..kıvrımlı,dümdüz bir yapısı yok aslında..ama tadı o kadar naif ki...

0|1
    0|0
  • çerez tabağındaki badem olayım.

diğer çerezleri yemeye gerek kalmasın.oh.

0|3
    0|0
  • çekirdeğim, dudak yalatıyorum. ahah.

1|1
    1|1
  • şekerli leblebi

görüntüsü kandırır da tadı hiç bi b.ka benzemez

0|2
    0|0
  • fındık. o kadarım.

0|2
    0|0
  • Çümkü fıstık gibiyim ;);))))

1|2
    1|3
  • kabuklu fıstık - dişlerin arasına gelmesi, soyulması ve şeklen kum saati gibi olmasından mütevellit

0|2
    0|3

Erkekler Ne Diyor 10

Yükleniyor...