Soğuk algınlığı salgını mı var?

Herkes ''ya boğazlarım çok pis yanıyor'' diye geziniyorken ortada, bu gün ben de katıldım bu kervana..

Herkes birbirinden kapıyor herhalde?

Hasta hasta işe gelen mallar yüzünden böyle galiba. Git arkadaşım yatıp dinlensene işte. Sen mi kurtarıcaksın şirketi?

(Çok hastayım lan, boğazım yanıyor. N'abıyım? :/)

• Ha o mu, ben de öyleyim ya :/
    25% (4)0% (0)20% (4)Oy Ver
  • Çorba yapayım mı yavrum sana ben?
    44% (7)0% (0)35% (7)Oy Ver
  • Geber amk.
    12% (2)100% (4)30% (6)Oy Ver
  • Sana atkı-bere öreyim mi?
    6% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
  • Şöyle koca karı tarzı bir metod var, yazıyorum...
    13% (2)0% (0)10% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• 26 gün önceki soruya şimdi cevap.

Her neyse dikkat et kendine. Bir daha kapma şifayı kalın giyin günde 1 kere de olsa sıcak bir şey iç.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• çorba yapayım mı şöyle bol limonlu hafif acılı şehriye çorbası gribe iyi gelir. ama şimdi şartları zorlamayalım sen varsa nane limon yap ya da sadece sıcak su limon bal karışımı yapıp iç.

ben aşımı oldum grip olmam kolay kolay

0|1
    0|0
  • Çorba yapem sana :(

Babamda çok çikolata yemiş boğazına yapışıp yakmış mı ne olmuş onun boğazıda çok acıyor , aklıma gelmişken yazim dedim :/

0|1
    0|0
  • ben birkaç saat içinde bu bilgisayarın başında ruhumu teslim edebilirim, o derece hastayım yani.Napçam ben de bilmem böyle ölcez gitçez heralde.

0|1
    0|0
  • efenim ılık suya yarım limon sıkıp üzerine de 1 tatlı kaşığı bal ekliyip içiyorsunuz.:)

geçmiş olsun .çorba yapayım dedim ama koca karı tarifi verdim:D

0|1
    0|0
  • iki damla elma sirkesi bi kaşık bal bir bardak sıcak su karıştır haftada bir iç. kesin çözüm :)

0|1
    0|0
  • Çorba yapayım beraber içek. Ben de aynı hastalıktan oldum. Boğaz-ciğer kalmadı.

0|2
    0|1
  • zencefil+bal

0|1
    0|0
  • geçmiş olsun öncelikle...evet var maalesef..bende de etkisi hala devam etmekte:/

0|1
    0|0
  • Geçmis ossun :((( sıcak sıcak bir tylolhot verem?

0|1
    0|0
  • Doktora gidip iğne olmak

0|0
    0|0
  • Herkeste olur o

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• alkol kesin çözüm.mikrobunu alır.

0|1
    0|0
  • Yağmurlu günde bira içtik , bende hafif yutkunamıyorum. Bana da çorba yapar mısınız gızlar ?

0|1
    0|0
  • limonlu çay iyi olur...

0|0
    0|0
  • Bu aralar herkes aynı sorundan muzdaripmiş. "Çok yağmur var İstanbul'da" dediler, doğru mu? Burada hava günlük güneşlik. Gece normal bi' sweat ile çıktım dışarıya.

1|1
    0|0
Yükleniyor...