Olgun erkeklere soruyorum.. Sevgili, eş adaylarınız için yaş sınırınız kaç?

23 yaşındayım ve kendimi yaşıma göre çok olgun buluyorum. Arkadaşlarımın sevgilileri genelde kendi yaşlarında veya kendilerinden küçük.

Benim gözümse hep olgun erkeklerde yani genelde beğendiklerim 28-30 arası. Çok hoş ve şey geliyolar bana işte anlarsınız..

Peki bu yaşlardaki erkeklerin 23 yaşındaki bir kıza bakışı nasıldır? Çocuk gibi mi düşünürsünüz bizi?

Bizi ne ölçüde ciddiye alırsınız tatlı sevimli bir kız gibi mi yoksa olgun bir bayan olarak göreniniz var mı?

Bir de ben kariyer sahibi birini istiyorum. Erkeklerinde anca bu yaşta olanları bir yerlere gelebiliyor..Sanırım bu da etkili.

Güncellemeler:
alakasız olabilir ama aynı başlık altında sormak istedim.

DÜZGÜN bir erkek 30'una kadar niye evlenmez? Yani kariyer dışında ne sebeple olabilir hoş o da bir neden değil ama neyse..

Bana 30'a kadar evlenmeye erkekten korkacaksın düzgün erkek olmadığı için evlenememiştir diyen oldu doğru mudur sizce?

0|0
0|25

En İyi Erkek Görüşü

• asıl 20 li yaşlarda evlenenler hata ediyor..daha karakteri oturmadan evleniyorlar..olgunlaşmadan..evlilik öyle çoçuk oyuncağı değil.doğruyu seçmek şart.çoçuk gibi hemen şıpsevdilik yapıp evleniyorlar.bence yanlış.erkek eğer üniversite okuduysa yaşı 22-23 e gelir.askerlik işe girmesi falan 25 i bulur bence 26 ideal bir yaş.daha hayatını düzene koymadan kanın deli aktığı 18-20 li yaşlarda evlenmek bence çoçukluk...

2|0
    0|0
    • katılıorummm

• aslında erkeğin cinsel anlamda en güçlü olduğu zaman 20 li yaşlar..fakat geleceği düşünüyorsa hayatını düzene koymak istiyorsa saçma sapan bir iş yapıp erken yaşta evlenmez..herşeyi yoluna kor sonra evlenir.

• sadece cinsellik için yaşamadığımıza göre sorun yok :)

Erkekler Ne Diyor 24

• Bir erkek 28 lerde olgunlaşmaya başlar.

Tabi 28 den önce karşısına cıkan gercekten de olgun oldugunu hisseden kız erkegi olgunlaştırır.

30 una kadar evlenmeme sebeplerinden biri de budur.

30 a kadar evlenmeyen erkek düzgün olmadıgından evlenmemiştir sacmalıktan ibaret.

Karşısına ya bir kız cıkmamıştır. Ya terkedilmiştir. Ya da düzgün bir kız cıkmamıştır.

0|0
    0|0
  • 23 yasindasin ve cocuklukla uzaktan yakindan alakasi yok 30 yasindaki bir erkek seni cocuk diye kale almiyorsa onda bir sorun vardir.

güncellemene gelince 30 una kadar evlenmemis erkek düzgün deyildir ön yargisida sacma kismet olmamistir veya kendi tercihidir bunu bilemessin.

kariyere fazla takilma bence kafa yapina uyacak ve mutlu olabilecegin birini düsün.

0|0
    0|0
  • 23 yaşındasın, kendini yaşına göre çok olgun buluyorsun ama hala ezberden yaş sınırı soruyorsun.

Soru iptal.

0|1
    0|1
  • iki hafta önce erkek arkadaşımı (40) kız (24) ile tanıştırdık. Her ikisi de çok memnundu.. Yani senin aradığın öyle fazla düşünecek bir yaş sınırı değil..

0|0
    0|0
  • 28 yaşındaki biri olarak şunu söyleyebilirim..

22-23 iyidir ne çok çocuk ne çok olgun..tadından yinmez..

0|1
    0|0
  • 18.2

0|0
    0|0
  • çok doğru bakış açısı, güzel tespitler. 23 yaşındaki kızdan kıza fark var tabi. sen yazı şeklinden anladığım kadarıyla da olgun bi kıza benziyosun. çocuk olarak görülecek yaşı geçmişsin zaten. bence 30 yaşındaki bi erkek için ideal bi eş adayı olabilirsin. tabi bazı kızlar söylediğin yaş da çocuk gibi davranıyolar vr bi kaç bildiğim örnek. bi arkadaşım çıkıyo şimdi 23 yaşında bi hatunla. bırak evlilik düşünmeyi sinemaya gitmem o kızla. nası tahammül ediyo kankam ona anlamıyorum

0|0
    0|0
  • 33 yaşındayım 30 yaşındaki kadınları bile çocuk görürüm. yaşla değil karakterle, tecrübe ve terbiye ile alakalı daha çok. 18 yaşında olgun da olunabilir 45 yaşına gelip ham kalabilir insan.

0|0
    0|0
  • ilk olarak hoşlandığım kadının karşısına bir check list ile çıkmam yaşın ne, işin ne, sarışın esmer falan ama sorun bu insanlar arasında yaş farkı problemi olurmu içinse iki kişinin olgunluk kat sayısı birbirine yakınsa problem olmaz...

güncelleme içinse 17 gün sonra 30 olucam evlenmememin sebebi kariyer ya da başka bir sebep değil ben onunla bir ömrü paylaşabilirim diyebileceğim bir kadını bulamamam...

0|0
    0|0
  • ben yaş sınırı olarak 25 uygun görüyorum kişiye göre 1-2 puan tolerans limitim düşebilir.seçerken sosyal konumunu önemsemem sadece ruh arkadaşım olabilecek herkesi aday görüyorum.

0|0
    0|0
  • yalan demıs kım demısse..30 unda kadar evlenmeyenden korkacakmıssın..kendımden ornek vereyım 6 yıllık bı ılıskım oldu..1 bucuk yıl once bıttı..eee ? sen bu devırde 6 yıl ılıskı surdurebılecek erkek tanıyomusun ? varmı etrafında ole bırı ?

sımdı ben mı hatalıyım evlenmedım dıye ?

su an evlılık hakkında bı dusuncem yok, lakın benı evlenmeye ıkna edebılcek kısılıkte bı kızın karsıma cıkacagına dair Inancım YOK..cunku alemde it izi at izine karısmıs..

0|0
    0|0
  • 23 yaş az değil ama tabiki karakterde bir etkendir,fiziği ile birlikte karakteride olgunlaşmış 23-24 yaşında ki bir kız bence hiçte çocuk değil,aksine 24 yaşında çokta kadınmsı kızlarlada tanıdım :)

0|0
    0|0
    • güncellemen gerçektende alakasız olmuş biraz,düzgün erkek 30'una kadar evlenmez demişsin birde 30'una kadar evlenmeyen erkek düzgün değil demişsin,sen neyi sormak istedin anlamadım ?

• erkekler kesinlikle kendilerinden 5-6 yaş küçük birini isterler..dediğiniz gibi 28 e 23 yaş gibi...neden çünkü aynı yaşındaki bir bayana göre daha çekicilerdir...hem çocuk gibidir.hem tatlıdır ,sevimlidir.hemde cinsel anlamda belki 5 yıl daha birbirleriyle olacaklar..

0|0
    0|0
  • bende gencım ama kariyer sahibiyim her yaşlı olan karıyer sahibi die bişi yokkı

0|0
    0|0
  • evlenmeyen adam adamın dibidir...her şekilde tartışırım

0|0
    0|0
  • aşk için yaş sınırı yoktur bence

0|0
    0|0
  • para yok"cevap kısaymış"

0|0
    0|0
  • korktugu icindir duzgun birini bulamadigi icindir

0|0
    0|0
  • 28 yaşındayım sevgililerim zaten senin yaşlarında oldu normali budur bence

0|0
    0|0
  • 20 yaşındaki bir kız olur ve olduda

0|0
    0|0
  • 28-30 derken 29 mu demek istedin yani bende 29'um :)

0|0
    0|0
  • ben genç isterim..bana o yakışır..

0|0
    0|0
  • Kadının olgunlaşma yaşı 30 ve üstüdür merak etme yani seni beğenende olur

0|0
    0|0
  • Ben kendimden küçük birisiyle hiç olmadım ve olmayı da düşünmüyorum. Kafalar uyuşmuyor açıkcası. Çok çocuk geliyor bana yaşıtım kadınlar.

30 yaşında olsaydım 23 yaşındaki bi' kıza "çocuk" diye bakardım açıkcası. Önyargı değil bu, sürekli yaşadığım bir şey.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...