Duyduklarını içine sindirip benimle barışmak istiyor. Seçimim, inanmam gerek ve tek tercihim.

bir arkadaşımın benim arkamdan kuyumu kazdığımı ve yalan yalnış şeyler soleyip beni sevgilimden ayırdığını öğrendim. diğer arkadaşlarım yani okuldakiler hakkındada eski sevgilim kötü şeyler öğrenmiş. ve şimdi bana onları hayatından çıkar ve bana geri dön diyor. sizce ne yapmalıyım? çokta seviyorum... onunda beni sevdiğine eminim hala iyiliğimi düşünüyo o duyduklarını içine sindirip benimle barışmak istiyor.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Hemen barıs ama konusmadan barısma kırgın olduğunu söyle baskalarına inanmadan senle konusmasını söyle ama barıs yani inadına arkadaslarınıda sil at.

1|0
    0|0
    • peki ya annem? karsı ılıskımıze. ve ben sevıyorum cok hemde.

• benı terkettıgı ıcın. ama nedenı varmıs. annem gerceklerı tam anlamıyla bılmıyor. anlatamam da zateen. :/

• O zaman zamanla düzelir onunla bu konuyuda konus annem karsı beni terk ettiğin için kendini sevdirmelisin falan de.

Erkekler Ne Diyor 1

• karmaşıklıklar içine girme. Arkadaşların haklı diyelim sevgilini kaybedeceksin haklı oldukları için ve mecburiyetten kabul etmek zorunda kalacaksın. Sevgilin haklı diyelim arkadaşlarından olacaksın. Ateşin olmadıgı yerden duman çıkmaz bunuda düşün.

1|0
    0|0
    • ne yapmalıyım yani? karmaşıklığın içine çoktan girdim ben :/

• bak ekledim seni sorunumuz benziyor :)

• derdimize derman bulalım o zaman :)

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...