Sevdiğim kişinin bana yaptığı kötülükler

sevdiğim erkek sürekli benim olumsuz taraflarımı arıyor. Kusurumu arıyor ve buldugunda herkese yayıyor birtane olay oldu ve yüzüme vurup duruyor herkese yayıyor takma isim taktılar hep alay ediliyor ne yapmam lazım. Susmammı yoksa isyan etmemmi ? delirmek üzereyim çok sinirleniyorum elimi sıkıyorum kendıme zarar verebiliyorum

Güncellemeler:
unut onu diyorsunuzda öyle pat diye unutulmuyoki :(

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• canım haklısın. insan aşık olunca unutamıyor. ama yaptıklarını düşün. kendine bi sil baştan yapmaya çalış. sen onun yaptıklarını mı hak ediyorsun ki. öyle iğrenç insanlarla işin olabilir mi senin. sevilmeye layık insanlar varken onu s.ktir etmeye çalış. başka işlere yoğunlaş. unutursun merak etme. öyle şerefsizler hayatını mahveder mazallah

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sonra sende onu seviyorsun. enteresan. onu sil hayatından acil bi şekilde

0|0
    0|0
  • önce kendini düzeltmesi için bir şans ve konuyu ciddiye almassa ultumaton uygula hani devletler nota verirya birbirlerine bak devam edersen savaşırız anlamında kapış:)

0|0
    0|0
  • şaka sınırları aşılmış ve şavaş kacınılmaz anlat kendini düzeltsin ama düzelmesse başkasını bul suç cezasız kalırsa suçta artış gözlemlenir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• suç senin,insan sever mi böyle birini?

kendinin hiç mi ayıbı yokmuş

ört ki senin de ayıbını örtsün derler-ne isyan etmeye ne onunla yola devam etmeye gerek yok

aklını başına topla düzgün insanları sev,kendin de düzgün bir insan ol

0|0
    0|0
    • sever arkadasım sever. aynı seyı bende yaptm, yapıyorumda..

• yapmayın,sevmeyin yahu

sizin elinizde bu:(

hadi eşinin kahrını çeksen anlarım da...

• biz mi unutalım senin yerine

istediğin şeyleri sen yapmazsan kim yapacak senin yerine

ben mi,annen mi,baban mı?

• Her şeyi unutmak için şimdi biraz uyu

1|1
    0|0
  • seven insan asla öyle yapmaz aksine kusurlarini kimseye demez..o ne ya bence ayril kendini daha cok yipratmadan..siz kac zaman berabersiniz? hep bölemiydi?

0|0
    0|0
    • * pat diye unut demiyoruz..ayril zamanla unutursn..kimse vazgecilmez diyildir

• sevgilim değil sevdiğim kişi öyle yapıyor . zamanı gelince şakalaşıyoruz gülüyoruz falan ama son zamanlarda alay konusu çıktı dalga geçiyolar.

• Direk ayrıl sana önem vermiyor üstüne rezil ediyor sende aynısını yap .

0|0
    0|0
  • bence uzak dur seni sevmiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...